18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Ciapaty snajper...
Jesse.Pinkman • 2021-12-21, 23:46
...i kolejny materiał propagandowy. Niedługo powstaną ciapate oscary dla twórców tych kurwa efektów i montażu.
Zgłoś
Avatar
svenio 2021-12-22, 0:09 7
Nie trzeba Oscarów to dla frajerów i poza tym przydziela się je nie za treść tylko za działalność polityczną najczęściej dla filmów szerzących propagandę komunistyczno bolszewicką globalizacji internacjonalizmu i lgbt tutaj chodzi o coś bardziej konserwatywnego mężczyznę walkę i nagrodę w postaci 40 dziewic czy jakoś tak
Zgłoś
Avatar
Sstoumer 2021-12-22, 0:57
kurwa
jedynym strzałem 2 gości powalił xd
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2021-12-22, 1:51 27
Połowy nie trafił jebaniec o kozach myślał
Zgłoś
Avatar
Babababazpl 2021-12-22, 4:24 2
Chcieli, by filmik był efektowny, ale to w końcu ciapaci. Mogą zajebać Amerykanom sprzęt wojskowy i kamerę, ale stylu już nie podrobią, bo są, kurwa, tysiąc lat cofnięci cywilizacyjnie. Na dowód potwierdzenia mojej tezy (jak gdyby nakazywanie kobietom chodzenia w czarnym prześcieradle, kamienowanie za byle występek i śluby z dziewczynkami, którym uprzednio wycina się waginę wam nie wystarczyły) polecam wsłuchać się w ten idiotyczny dźwięk z 23-25 sekundy. Gdybym nie był tak zaspany, to pewnie bym parsknął śmiechem.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2021-12-22, 6:35
Możecie takie filmiki śmiało wrzucać, tylko nie z takim jebanym podkładem muzycznym, jak już kurwa nie masz pomysła, to Zenka zapodawaj
Zgłoś
Avatar
martils 2021-12-22, 8:52
Babababazpl napisał/a:

Chcieli, by filmik był efektowny, ale to w końcu ciapaci. Mogą zajebać Amerykanom sprzęt wojskowy i kamerę, ale stylu już nie podrobią, bo są, kurwa, tysiąc lat cofnięci cywilizacyjnie. Na dowód potwierdzenia mojej tezy (jak gdyby nakazywanie kobietom chodzenia w czarnym prześcieradle, kamienowanie za byle występek i śluby z dziewczynkami, którym uprzednio wycina się waginę wam nie wystarczyły) polecam wsłuchać się w ten idiotyczny dźwięk z 23-25 sekundy. Gdybym nie był tak zaspany, to pewnie bym parsknął śmiechem.



Ten dźwięk - To musi być gdzieś blisko Indii
Zgłoś
Avatar
olo_witek 2021-12-22, 9:18 3
Widać snajper nie zna podziałki odległości owej na lunecie
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2021-12-22, 12:43 1
McQurwa napisał/a:

Możecie takie filmiki śmiało wrzucać, tylko nie z takim jebanym podkładem muzycznym, jak już kurwa nie masz pomysła, to Zenka zapodawaj



A może bez Zenka tez by sie udało? Np. bez dźwięku
Zgłoś
Avatar
TheFantomas 2021-12-22, 18:57
Najlepsze że wklejają dźwięk postrzału z CoD Warzone. Jak się nie mylę to chyba AX-50
Zgłoś
Avatar
saves 2021-12-22, 19:21
Ma trochę rozsądku. Wrogów się nie zabija, a ciężko rani. Potem są z nimi tylko problemy, nie mówiąc o tym że sami ranni ciepią i obniżają tym morale kolegów.
Zgłoś
Avatar
Robciu_PL 2021-12-26, 3:26
Chuj nie snajper z niego, nawet poprawki nie umie poprawnie zrobić idiota
Zgłoś
Avatar
TomaszBarowiec 2021-12-27, 13:28
Kurwa mać! Dajcie mi surówki z tego, to zrobię 5x lepszy materiał! Kadry fajne a tak spierniczyć montaż!
Zgłoś