18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Ciemny wieczór...
a................z • 2013-03-18, 12:46
Ciemny wieczór, mieszkanko w obskurnej kamienicy. Ojciec siedzi w fotelu i z namaszczeniem aplikuje sobie dawkę amfetaminy, matka usypuje kolejną kreskę koki i wciąga zdecydowanym ruchem. W kiblu dziecko wącha klej. Wtem dzwonek do drzwi! Wszyscy zrywają się ze swoich miejsc i wystraszeni biegną sprawdzić, kto to. Otwierają drzwi, a tam stoi ich uśmiechnięty dziadek:
- Hej dzieciaki! Przywiozłem wam dla zdrowia worek marihuany, bo słyszałem, że tu u was w mieście to samą chemią żyjecie!
Zgłoś
Avatar
Borsuczi 2013-03-18, 13:23 23
Nie wiedziałem czy czytam żart czy fragment twojego pamiętniczka
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-03-18, 15:07 15
I dziadek przeżyje ich wszystkich
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-03-18, 17:53 4
w obskurnej kamienicy, a na koks mieli?
Zgłoś
Avatar
a................z 2013-03-18, 18:31
herbalix napisał/a:

w obskurnej kamienicy, a na koks mieli?


To była zamożna rodzina, ale po prostu to ukrywali .
Zgłoś
Avatar
MoTIko 2013-03-19, 19:47 3
"ciemny wieczór", wyższy poziom ciemności.
Zgłoś
Avatar
robzi1989 2013-03-20, 7:38
"aplikuje sobie dawkę amfetaminy" ;d
Zgłoś
Avatar
Biker50 2013-03-20, 9:21 2
adolgejusz napisał/a:

Ciemny wieczór, mieszkanko w obskurnej kamienicy. Ojciec siedzi w fotelu i z namaszczeniem aplikuje sobie dawkę amfetaminy, matka usypuje kolejną kreskę koki i wciąga zdecydowanym ruchem. W kiblu dziecko wącha klej. Wtem dzwonek do drzwi! Wszyscy zrywają się ze swoich miejsc i wystraszeni biegną sprawdzić, kto to. Otwierają drzwi, a tam stoi ich uśmiechnięty dziadek:
- Hej dzieciaki! Przywiozłem wam dla zdrowia worek marihuany, bo słyszałem, że tu u was w mieście to samą chemią żyjecie!



Taka dobra rada (dzisiaj mam dzień miłosierdzia nad bliźnimi).
Musisz jak najszybciej pomyśleć o opuszczeniu rodziny i odciąć się od nich. To jedyna droga żebyś jeszcze na ludzi wyszedł. Inaczej skończysz w drugim pokoju waląc Heroinę w kanał. Weź też młodszego brata ze sobą.
Zgłoś
Avatar
H................a 2013-03-20, 10:26
Do wszystkich wyżej: każdy z was miał na myśli "materiał własny"? Dowcip niezły.
Zgłoś
Avatar
vajron 2013-03-20, 11:29 7
Matka żyd nie podzieli się z ojcem koką tylko każe mu fete wciągać. Głupia, chytra pizda...
Zgłoś
Avatar
Murzyn200 2013-03-20, 14:30 2
vajron napisał/a:

Matka żyd nie podzieli się z ojcem koką tylko każe mu fete wciągać. Głupia, chytra pizda...


Czasy ciężkie, koks drogi... A fete kupisz u każdego dillera za 20 zł
Zgłoś
Avatar
fazzie 2013-03-20, 19:02
walisz fete za 20 zł? współczuje Ci, jak juz mam walić fete to tylko tą z górnej półki, za 40!
Zgłoś
Avatar
Specialized_DEMO 2013-03-20, 21:23
Widzę że ktoś pobrał sobie aplikacje na telefon... ten i temu podobne są do pobrania z android-market za free
Zgłoś