18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-06-27, 23:09
Avatar
silwerbalk 2023-03-24, 14:04 57
No i wejs takiej nie zajebaj kopa ... ja nie mówię że to źle poprosić kogoś o jedzenie bo różnie bywa w tym życiu i dzisiaj oni a jutro może my kurwa bedziemy tak stać .... Ale wyjebać dobre jedzenie do kosza na śmieci które człowiek by ojebał. Ty stara kurwo
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2023-03-24, 14:04 4
Ją powinni wepchnąć w ten kosz łbem do dna. Stare próchno
Zgłoś
Avatar
Quassar 2023-03-24, 14:04 14
Też mi nowość dlatego kupuje sie rzeczy, a nie daje kase bo wtedy fatycznie nie idzie na alkohol.
Ale jak wyrzucają jedzenie kupione specjalnie dla nich to chuj w dupe.
W ogóle nic nie dawać, jeść musi człowiek regularnie jeszcze kiedyś zgłodnieje i jej nikt nie da to może szmata wspomni jak kiedyś jedzenie do kosza świeżutkie wyrzucała...

Stare kurwisko...
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2023-03-24, 14:06 1
Ją powinni wepchnąć w ten kosz łbem do dna. Stare próchno
Zgłoś
Avatar
Quassar 2023-03-24, 14:11 16
Tak samo jest z tymi cygańskimi ścierwami pod kościołem.
Widział ktoś kiedyś aby 1-3 letnie dziecko siedziało cicho pól dnia... zapomnij wiecznie dree morde...
A te cygańskie kiedy byś nie przechodził to zawsze cisza... podejrzane co nie ?!
A no właśnie zwykle dzieci są naćpane narkotykami.. a takie długo nie pociągnie..
Potem jak dziecko umrze to i tak musi trzymać je na rękach martwe przez pół dnia. Aż do końca roboty/zmiany/warty.
Potem dostaje kolejne inne kradzione. I znów się faszeruje kolejne niemowlę narkotykami.

I tak sobie poczyna ten kartel cygański.
W Bielsku osobiście już dawno nie widziałem żebrującego cygana i dobrze.
Zgłoś
Avatar
Batman_ 2023-03-24, 14:44 3
Ej wy tam wyżej, przestańcie się srać jak moja dupa aktualnie, bo to przecież ewidentny fejk, nie widzicie tego?
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2023-03-24, 14:44 1
Takie osoby trzeba zastrzelić lub oddać do jakiegoś ops'u!!! Sępy zajebane, dziady kurwa!! Adam Mickiewicz jak pisał Dziadów to pewnie o tej starej kurwie co sępi 39 groszy. Do roboty kurwo się weź to będziesz miała na bułkę!!
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-03-24, 14:55 2
Kurwa stara, łeb ujebać i do kosza wrzucić.
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2023-03-24, 15:07
darayavahus napisał/a:

Kurwa stara, łeb ujebać i do kosza wrzucić.



Nie pisz tak źle o swojej mamie albo oddaj ją do opsu na warunkach głodowych i ją wymelduj
Zgłoś
Avatar
JarQQ 2023-03-24, 15:18
Następnym razem z terminalem wyskoczy płatniczym
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-03-24, 16:10 4
Quassar napisał/a:

Tak samo jest z tymi cygańskimi ścierwami pod kościołem.
Widział ktoś kiedyś aby 1-3 letnie dziecko siedziało cicho pól dnia... zapomnij wiecznie dree morde...
A te cygańskie kiedy byś nie przechodził to zawsze cisza... podejrzane co nie ?!
A no właśnie zwykle dzieci są naćpane narkotykami.. a takie długo nie pociągnie..
Potem jak dziecko umrze to i tak musi trzymać je na rękach martwe przez pół dnia. Aż do końca roboty/zmiany/warty.
Potem dostaje kolejne inne kradzione. I znów się faszeruje kolejne niemowlę narkotykami.
I tak sobie poczyna ten kartel cygański.
W Bielsku osobiście już dawno nie widziałem żebrującego cygana i dobrze.



Wyjebali do Niemiec czy tam Anglii to cygana spodkasz poradycznie teraz .... No i dostali niezłe kopy na Sobieskiego i cyniarskiej to się nie zjawiają
Zgłoś
Avatar
zubek25 2023-03-24, 16:31
Quassar napisał/a:

Tak samo jest z tymi cygańskimi ścierwami pod kościołem.
Widział ktoś kiedyś aby 1-3 letnie dziecko siedziało cicho pól dnia... zapomnij wiecznie dree morde...
A te cygańskie kiedy byś nie przechodził to zawsze cisza... podejrzane co nie ?!
A no właśnie zwykle dzieci są naćpane narkotykami.. a takie długo nie pociągnie..
Potem jak dziecko umrze to i tak musi trzymać je na rękach martwe przez pół dnia. Aż do końca roboty/zmiany/warty.
Potem dostaje kolejne inne kradzione. I znów się faszeruje kolejne niemowlę narkotykami.
I tak sobie poczyna ten kartel cygański.
W Bielsku osobiście już dawno nie widziałem żebrującego cygana i dobrze.

ty to chłopie żeś się zapędził jakie ty filmy oglądasz ....
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-03-24, 16:43 4
I dlatego nie warto pomagać takim ludziom. Jak ma siłę żebrać to może też pracować albo iść się powiesić. Na szczęście w Polsce można gonić żebraków bez ceregieli bo inaczej byśmy mieli całe chmary tego robactwa. U nas policja boi się ruszyć cyganów z naćpanym dzieckiem w kocyku, które robi za rekwizyt do żebrania po tramwajach Gonie skurwysynów gdzie ich widzę
Zgłoś
Avatar
AbdulWisiMiLacha 2023-03-24, 16:50 1
W ogóle nie ustawione nic a nic.
Zgłoś