18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
smc 2023-03-24, 17:10
Kamera ustawiona, dziewczyny podstawione...

Tylko babcia autentyczna.
Zgłoś
Avatar
adl123 2023-03-24, 19:13 1
Po placu zamkowym w Warszawie chodzi i żebrze cała rodzina cyganów z małymi dziećmi. Kiedys ktoś im kupił całą reklamówkę jogurtów, i bułek w sklepie . Napoje wypili, a całą torbę bułek wywalili do kosza, ledwo przepchneli przez dziure w smietniku. Tacy to potrzebujący biedacy. Jak ktos da im gotówkę to idą do MCdonaldsa, a w spożywczym kupuja papierosy i red bulle.
Zgłoś
Avatar
Poopatulony 2023-03-24, 19:59
Na pal sukę.
Zgłoś
Avatar
yaiba 2023-03-24, 20:33 1
Chytra jak Halman na piwka XD
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-03-24, 20:42
Czy Was dzisiaj pojebało? Hal i Flodzia taki syf wrzucają, że rzygać się chce!!!
Zgłoś
Avatar
Quassar 2023-03-24, 22:31 4
zubek25 napisał/a:

ty to chłopie żeś się zapędził jakie ty filmy oglądasz ....



Weź sie zamknij jeszcze mało życia znasz takiego brutalizmu to nawet w filmach nie uświadczysz są dowody i filmy dokumentalne na ten temat..
Informacji jest od zalania wystarczy skorzystać z wyszukiwarki ale ostatnio motłoch nawet obsługa paska google przerasta.

wiadomosci.wp.pl/warszawa/dzieci-zebraczek-odurzane-sa-heroina-lub-alk...
Takie rzeczy to już kilkanaście lat temu ludzie wiedzieli...

Pomijają ten biznes i patrząc na typowe cygańskie rodziny które dobrze obrazują inną formę patologii choć nieco mniej mroczniejszą.
Też sporo znaleźć można na necie.
youtube.com/watch?v=Vg-yf1JoxeU

Przez to co obecny rząd robi za niedługo sami będziemy mieć jeszcze gorszych rasowych rodowych patusów niż ci ów wspomnieni cyganie na masową skale.
wykop.pl/link/7053223/500-tylko-dla-pracujacych

Ale ty wiesz lepiej.... bo ja rzekomo za dużo filmów sie nie oglądałem.
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-03-24, 22:57 1
kacabskie szmacidło

na front ze starą rurą
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2023-03-24, 23:44
Qassar, masz ode mnie browara, także inni co myślą podobnie.
Zgłoś
Avatar
tomaszmwo 2023-03-25, 3:46
silwerbalk napisał/a:

No i wejs takiej nie zajebaj kopa ... ja nie mówię że to źle poprosić kogoś o jedzenie bo różnie bywa w tym życiu i dzisiaj oni a jutro może my kurwa bedziemy tak stać .... Ale wyjebać dobre jedzenie do kosza na śmieci które człowiek by ojebał. Ty stara kurwo



Jak widać niglety i kacapy mają coś ze sobą wspólnego.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-03-25, 12:06 1
adl123 napisał/a:

Po placu zamkowym w Warszawie chodzi i żebrze cała rodzina cyganów z małymi dziećmi. Kiedys ktoś im kupił całą reklamówkę jogurtów, i bułek w sklepie . Napoje wypili, a całą torbę bułek wywalili do kosza, ledwo przepchneli przez dziure w smietniku. Tacy to potrzebujący biedacy. Jak ktos da im gotówkę to idą do MCdonaldsa, a w spożywczym kupuja papierosy i red bulle.



Nie wiem, które to było pokolenie tej rodziny na starówce, ale z 20 lat temu jak byliśmy na zamku królewskim na wycieczce ze szkoły to kumpel rzucił na chodnik garść drobniaków to skurwysyny się rzuciły jak gołębie na chleb. Do tej pory pamiętam, że dostał uwagę za to od wychowawczyni.
Zgłoś