18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Ciężarówkowy
meszamorum • 2011-08-29, 20:25
Tłumaczenie własne. Nie z tych superwiernych, ale bliższych idei sadola



Stałem wczoraj na światłach...zajmując się swoimi sprawami i czekając na zielone.
Obok mnie zatrzymał się samochód załadowany wydzierającymi się Arabusami, wykrzykującymi antyamerykańskie hasła.
Światło się zmieniło, Arabusy pogroziły pięścią, wcisnęły gaz do dechy i ruszyły z piskiem opon, z miejsca mnie wyprzedzając.

Nagle rozpędzony 18-kołowiec wjechał na skrzyżowanie i walnął centralnie w ich samochód, niszcząc go do szczętu.
Przez następne kilka minut siedziałem w moim samochodzie, przepełniony jedną myślą:
przecież to mogłem być ja!


...Zatem dzisiaj wczesnym rankiem dorwałem fuchę - zostałem kierowcą ciężarówki...
Zgłoś
Avatar
Sharsh 2011-08-29, 20:35
nienawidzę gdy ktoś "włazi mi w butach na dywan"! To ścierwo tak robi wszędzie! ...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2011-08-29, 21:00
Brzmi jak opis ostatniej sceny z powrotu do przyszłości.
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-08-29, 22:23 8
Powtarzałem już kiedyś - "Nie tłumaczcie tekstów". Gimbusy czyhają na kolejny portal.
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2011-08-30, 14:14 1
Robster napisał/a:

Powtarzałem już kiedyś - "Nie tłumaczcie tekstów". Gimbusy czyhają na kolejny portal.


za późno
Zgłoś
Avatar
Exoone 2011-08-30, 19:36
Powiedz jakich słów nie zrozumie średnio rozgarnięty człowiek po podstawówce, że musiałes to tłumaczyć...
Zgłoś
Avatar
MalowanyCzłowiek 2011-08-31, 21:16
czy tylko ja przeczytałem "Arbuzów" i myślałeś że chodzi o mniejszość z Afryki ?

a tak swoją drogą - fakt prawdziwy- jak Gasprom (Ci ruscy od gazu) nazwali swój oddział w Nigerii ?

Nigas
Zgłoś