18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Nie mozna miec pretensji do Policji bo wykonuja rozkazy przelozonych



Cytat:

Mieliśmy w Białymstoku wizytę antykatolika, antychrysta, anty-polaka - Jana Hartmana. Młodzież Wszechpolska postanowiła zadać kilka niewygodnych pytań, ale po komunikacie prof. Kowalskiej, iż nie są mile widziani i że wezwano policję, postanowili w ciszy oprotestować wykład i po kilku minutach opuścili salę wykładową.
Nazwałem to "Milczącym protestem".

Działacze MW nie mogli swobodnie opuścić budynku uniwersytetu, bo przed wejściem zostali wszyscy zatrzymania i spisani z dowodów. Działanie policji jest niezrozumiałe, bo nie było żadnego zajścia.

Zgłoś
Avatar
O................L 2013-12-15, 12:10
czarkowskY napisał/a:

ORMO_PL, no chyba cie kurwa bóg opuścił albo wychowałeś się w kiblu i teraz jesteś cały w skowronkach że w ogóle możesz wyjść. Ale każdy normalny człowiek ceni sobie swoją wolność i prywatność, dojdzie do tego że zawsze będą wiedzieli gdzie jesteś i co robisz, na prawdę chcesz tego?



A gdzie tu jest naruszanie jakiejkolwiek wolności? Chcesz anarchii? Chcesz bezkarności? Jesteś turasem?
Jesteś klasycznym przykładem debila, który nie wie co mu wolno, nie wie jakie są jego prawa, i jakie obowiązki. Skończyłeś właśnie liceum? Na WOSie powinniście mieć, co to jest ustawa, co to jest kodeks, itd...

Poza tym, gdzie będziesz leciał jak dostaniesz wpierdol na ulicy? Hm? Aha!!!

Już wiedzą, tylko że lud jest zbyt głupi, żeby zwracać na to uwagę.
Polecam prześledzić temat, zwłaszcza właścicielom telefonów z Androidem...
Zgłoś
Avatar
El_Vito 2013-12-15, 12:24 3
Świetna akcja MW! Popieram. Mogliby już tak zawsze - czyli zamknąć mordy i nie bulgotać.
Zgłoś
Avatar
POW667 2013-12-15, 13:01
Cytat:

Na koniec pragnę przeprosić za to co napisałem tych Policjantów (powiedzmy 4%), którzy pracę swoją wykonują rzetelnie i z poszanowaniem drugiego człowieka. Pragnę wyrazić ogromny żal, że musicie cierpieć przez ludzi (słowo ludzie to delikatne nadużycie) którzy was wykorzystują i mają do tego prawo do swoich celów nie służących do stania na straży prawa.



Nigdy nie wiem skąd ludzie biorą tak precyzyjne szacunki . 4%? Wróżka ci to powiedziała?
Zgłoś
Avatar
czupryn 2013-12-15, 13:52
Ta, siedźcie sadole ku**a na tych grubych tyłkach w domach, wpie***lajcie dalej hamburgery z maka, w końcu i tak skończycie tam jako sprzątacze. Narzekajcie dalej, nie potrafiące nic zrobić cioty.
Zgłoś