18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
darkwhite 2013-12-11, 4:17 1
Po pierwsze mies niema obroży więc na moje oko jest bezpański ale to nie o tym ile razy miałem tak że wracałem z moim psem do domu a na schodach siedział jakiś jebany kot i syczał ani go chuja ruszyć bo mnie kurwa podrapie ani pójść po kogoś bo ni chuja nie wiem kogo to więc te wideo mi się bardzo podobało
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-12-11, 4:53 1
crossdressphyxia napisał/a:

Takie skurwiałe psy powinni po urodzeniu rozpierdalać obuchem na strzępy. kogoś, kto kupuje takie ścierwo musieli albo bić w szkole, albo matka go nie kochała, a ojciec tylko w nocy, lub jest jebanym zakompleksionym życiowym nieudacznikiem. Pies ma być przyjacielem człowieka, a nie ma wpierdalać wszystko co się rusza.



co ty pierdolisz zjebany kretynie nawet jest powiedzenie "JAK PIES Z KOTEM" najpierw pija potem sie bija proste
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-12-11, 5:32 1
Co za idioci kciuki w oczy psu i kurwe do rynsztoka
Zgłoś
Avatar
sopi112 2013-12-11, 7:23 1
Ale ci ludzie są popierdoleni. Zamiast jebnąć psu z buta z rozpędu w pysk albo żebra, to go kopie jak paniusia i próbuje wyciągnąć mu z pyska kota, który jeszcze większe rany odniesie i więcej krwi straci. Eh ten amerykański tok rozumowania.
Zgłoś
Avatar
kcprwwl 2013-12-11, 8:36 2
A teraz dla wszystkich niedouczonych: Te rasy rzeczywiście były tworzone do walk i dlatego paradoksalnie są bardziej przyjazne ludziom. Przede wszystkim w czasach kiedy walki były jeszcze legalne, zawodnik (pies) nie mógł okazywać agresji w stosunku do ludzi. W momencie gdy podczas walki pies ugryzł chodowce który chciał rozdzielić psy szedł od razu do uśpienia. Psy przechodziły z rąk do rąk właścicieli i nie mogły czuć nieufności w stosunku do obcych. Rasy te nie były też szkolone do pilnowania posesji, tropienia i atakowania ludzi. Jak np. kochane owczarki niemieckie. Owczarki najczęściej śpią pod drzwiami i często są agresywne w stosunku do nowych gości ale są takie kochane? Faktem natomieast jest że mają predyspozycje do walk, nie boją się (podłożem agresji u zwierząt jest najczęściej strach), maja wielką siłe, dobrą postawę i coś co nazywa się gamness, czyli możliwość walki pomimo ran i instynktu samozachowawczego. Więc nie jest to pies dla każdego (jak każdy z resztą). A najczęściej takie psy maja niedorozwinięci pseudokibice i takie mamy efekty
Zgłoś
Avatar
cesiek 2013-12-11, 9:28 2
Jakby ktoś miał okazje być świadkiem podobnego zdarzenia i chciał pomóc zaatakowanemu (np dziecku), to najłatwiej psa odczepić dusząc go np paskiem. Robimy pętle zaciskamy na szyi psa, na karku wkładamy dłoń pod pętle i skręcamy. Dodatkową zaletą tej metody jest możliwość późniejszego przywiązania, a w razie konieczności nawet powieszenia psa (najlepiej obok właściciela)
Byłem kiedyś świadkiem takiego ataku na dziecko i wszelkie rozwiązania typu gaz pieprzowy, bicie deskorolką, i łańcuchową smyczą tylko nakręcały psa jeszcze bardziej.

Nie mam nic do ras "agresywnych", są tak samo poszkodowane jak marka BMW, jedno i drugie za często wybierają kretyni.
Zgłoś
Avatar
o................c 2013-12-11, 9:30
A ja tylko czekam kiedy jakis staff da mi podów by mu wjebać kose w głowe
Zgłoś
Avatar
przyborowski 2013-12-11, 9:43
Zresztą bijąc psa bezmyślnie w takiej sytuacji raczej jego szczęki zaciskałby się jeszcze bardziej.
Te psy są kochane w stosunku do ludzi i na pewno lepsze niż zjebane yorki czy inne małe gówna, które chodzą, szczekają i rzucają się na wszystko. Nie ma co bronić kota, sierota mało zwinny dał się złapać a w dżungli przetrwa najsilniejszy. Polska jak zawsze 100 lat za murzynami, zobaczy i z góry ocenia że zabójca i agresywny pies, tępaki.
Zgłoś
Avatar
rbpp 2013-12-11, 9:48 3
sadistic = sadystyczny = pełen okrucieństwa

A tutaj lamenty że kotek został pogryziony ;d
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2013-12-11, 10:03 2
Zauważyłem, że na sadolu w większości siedzą miłośnicy tych jebanych pchlarzy zwanych kotami. Jakim trzeba być nieudacznikiem żeby podniecać się zwierzątkiem które cały czas ma na ciebie wyjebane i przychodzi tylko po to by nakarmić. Kurwa ludzie ogarnijcie się, wyjdźcie na dwór czy coś, a nie zajmujecie się tym leniwym gównem.
Zgłoś
Avatar
l................5 2013-12-11, 10:13 1
Od tego są kagańce, jak ktoś ma psa większego od przeciętnego kota to niech mu nałoży na ryj kaganiec i po sprawie. Teraz jest w chuj kagańców zrobionych dla konkretnych ras, umożliwiających normalne oddychanie jak jest gorąco, ba nawet picie wody. Jak pies opierdoli kota to nie ważne jakiej jest rasy, po prostu jamnika łatwiej spacyfikować niż rottweilera, co nie zmienia faktu, że właściciel pizda jeśli puszcza psa po mieście bez kagańca...
Zgłoś
Avatar
kufelbaluty 2013-12-11, 10:19
pało jak nie umiesz chowac psa to sie zajmuj rybkami posrancu
Zgłoś
Avatar
pelepele 2013-12-11, 11:10 3
crossdressphyxia napisał/a:

Takie skurwiałe psy powinni po urodzeniu rozpierdalać obuchem na strzępy. kogoś, kto kupuje takie ścierwo musieli albo bić w szkole, albo matka go nie kochała, a ojciec tylko w nocy, lub jest jebanym zakompleksionym życiowym nieudacznikiem. Pies ma być przyjacielem człowieka, a nie ma wpierdalać wszystko co się rusza.



Ja pierdole co za debil
Przyjaciół w psach to szukają chyba tylko ludzie scharakteryzowani przez Ciebie. Psy od zawsze służyły do obrony, mają przede wszystkim posiadać instynkt zabójcy i być wierne swojemu panu. A nie kurwa, że przyjaciel.
Zgłoś
Avatar
Tervelq 2013-12-11, 11:34
koty to śmiecie, dobry piesek:)
Zgłoś
Avatar
Ponczy 2013-12-11, 11:34
Jakby pies zaatakował cokolwiek mojego od razu wyłupałbym mu oczy a nie czekał aż pancio odciągnie jebane bydle
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie