18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
Avatar
Lipiniorz25 2024-10-20, 0:20
Geraldinio napisał/a:

Na szczęście w tych prawilnych krajach faceci się tak nie zaprawiają i upadek nie grozi.



Kobieta jednak powinna bardziej sie szanowac
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-10-20, 0:35 8
Lipiniorz25 napisał/a:

Kobieta jednak powinna bardziej sie szanowac



Niby z jakiej racji? Szanować powinien się każdy człowiek, jednakowo.
Zgłoś
Avatar
Lipiniorz25 2024-10-20, 0:38
janusz_biznesu napisał/a:

Niby z jakiej racji? Szanować powinien się każdy człowiek, jednakowo.



janusz_biznesu napisał/a:

Niby z jakiej racji? Szanować powinien się każdy człowiek, jednakowo.



Bo jest kobietą Plcią piekną ?
Zgłoś
Avatar
mauser 2024-10-20, 0:39 1
a ja tu widzę darmowe walenie
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-10-20, 0:46 4
Lipiniorz25 napisał/a:

Bo jest kobietą Plcią piekną ?[/quot

Wybacz, ale argument z dupy. Nie pochwalam zachowania damy z filmiku, ale bardziej nie trawię podwójnych standardów. Szmatą ,świnią i chlorem jest się, albo nie bez względu na płeć. Nie ma taryfy ulgowej ani dla jednych, ani drugich. Kropka.

Zgłoś
Avatar
MoonlightShadows 2024-10-20, 1:00
Nie widzę tam kolorowych, więc to na pewno pierwsze wieksze wydarzenie od dłuższego czasu.
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-10-20, 1:13 1
Seymouro1908 napisał/a:

Tak ale w domu przynajmniej jest się bezpiecznym i też nikt nie zrobi jebanego filmu takiego jak ten. Nie pochwalam nawalenia się w trzy dupy no ale zdarza się. Kiedyś się zaskoczyłem ile dwa kielichy rumu potrafiły zmienić



To prawda walisz sobie 2 kieliszki degustacyjne absyntu na pusto przed obiadem czy kolacją i jesteś Al dente. Chociaż u niej to już jest z 2 promile

[ Dodano: 2024-10-20, 01:15 ]
Zresztą sam jestem studentem i większość kończy jeszcze gorzej. Mam koleżankę kujonkę co dopiero na studiach odkryła alkohol i sex. Muszę jej pilnować bo umię skończyć gorzej niż ta baba
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-10-20, 1:29 1
darnext123 napisał/a:

Chociaż u niej to już jest z 2 promile



Chlorzyca sprawia wrażenie zawodniczki co to zdarza jej się mieć 2 promile, pod warunkiem ,że dwa dni nie pije...🙂
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2024-10-20, 3:36
darnext123 napisał/a:

To prawda walisz sobie 2 kieliszki degustacyjne absyntu na pusto przed obiadem czy kolacją i jesteś Al dente. Chociaż u niej to już jest z 2 promile
Zresztą sam jestem studentem i większość kończy jeszcze gorzej. Mam koleżankę kujonkę co dopiero na studiach odkryła alkohol i sex. Muszę jej pilnować bo umię skończyć gorzej niż ta baba



chyba pilnujesz kiedy się nawali i będziesz mógł pourchać..

swoją drogą czy ona się zesrała? zeszczała? porzygała czy chciała dać dpuy?
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2024-10-20, 6:31 3
gruba pijesz?
Zgłoś
Avatar
Qba_123 2024-10-20, 10:10 1
Geraldinio napisał/a:

Na szczęście w tych prawilnych krajach faceci się tak nie zaprawiają i upadek nie grozi.



Jakby nie patrzeć wszystko co działa, stoi, jeździ, daje prąd, wszystkie śmieci, woda, drogi, telefony, komputery, magazyny, paczki z Allegro/Ali, Internet ogarniane jest przez facetów. Gdyby zrobili protest jak te głupie cipy to cały świat by stanął - a zauważyłeś, żeby cokolwiek się zmieniło, gdy julki protestowały??

W każdej grupie znajdzie się zakała, ale NASZA CYWILIZACJA - BIAŁEGO CZŁOWIEKA, JEST NAJLEPSZĄ CYWILIZACJĄ JAKA KIEDYKOLWIEK POWSTAŁA i jest niestety eksploatowana i niszczona przez głupie baby, którym żydzi przy pomocy czarnych bolców zrobiły siekę z mózgu.
Zgłoś
Avatar
Jarazz 2024-10-20, 12:34
Cycu320 napisał/a:

Upadek ewropy jest bliski. A spowodowały go kobiety które dostały prawo głosu przy przyzwoleniu białych mężczyzn...



Najsmutniejsze jest to, że masz racje
Zgłoś
Avatar
VladolfPutler 2024-10-20, 12:46
Geraldinio napisał/a:

Na szczęście w tych prawilnych krajach faceci się tak nie zaprawiają i upadek nie grozi.



Skąd masz zdjęcie mojego dziadka?
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-10-20, 15:32
janusz_biznesu napisał/a:

W domu również doprowadzenie się do takiego stanu nie jest powodem do dumy. Zastanawiam się jak można nie poczuć, że ma się dość. Przecież nie sieknęło jej nagle i niespodziewanie....


Nie żebym usprawiedliwiał jej zachowanie, ale to raczej nie jest normalne picie, a po prostu jest wjebana w alkoholizm. W sumie nic przyjemnego, dlatego najlepiej nie dotykać tego kurestwa, bo praktycznie każdy może wpaść. Wystarczy lubić alko i przeżyć jakąś dużą tragedię w życiu i już jest łatwo się uzależnić.
Istnieje szansa, że jak zobaczy nagranie, to się w jakimś stopniu ogarnie, ale raczej niewielka.
Zgłoś
Avatar
okotdi 2024-10-20, 15:53
Moja sie tam nie buntuje jak jej mowie, ze mozliwosc glosowania, powinna byc mozliwa jedynie mezczyznom.
Jest madra i inteligentna kobieta, ktora zna historie i wie czym grozi zezwolenie aby kobieta rzadzila krajem.
Kiedy pozwolic aby emocje wziely gore nad rozsadkiem.

Kazdemu zycze tak cudownej kobiety.

Kocham ja nad zycie!!!

Dla rownowagi w przyrodzie...

Mam corke tak pojebana, ze poszla, wbrew moim staraniom i tlumaczeniom, za ciapatym. Ehhhh...

______________

Brak sensownego podpisu.
Podaj dalej...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów