18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
laqum 2013-06-03, 21:33 59
1. Muzyka z top listy AllahRadio - jest
2. Wyjebane i głośne Allah Akbar - jest
3. Wybuch - jest

Ocena ostateczna - piwo
Zgłoś
Avatar
hejcior 2013-06-03, 21:37 30
Ja się zastanawiam jakim sposobem taki siniak może sobie ot tak wjechać do bazy NATO. W Polsce ciężko bez biletu przejechać plebsowozem a tam do bazy wojskowej jak do siebie...
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-06-03, 21:41 15
No, takiego soczystego allah akbar to dawno nie słyszałem. Piwo
Zgłoś
Avatar
master0romus 2013-06-03, 22:10 15
Jak dla mnie to było jawne wypowiedzenie wojny przez Islam.. Powinniśmy zacząć działać i tak jak za dawnych czasów rozpierdalać głowy tym którzy odważyli się na coś takiego.. Możecie mi wierzyć lub nie ale będzie coraz gorzej. Dajemy im wolną rękę i pozwalamy nie tylko się upokarzać ale i bezkarnie mordować.. Ale co ja się oszukuje.. Zadrwili z 28 należących do NATO państw a żadne z nich nie ruszy nawet dupy... Będziemy czekali aż sytuacja stanie się krytyczna , zamiast zdusić problem zanim osiągnie stadium krytyczne i przerodzi się w wojnę obejmującą cały kontynent jeśli nie świat...
Zgłoś
Avatar
salv 2013-06-03, 22:19 1
Aleś perełkę dorwał drogi Autorze! PIWO!
Zgłoś
Avatar
n................a 2013-06-03, 22:25
Było tu podobne video ostatnio, link ktoś podrzuci?
Zgłoś
Avatar
bastardone 2013-06-03, 22:27 3
kto zna nazwe kawałka w tle ?
Zgłoś
Avatar
t................e 2013-06-03, 22:49
Tam nie mają jakiś zabezpieczeń czy coś? Ostatnio jak byłem w Warszafce to tam chyba w ambasadzie USA na wjeździe były takie wysuwane bloki betonu czy coś.
Zgłoś
Avatar
b................x 2013-06-03, 23:01
Niech im zdechną wszystkie kozy
Zgłoś
Avatar
Vasqezzzz 2013-06-03, 23:28 2
"Jeśli było to wyjebać" było i wyjebali
Zgłoś
Avatar
MasterMefisto 2013-06-03, 23:41
master0romus napisał/a:

Powinniśmy zacząć działać i tak jak za dawnych czasów rozpierdalać głowy tym którzy odważyli się na coś takiego..



Popieram Twoją wypowiedź, ale kurde, jaki jest sens rozwalać gościowi łeb skoro pewnie go stracił
Zgłoś
Avatar
Q................h 2013-06-03, 23:43
poproszę o tytuł utworu w klipie.
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-06-03, 23:44 19
master0romus napisał/a:

Jak dla mnie to było jawne wypowiedzenie wojny przez Islam.. Powinniśmy zacząć działać i tak jak za dawnych czasów rozpierdalać głowy tym którzy odważyli się na coś takiego.. Możecie mi wierzyć lub nie ale będzie coraz gorzej. Dajemy im wolną rękę i pozwalamy nie tylko się upokarzać ale i bezkarnie mordować.. Ale co ja się oszukuje.. Zadrwili z 28 należących do NATO państw a żadne z nich nie ruszy nawet dupy... Będziemy czekali aż sytuacja stanie się krytyczna , zamiast zdusić problem zanim osiągnie stadium krytyczne i przerodzi się w wojnę obejmującą cały kontynent jeśli nie świat...



pierdolisz, pierdolisz i jeszcze raz pierdolisz.

to jest baza NATO w Afganistanie. jak myślisz, Afganistan należy do NATO? Nie. A więc czemu tam jest baza NATO? Dlatego że ich najechaliśmy. Najechaliśmy ich ponieważ dwa samoloty uderzyły w dwa budynki w NY, kiedy nikt nie zareagował na porwanie samolotów, CIA, FBI, DEA, NSDAP ani nawet CCCP, w sercu najbogatszego i najlepiej rozwiniętego państwa na CAŁYM świecie. Co najciekawsze zawaliły się trzy budynki nawet ten w który samolot nie trafił - wtc 7. Specjaliści wypowiadają się że wyglądało to jak wielkie wyburzenie, w wieżowcach ludzi było mało bo mieli urlopy... i akurat tego dnia otworzyli stację TVN24.

To sobie teraz wyobraź człowieku z mózgiem wielkości pestki banana (banan nie na pestek) że sobie jakieś arabusy uderzają samolotem w jakiś budynek w swoim kraju, mówią że to Polacy i sobie na nas najeżdżają a pod Twoim domem rozpierdalają sobię bazę JIHATO i każdego dnia, właśnie pod Twoim domem przejeżdża garnizon wojska który najchętniej zgwałcił by Ci matkę i siostrę a potem strzelił w tył głowy, dlatego że ktoś kogo nie widziałeś na oczy, gdzieśtam, coś zrobił.

kumasz system?
Zgłoś
Avatar
Dimenzo 2013-06-03, 23:45 3
Niedługo skrillex coś wypuści w tych rytmach jak tak dalej pójdzie, trochę wiertarki, darcie mordy, wybuch w tle, top lista na mtv się szykuje
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie