18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Veni_Vidi 2024-05-02, 11:50 13
Czemu się nie pośmiejesz z przygłupich polaczków? Zakopują mięso w ziemi...
Zgłoś
Avatar
turor 2024-05-02, 12:59 50
Veni_Vidi napisał/a:

Czemu się nie pośmiejesz z przygłupich polaczków? Zakopują mięso w ziemi...



Zdarza się, że jakaś kurwa wysra 3kg mięsa i potem taki niedojeb chce żeby go nazywać Veni_Vidi .
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-02, 13:14 4
Veni_Vidi napisał/a:

Czemu się nie pośmiejesz z przygłupich polaczków? Zakopują mięso w ziemi...


Tak, Żydzi jedzą noworodki a wikingowie puszczają zwłoki na wodzie.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-02, 13:15 10
turor napisał/a:

Zdarza się, że jakaś kurwa wysra 3kg mięsa i potem taki niedojeb chce żeby go nazywać Veni_Vidi .

... a co on powiedział nie tak?

Temat nadaje się na Sadola ze względu na naśmiewanie się z majówki i aluzje do oponowania, ale akurat ta technologia pogrzebu jest lepsza od naszej.
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-05-02, 13:22 4
Można się śmiać ale co my zajadamy w majówkę? Kiełbaska, karkoweczka i jakaś suróweczka a tam na bogato cały chabas z człowieka, tak trzeba żyć.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-05-02, 13:51 4
majeńka napisał/a:

ale akurat ta technologia pogrzebu jest lepsza od naszej.



Nie, jest nieefektywna, bez możliwości całkowitego spopielenia.
Nie ten zakres temperatur.
Poza tym to debilne było - ani zabawne, ani inteligentne.
Natomiast jest tam pogarda okazywana Polakom.
Nie, nie tym od majówek czy od pieczenia - wszystkim czytającym.
Ciebie to bawi?
;>

Natomiast (idę do ad remu) - należałoby rozpocząć tradycyjną dyskusję: czy rozpalać od góry, czy jednak od dołu.
Zgłoś
Avatar
Castamir 2024-05-02, 13:53 6
> Żydzi jedzą noworodki

O tym nie słyszałem, wiem tylko że tradycyjna maca powinna mieć w składzie krew chrześcijańskich dzieci, zaś obecnie sprzedają podróbki:
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-02, 14:06 3
SkoPio1 napisał/a:

Nie, jest nieefektywna, bez możliwości całkowitego spopielenia.
Nie ten zakres temperatur.

Bo to jest tradycyjny pogrzeb, podobnie jak u nas zakopywanie zwłok w całości. Zresztą u nas kościółkowi twierdzą że "chrześcijaninowi nie wolno kremować zwłok", bo w ten sposób parafia ma mniej dochodów z cmentarza.

Castamir napisał/a:


O tym nie słyszałem, wiem tylko że tradycyjna maca powinna mieć w składzie krew chrześcijańskich dzieci, zaś obecnie sprzedają podróbki:

Prawdziwych mac pewnie w zwykłym sklepie nie sprzedają, trzeba wiedzieć gdzie kupić. Mamy tu na Sadolu paru tropicieli żydowskich spisków, jeśli ktoś znalazł taki sklep, dajcie namiar.

Ale, pochwal się może przepisem na staropolską nalewkę z liczi i z bananów, to jest out of topic ale zajebiste.

Ludziska, ten typ nosi taki telefon: clockworkpi.com/product-page/uconsole-kit-a-06
Zgłoś
Avatar
turor 2024-05-02, 15:01 3
SkoPio1 napisał/a:

Nie, jest nieefektywna, bez możliwości całkowitego spopielenia.
Nie ten zakres temperatur.
Poza tym to debilne było - ani zabawne, ani inteligentne.
Natomiast jest tam pogarda okazywana Polakom.
Nie, nie tym od majówek czy od pieczenia - wszystkim czytającym.
Ciebie to bawi?
;>
Natomiast (idę ) - należałoby rozpocząć tradycyjną dyskusję: czy rozpalać od góry, czy jednak od dołu.



Potwierdzam.
Nie sra się we własne gniazdo.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2024-05-02, 15:03 2
Fajczącego się ryja z tak bliska jeszcze nie widziałem, piwo.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-05-02, 15:23 2
turor napisał/a:

Zdarza się, że jakaś kurwa wysra 3kg mięsa i potem taki niedojeb chce żeby go nazywać Veni_Vidi .



Wiesz dlaczego jesteś głupi? Bo za dużo razy przyjebałeś łbem o krawężnik jak nachlana stara ciągała cię w reklamówce po osiedlu
Zgłoś
Avatar
elfan84 2024-05-02, 19:21 1
Grillowane mięsko,a dziś majówka
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-05-02, 19:51 4
turor napisał/a:

Potwierdzam.
Nie sra się we własne gniazdo.



No tak, oczywiście. Nie sra się we własne gniazdo, można natomiast nasrać w cudze; nie rzuca się śmieci na własnej działce, można za to ujebać przydrożne rowy; nie wylewa się szczyn w krzaki w ogrodzie, można natomiast skierować je do strumienia... Itd, itp
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2024-05-02, 20:50 2
Majówka to robią grilla.
Zgłoś