18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
Juzef_Rzelazin 2019-11-04, 12:51
Jesteście głodni. Wolelibyście nie mieć pizzy, czy mieć pizze, ale taką której nie lubicie?
Zgłoś
Avatar
Ruchaczbobu 2019-11-04, 13:11 4
Up@ ja bym wziął taką jaką nie lubię wydłubał bym ananasa i bym wpierdolił se i chuj
Zgłoś
Avatar
freaky 2019-11-04, 13:38 12
Wiedzieliście, że
Cytat:

Najstarszy bumerang na świecie odkryto w 1985 w Polsce, w Jaskini Obłazowej. Był on wykonany z ciosu mamuta, a jego wiek szacuje się na około 23-30 tys. lat

Zgłoś
Avatar
markmk2 2019-11-04, 14:11 1
Jak Pawłowicz i Piotrowicz ......
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2019-11-04, 14:43 2
Maciek_z_Grosaru napisał/a:

Jesteście głodni. Wolelibyście nie mieć pizzy, czy mieć pizze, ale taką której nie lubicie?



Ogólnie lepiej mieć jedzenie niż nie mieć jak się jest naprawdę głodnym to wszystko smakuje. Poza tym każda pizza jest dobra niektóre mniej, niektóre bardziej, ale wszystkie są zjadliwe

@down - to nie jest jedzenie zjebie. Tak samo można powiedzieć, że mogę ci pizzę z gównem zrobić.
Napisał pizza - jedzenie. Jakakolwiek, która istnieje i jest sprzedawana. Ale widać, niektóre rzeczy cię przerastają.
I nie, jak zrobisz pizzę z serem spod napleta* i ją będziesz chciał sprzedać to i tak się nie liczy.

*umyj go... Normalnie nikt tam sera nie ma
Zgłoś
Avatar
Ruchaczbobu 2019-11-04, 14:53 1
Black Snake napisał/a:

Ogólnie lepiej mieć jedzenie niż nie mieć jak się jest naprawdę głodnym to wszystko smakuje. Poza tym każda pizza jest dobra niektóre mniej, niektóre bardziej, ale wszystkie są zjadliwe



zrobię ci margarite z serem z pod napleta
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2019-11-04, 15:00 1
freaky napisał/a:

Wiedzieliście, że



Właściwie to tak, wrzucałem z 6 lat temu taki temat na sadola

sadistic.pl/bumerang-vt166378.htm

Zgłoś
Avatar
petru23 2019-11-04, 18:24
Bumerang to broń. A broni idiotom się nie daje.
Zgłoś
Avatar
xv89 2019-11-04, 18:53
freaky napisał/a:

Wiedzieliście, że
Najstarszy bumerang na świecie odkryto w 1985 w Polsce, w Jaskini Obłazowej. Był on wykonany z ciosu mamuta, a jego wiek szacuje się na około 23-30 tys. lat



Niby spoko, problem w tym, że od czasów tego bumerangu, innowacje w PL to równia pochyła... I przy obecnym społeczeństwie, raczej nie ma widoków na odwrócenie trendu.
Zgłoś
Avatar
adamaniedam 2019-11-04, 19:30 4
A słyszeliście historię o Aborygenie co kupił sobie nowy bumerang i zwariował? Bo nie mógł starego wyrzucić.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-11-04, 19:37
Black Snake napisał/a:

Ogólnie lepiej mieć jedzenie niż nie mieć jak się jest naprawdę głodnym to wszystko smakuje. Poza tym każda pizza jest dobra niektóre mniej, niektóre bardziej, ale wszystkie są zjadliwe
@down - to nie jest jedzenie zjebie. Tak samo można powiedzieć, że mogę ci pizzę z gównem zrobić.
Napisał pizza - jedzenie. Jakakolwiek, która istnieje i jest sprzedawana. Ale widać, niektóre rzeczy cię przerastają.
I nie, jak zrobisz pizzę z serem spod napleta* i ją będziesz chciał sprzedać to i tak się nie liczy.
*umyj go... Normalnie nikt tam sera nie ma



Ser spod napleta to smegma.

A tak przy okazji, jak to się dzieje że bumerang wraca, od czego to zależy? a może to mit że bumerang wraca a filmik to fake?
Zgłoś
Avatar
Ruchaczbobu 2019-11-04, 20:36
krasnal_hałabała napisał/a:

Ser spod napleta to smegma.
A tak przy okazji, jak to się dzieje że bumerang wraca, od czego to zależy? a może to mit że bumerang wraca a filmik to fake?



Ja mam swoją smegme w słoiczku w chłodzniusienkiej lodóweczce
Zgłoś