18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
rafiki 2012-01-14, 15:38
@ticorr

"i w końcu" jest w momencie osiągnięcia przez układ gaz-ciecz, w środku butelki, ciśnienia krytycznego, które ta butelka wytrzyma. Około 10 bar czasami więcej wytrzymują. Nie trzeba być profesorem żeby dojść do tak oczywistych wniosków.
Zgłoś
Avatar
S................k 2012-01-14, 15:44
watch?v=BzEmO6_tF7w

Dwa lata temu bawiliśmy się w ten sposób .
Zgłoś
Avatar
Pluskwa89 2012-01-14, 16:59
Prawie dostałam zawał serca.
Zgłoś
Avatar
rabiejos 2012-01-14, 17:40
Piona dla ziomów którzy sie nie wystraszyli ja musze naprawić teraz krzesło...
Zgłoś
Avatar
edek_5 2012-01-14, 17:59 1
think666 napisał/a:

@up
Dopiero jak zakręcił butelkę włożył rękawiczkę Kiedyś dostanie nagrodę Darwina



Ciekły azot można lać sobie na rękę i nic Ci się nie stanie pod warunkiem że nie będziesz go trzymał w łapie. Po zetknięci z dłonią wyparowuje ale jak zostanie tam chwile dłużej to masz problem.

stery_srh napisał/a:

Heh, gościu zdziwiony ostro, ciekawe czego się spodziewał...



Tak, hicookie, nr 4 w rankingu światowym HWbot na pewno nie wiedział co się stanie

Xenomorph08 napisał/a:

A gdzie można otrzymać Ciekły azot?

Bo jak dmuchnę do zamrażarki (w powietrzu głównie jest N) to chyba nie skropli mi się, co?


W dewarze - taki duży termos

A tutaj macie wyjaśnienie:
Zgłoś
Avatar
Nuck4d- 2012-01-14, 18:40
pablocool napisał/a:

Przelewać ciekły azot gołymi łapami... Typ albo pewien siebie albo krańcowo głupi. Mając na uwadze finał filmiku raczej to drugie.



No nie do końca . Ciekły azot możesz wylać na ręke, nie w dużych ilościach ale można. Nie możesz włożyć ręki do ciekłego azotu, do jakiegoś pojemnika. Jak wylewasz to azot szybko wrze, nic Ci się nie powinno stać. .
A co do filmiku to tak kiedyś zrobiłem siostrze. Tylko że do butelki wrzuciłem chusteczki nasączone ciekłym azotem i siup do pokoju. Kurwa mac chciała mnie zabić ^_^
Zgłoś