18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Ciężarówkowy kamikadze
TomdeX • 2013-09-11, 15:37
Mały skrót, w Pinetown 5 września kierowca ciężarówki się prawdopodobnie zajebał i przeleciał na czerwonym (swoją drogą piesi mieli wielkie szczęście). Zginęło 22 osób (19 na miejscu, 3 w szpitalu). W sumie 32 osób odniosło rany. Prawdopodobnie kierowcy zostaną postawione zarzuty zabójstwa 22 osób, aktualnie został aresztowany, nadal są prowadzone prace nad wyjaśnieniem tego zdarzenia.



Widzę, że było z chujowej kamery, tutaj lepiej to widać, dodatkowo lepiej to opisałem, jednak jeśli chujowy temat to wyjebać, albo połączyć z tamtym.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2013-09-12, 11:46
to było GTA V ?



pan_użytkownik napisał/a:

@up masz całkowitą rację - wsiadanie za kierownicę najebanym to usiłowanie zabójstwa.

A teraz czekam na opinię kozackich mistrzów kierownicy, którzy nie raz wracali z imprezy po kilku piwach, bo co to kurwa nie ja.



dokładnie pod płot i kula w łeb bez sądu
Zgłoś
Avatar
Lysack 2013-09-12, 21:28
Cytat:

Zginęło 22 osób (19 na miejscu, 3 w szpitalu). W sumie 32 osób odniosło rany.



Weź mi napisz to słownie, bo nie wiem jak to przeczytać przyznaj się, że poszło ctrl+c, ctrl+v z translatora
Zgłoś
Avatar
kaktus83 2014-06-10, 13:56 12
Nieźle pozamiatał

Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-06-10, 14:07
o skurwysyn

chociaż jedno gościowi można wpisać na plus - dzięki temu nagraniu tysiące osób, które mają zielone spojrzą jednak zanim ruszą czy nic nie zapierdala ich właśnie pozabijać na "lekko przekroczonym pomarańczowym". Do innych uczestników ruchu należy mieć zero zaufania
Zgłoś
Avatar
aldziaw 2014-06-10, 14:10
Przewijacie do 00:40
Zgłoś