18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
alveanerleo2 2013-08-19, 22:36
Po co podawać na policję? Wystarczy ryj obić, a porządnie.
Zgłoś
Avatar
scrimmage 2013-08-19, 22:43 6
a stare drewno po ile chodzi?
Zgłoś
Avatar
bach 2013-08-19, 23:56
to gminy w całym kraju taką propagandę uprawiają
Zgłoś
Avatar
Halman 2013-08-20, 3:28 14
konsekwencje polityki drenowania kieszeni podatników przez państwo... to i tak jeszcze kultura że pali a nie zostawia śmieci w lesie
Zgłoś
Avatar
dorodnykurczak 2013-08-20, 11:43 3
ale trzeba być śmieciem żeby nie powiedziec komus w oczy tylko kartki wieszać
Zgłoś
Avatar
n1troo 2013-08-20, 12:02
bo w ryj bede bic
Zgłoś
Avatar
hujos 2013-08-20, 12:09
Stosowałbym się do zasad ale wybieranych przez mądrych ludzi.
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2013-08-20, 12:35
zależy jakie te śmieci
jeśli patyki z działki to pół biedy; dziadostwo pali tworzywa sztuczne, z których kopeć jest toksyczny
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-08-20, 13:10
Tylko na wsiach odwalają takie akcje...
Zgłoś
Avatar
D................a 2013-08-20, 13:34 4
Mieszkam w Ząbkach, małe spokojne miasteczko. Niby jak marzenie, dom, szybki dojazd do Warszawy ale zawsze się kurwa znajdzie jakiś nieoduczony burak i będzie palił te plastiki jebane. Czasem w 35°C upał muszę okna zamykać bo ten popierdoleniec se kurwa ognisko z butelek i opon robi. Podpierdoliłbym go na policję ale nie wiem gdzie skurwiel mieszka. Takich chamów powinno się wieszać na stryczku a stryczek powinien być umiejscowiony na jakimś placu w centrum żeby wszyscy widzieli kto ich truje

dorodnykurczak napisał/a:

ale trzeba być śmieciem żeby nie powiedziec komus w oczy tylko kartki wieszać

Kozak w necie pizda w świecie. Taki kozak jesteś a pewnie nauczycielki się boisz zapytać co zadała na przyrodzie
Zgłoś
Avatar
kam15 2013-08-20, 13:47
mieszkam na wsi, moze lekko ponad tysiac ludzi...i mam sasiada ktory sie nie pierdoli i segreguje smieci - jedne pali w dzien, drugie w nocy....CODZIENNIE po klika godzin....jakis pomysl jak z nim walczyc ? generalnie cala rodzina jest pojebana, ale zona jego pracuje w urzedzie gminy i chuja mu zrobia
Zgłoś
Avatar
dorodnykurczak 2013-08-20, 15:10 1
DzikaMangusta napisał/a:

Mieszkam w Ząbkach, małe spokojne miasteczko. Niby jak marzenie, dom, szybki dojazd do Warszawy ale zawsze się kurwa znajdzie jakiś nieoduczony burak i będzie palił te plastiki jebane. Czasem w 35°C upał muszę okna zamykać bo ten popierdoleniec se kurwa ognisko z butelek i opon robi. Podpierdoliłbym go na policję ale nie wiem gdzie skurwiel mieszka. Takich chamów powinno się wieszać na stryczku a stryczek powinien być umiejscowiony na jakimś placu w centrum żeby wszyscy widzieli kto ich truje

Kozak w necie pizda w świecie. Taki kozak jesteś a pewnie nauczycielki się boisz zapytać co zadała na przyrodzie



Też mieszkam w ząbkach, także jak będziesz chciał być bezrobotny gdzie indziej niż w domu to zapraszam na pw.
Zgłoś
Avatar
D................a 2013-08-20, 16:07 2
Ej zobaczcie co ten debil nade mną napisał mi na pw
dorodnykurczak napisał/a:

no i co frajerska kurwo, weryfikujemy twoj poglad ?

Zgłoś
Avatar
dorodnykurczak 2013-08-20, 16:20
poskarż się jeszcze mamie , haha co za człowiek
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie