18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Ciapate pedały
vizjerei • 2013-04-11, 19:15
Sytuacja z dnia dzisiejszego

Jadę po pracy do domu(bus+przesiadka na tramwaj),wychodzę z busa na pętli tramwajowej.Do banki mam jakieś 15 minut ,więc odpalam se szluga ,muza na słuchawkach na full i mam wyjebane.
Czekam tak sobie aż przyjedzie ten cholerny tramwaj wtem słyszę jak muzykę zagłuszają mi wrzaski jakiegoś mochera.Myśle o chuj ci babo chodzi,ale wszystko ok.Wykurzyłem szluga,ściągnąłem słuchawki a babsztyl dalej się wydziera
od chołoty,pederastów,ciot,zboczeńców i innych.No... ok, albo ją pojebało albo coś jest na rzeczy.Podchodzę bliżej,patrzę a za winklem(murowanego przystanku)
stoją 2 CIAPATE PEDAŁY i się obściskują i całują(obkolczykowane chude ciapate pizdy,w rurkach,z jakimiś wyimaginowanymi farbowanymi na kolory tęczy fryzurami).Nosz kurwa jego mać!!!. Nie dość,że trzeba tą chołotę tolerować jako "ludzi" to teraz jeszcze może bedzie trzeba tolerować ciapatych pedałów??
Ni chuja.Po chwili wokół nich zebrała się dość spora grupka ludzi którzy też mieli tego dość i wdali się w "gromadne" wytykanie im wszystkiego, a jakiś miły starszy pan ,kulturalnie i z gracją zadzwonił na pały.Spoko,spoko.Zanim gliniarze przyjechali minęło może 5 minut.Przyszli zaczęli ich legitymować i przepytywać.
Te ciapate kurwy nawet nie potrafiły jednego zdania powiedzieć po polsku tylko pierdolili w tym swoim gównianym języku,że niby to oni nic nie rozumieją.Gliniarze byli na tyle całą sytuacją wkurwieni,że po kilku minutach przestali się z nimi pierdolić,zakuli ich i wywieźli na komisariat(który jest może niecały 1km od pętli).
Mam nadzieję ,że nieźle na tym komisariacie te pizdy wpierdol dostaną i przestaną się kurwa pokazywać.Swoją drogą nic nie mam do Palikota, ale gdyby nie te jego pierdolone marsze pederastów to może nie było by teraz tyle tego ścierwa na ulicach obnoszących się ze swoimi "prawami" i "seksualnością".
Zgłoś
Avatar
Sliski 2013-04-11, 19:20 3
Bardzo fajny tekst
,ale no cóż
,genialna interpunkcja .
Zgłoś
Avatar
Robajson 2013-04-11, 19:21 56
Później w domu zjechałeś na ręcznym z pamięciówki
Zgłoś
Avatar
Lagan 2013-04-11, 19:32 5
@up no toś się popisał błyskotliwym tekstem.
Zgłoś
Avatar
vizjerei 2013-04-11, 19:32 14
Czego wy się kurwa czepiacie??.Opisałem,co widziałem i słyszałem i miał to być zwykły tekst a nie jakaś jebana rozprawka pisana poprawną polszczyzną, z odpowiednią ilością znaków .Nie bawmy się tutaj w szkołę.Ok?

btw.~Robsajson o co ci chodzi z tym tekstem??
Zgłoś
Avatar
szybkiebuty* 2013-04-11, 19:39 8
Oburzyłeś się, ale zamiast zrobić coś na miejscu gdy miałeś okazję, wolałeś wrócić do domu i opisać sytuacje na sadolu. Nie ma co, prawdziwy z Ciebie przeciwnik pedałów etc ! Podziwiam Twojego ducha walki !
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-04-11, 19:43 8
vizjerei, niektórzy tak mają. jak nie przyhejtują to ich dupa rwie.
Zgłoś
Avatar
vizjerei 2013-04-11, 19:48 1
szybkiebuty* A co według ciebie miałem zrobić?? nawrzeszczeć na nich?zbluzgać?,pobić?,podpalić? a może przytulić,pogłaskać i pomóc bliźnim w potrzebie???.

Maderfakermen ,zbyt długo siedzę już na sadolu aby o tym wiedzieć ,ale thx
Zgłoś
Avatar
Shatter 2013-04-11, 20:01 11
Ten tekst to tylko dowód na polacko biedacką mentalność.
Cytat:

za winklem(murowanego przystanku)


>
Cytat:

Po chwili wokół nich zebrała się dość spora grupka ludzi


No ja pierdole tylko cebulaki specjalnie będą się gapić na coś co im się nie podoba...
Zwierzęta.
Zgłoś
Avatar
Robajson 2013-04-11, 20:02 5
vizjerei napisał/a:

Czego wy się kurwa czepiacie??.Opisałem,co widziałem i słyszałem i miał to być zwykły tekst a nie jakaś jebana rozprawka pisana poprawną polszczyzną, z odpowiednią ilością znaków .Nie bawmy się tutaj w szkołę.Ok?

btw.~Robsajson o co ci chodzi z tym tekstem??


Zamiast przyjebać to stałeś jak ten pajac.
Zgłoś
Avatar
szybkiebuty* 2013-04-11, 20:03
miałeś bardzo dużo możliwości. Wybrałeś chyba najbardziej typową dla swojego pokolenia.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-04-11, 20:23 23
UP wszyscy wyżej pojebało was ?
Sami byście dali im wpierdol co napinacze !
Co chłopaczek miał w biały dzień napierdolić ciapatych pedałów przy 100 świadkach ?
Wtedy to jego by powieźli na komisariat i miał by przerąbane .

Zapamiętajcie kurwa że takie akcje przeprowadza się tak co by nie było świadków gimbusy jebane .

To tyle bo się wkurwiłem , jak ktoś czuje się urażony to sorki .
Zgłoś
Avatar
Lagan 2013-04-11, 20:45 1
O chuj wam chodzi gimby jebane? Kurwa kozaki w necie nie ma co. Strach się kurwa bać.
Zgłoś
Avatar
kowalik 2013-04-11, 20:48 14
Jak będziesz gdziekolwiek w miejscu publicznym obściskiwał się i całował ze swoją dziewczyną to dostaniesz ode mnie wpierdol i zadzwonie na policje zeby cie zgarneli.
Zgłoś
Avatar
s................s 2013-04-11, 20:55 1
vizjerei napisał/a:

Wykurzyłem szluga,ściągnąłem słuchawki a babsztyl dalej się wydziera
od chołoty,pederastów,ciot,zboczeńców i innych.No... ok, albo ją pojebało albo coś jest na rzeczy..



Trzeba było zapytac o co sie tak do tych zydow dojebała
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie