18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
TrzyDwaJeden 2022-07-08, 16:48 1
NIby biały a głupi
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-07-08, 16:50 38
TrzyDwaJeden napisał/a:

NIby biały a głupi



Taki on biały jak trans kobiecy.
Zgłoś
Avatar
35i 2022-07-08, 17:40
Jest ryzyko, jest zabawa.
Zgłoś
Avatar
TrzyDwaJeden 2022-07-08, 19:25 1
sothis napisał/a:

Taki on biały jak trans kobiecy.



Oooo, jest i znawca transów XD
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-07-08, 22:11 6
TrzyDwaJeden napisał/a:

Oooo, jest i znawca transów XD



Nie muszę się doktoryzować z tematu, żeby mieć wyrobione zdanie. Tak samo nie muszę mieć dyplomu pediatry i psychologa, żeby określić tak Twój wiek jak i zawód wykonywany.
Zgłoś
Avatar
MichalED 2022-07-09, 1:12
Moze i przyjeb jedtem... Ale co on miał w łapie?
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-07-09, 1:29 4
Gniazdo os. Te zrobiły sobie z błota. Z racji, że się boję takich latających gówienek to nawet bym tego nie dotykał.
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2022-07-10, 2:30 1
PabloSkills napisał/a:

Gniazdo os. Te zrobiły sobie z błota. Z racji, że się boję takich latających gówienek to nawet bym tego nie dotykał.



Ja kurwa tak samo... Jak leci koło mnie szerszeń to mówię. Kurwaaa leci Messerschmit ale ja się tego skurwiela boję grrr
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2022-07-10, 14:59
Na dużym monitorze nic nie widać. Z początku myślałem, że to jakieś mrówki
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-07-11, 22:11
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Ja kurwa tak samo... Jak leci koło mnie szerszeń to mówię. Kurwaaa leci Messerschmit ale ja się tego skurwiela boję grrr



Pszczół naszych w ulach się tak nie boję, od os uciekam/odganiam się, ale od szerszenia to spierdalam, że zabiłbym wszystkich na drodze. Kiedyś kosiłem trawę w ogrodzie to taki wielki podleciał, że mi kosiarkę zagłuszył. Dasz wiarę??? Do dziś większego mutanta nie widziałem. Azjatyckie potrafią już do nas zawędrować.
Zgłoś
Avatar
logicoperation 2022-07-12, 17:16 2
PabloSkills napisał/a:

Pszczół naszych w ulach się tak nie boję, od os uciekam/odganiam się, ale od szerszenia to spierdalam, że zabiłbym wszystkich na drodze. Kiedyś kosiłem trawę w ogrodzie to taki wielki podleciał, że mi kosiarkę zagłuszył. Dasz wiarę??? Do dziś większego mutanta nie widziałem. Azjatyckie potrafią już do nas zawędrować.



Szerszeń czy osa was nie zaatakuje raczej podleci obejrzeć. Wystarczy nie robić gwałtownych ruchów.
Zgłoś