18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Ciężarówkowy kamikadze
TomdeX • 2013-09-11, 15:37
Mały skrót, w Pinetown 5 września kierowca ciężarówki się prawdopodobnie zajebał i przeleciał na czerwonym (swoją drogą piesi mieli wielkie szczęście). Zginęło 22 osób (19 na miejscu, 3 w szpitalu). W sumie 32 osób odniosło rany. Prawdopodobnie kierowcy zostaną postawione zarzuty zabójstwa 22 osób, aktualnie został aresztowany, nadal są prowadzone prace nad wyjaśnieniem tego zdarzenia.



Widzę, że było z chujowej kamery, tutaj lepiej to widać, dodatkowo lepiej to opisałem, jednak jeśli chujowy temat to wyjebać, albo połączyć z tamtym.
Zgłoś
Avatar
norbi7631 2013-09-11, 17:50 2
duży ma pierwszeństwo
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-09-11, 19:34 46
W takich przypadkach nasze zasrane prawo powinno być podobne, jak w znienawidzonej przez niektórych hameryce. Skoro jakiś zajebany w trzy dupy idiota wsiada za fajerę, to za spowodowany przez niego wypadek ze skutkiem śmiertelnym powinni sądzić go jak zabójcę.
A u nas? Najebanego sądzą za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Ile przewiduje prawo? Max 8 lat, o ile nie zajebałem babola.
Spotkałem się z czymś takim: mój znajomy dostał 4,5 roku za zabicie faceta po pijaku. Wyszedł po 3 latach za sprawowanie. Chuj z tego, że zabił ojca, który był jedynym żywicielem chorej przewlekle żony i dwójki dzieci w podstawówce.
Mogę wszystkich hejtować, jebać ciapatych i napierdalać się z rudych, ale każdy najebany idiota w samochodzie powinien być na odstrzał.

Stanowcze NIE najebanym skurwysynom za kierownicą.
Zgłoś
Avatar
pan_lektor 2013-09-11, 19:39 7
@up masz całkowitą rację - wsiadanie za kierownicę najebanym to usiłowanie zabójstwa.

A teraz czekam na opinię kozackich mistrzów kierownicy, którzy nie raz wracali z imprezy po kilku piwach, bo co to kurwa nie ja.
Zgłoś
Avatar
161ZT650 2013-09-11, 20:34
Czytałem dzisiaj na WP ze zgineło 27 osob
Zgłoś
Avatar
użyszkodnik 2013-09-11, 22:35
Prawdziwy sadol to nakręcił: na końcu słychać jak otwiera piwo.
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2013-09-11, 23:23
161ZT650 napisał/a:

Czytałem dzisiaj na WP ze zgineło 27 osob



WP jest pokroju Wyborczej, więc nic się nie dowiesz cennego.

W każdym razie tutaj podają, że 22 osoby zginęły (dane z wczoraj):
enca.com/south-africa/new-pinetown-crash-aerial-footage

Tutaj dodatkowo fotki:
news24.com/Multimedia/South-Africa/27-die-in-Pinetown-crash-20130906

Także podają, że zginęło 22 osób.

Jedno źródło podaje, że zginęło 27 osób, ale tak naprawdę do końca nie wiadomo, póki co wiadomo że zginęło na 100% 22 osoby, co do reszty nie wiadomo, pewnie jakieś problemy z identyfikacją itd. Tylko WP może podać zawyżone dane, żeby zrobić z tego jeszcze większą tragedię.
Zgłoś
Avatar
psiqs 2013-09-11, 23:30
Jebany ma siłę przebicia:D
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2013-09-11, 23:36 1
BrunerOvned napisał/a:

W takich przypadkach nasze zasrane prawo powinno być podobne, jak w znienawidzonej przez niektórych hameryce.



Tyle, że to nie 'hameryka' a Republika Południowej Afryki.
Zgłoś
Avatar
Pete-G 2013-09-11, 23:49
Za tomorrow zawsze PIWKO
Zgłoś
Avatar
Jemkoty 2013-09-12, 0:23
Jeden farciarz (po prawej na video) ruszył szybciej i przeżył. Tamci się ślamazarzyli i ich walnął TIR.
Dlatego zawsze na skrzyżowaniu ruszam, bez przesady, nie z piskiem opon, ale jak trzeba. Niech to będzie przestrogą dla Was, miastowe zawalidrogi! Obserwujcie światła i ruszajcie kiedy trzeba!

Swoją drogą to z moich dotychczasowych obserwacji ruchu w mieście wynika, że tak średnio przez światła dałoby radę przejechać z połowę więcej samochodów gdyby 'kierowcy' ogarniali że za chwile będzie zielone, znaleźli bieg - bo dla niektórych to nie lada problem XD - i ruszali jak trzeba, a nie tak, że ja na rowerze ich zostawiam z tyłu, i bynajmniej nie jest to kolarzówka
A to na serio nie jest trudne, wystarczy spojrzeć kiedy gaśnie zielone dla samochodów jadących w poprzek, albo dla pieszych. Ale zwracania na takie rzeczy uwagi nie uczą na kursach, tylko jaka jest szerokość tablicy rejestracyjnej w milimetrach
Zgłoś
Avatar
pan_lektor 2013-09-12, 1:54
@jemkoty, godzinę temu wystartowałem szybko spod świateł i gdyby nie to, że od sygnalizatora do jezdni poprzedniej jest kilka metrów, to byłbym drugoplanowym bohaterem porannych wiadomości, bo kierowca tira jest daltonistą, więc nie pierdol, że jak się depnie, to się przeżyje, bo nie ma reguły.
Zgłoś
Avatar
beeveer 2013-09-12, 8:47
@ bruner
nie do końca się z tobą zgodzę. co z tego że zabójcę wszadzą na 30 lat? powinien dostać rok cięzkich robót, 30 batów i wyrok 30 lat utrzymywania tej kobiety i dzieci.
Zgłoś
Avatar
ssiruuvi 2013-09-12, 8:52
czy to ta sama ciezarowka co z najnowszej kompilacji z harda ?
Zgłoś
Avatar
takija 2013-09-12, 11:04 1
Jemkoty napisał/a:

Jeden farciarz (po prawej na video) ruszył szybciej i przeżył. Tamci się ślamazarzyli i ich walnął TIR.
Dlatego zawsze na skrzyżowaniu ruszam, bez przesady, nie z piskiem opon, ale jak trzeba. Niech to będzie przestrogą dla Was, miastowe zawalidrogi! Obserwujcie światła i ruszajcie kiedy trzeba!

Swoją drogą to z moich dotychczasowych obserwacji ruchu w mieście wynika, że tak średnio przez światła dałoby radę przejechać z połowę więcej samochodów gdyby 'kierowcy' ogarniali że za chwile będzie zielone, znaleźli bieg - bo dla niektórych to nie lada problem XD - i ruszali jak trzeba, a nie tak, że ja na rowerze ich zostawiam z tyłu, i bynajmniej nie jest to kolarzówka
A to na serio nie jest trudne, wystarczy spojrzeć kiedy gaśnie zielone dla samochodów jadących w poprzek, albo dla pieszych. Ale zwracania na takie rzeczy uwagi nie uczą na kursach, tylko jaka jest szerokość tablicy rejestracyjnej w milimetrach



pierdolisz jak potłuczony. Wiekszość pzelotów na czerwonym to własnie te ostatnie sekundy pomarańczowego i pierwsze czerwonego. Ty ruszysz szybko a z poprzecznej ktoś ci wyskoczy bo "czerwone dopiero co sie zapaliło".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie