18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
Avatar
janusz_biznesu 2024-10-20, 16:56
okotdi napisał/a:

Mam corke tak pojebana, ze poszla, wbrew moim staraniom i tlumaczeniom, za ciapatym. Ehhhh...



Nic dziwnego ,skoro wychował ją ojciec o takich poglądach, normalna kolej rzeczy. Wybranek ma podobne zdanie o kobietach, nie rozumiem twojego zaskoczenia...
Zgłoś
Avatar
okotdi 2024-10-20, 18:04
janusz_biznesu napisał/a:

Nic dziwnego ,skoro wychował ją ojciec o takich poglądach, normalna kolej rzeczy. Wybranek ma podobne zdanie o kobietach, nie rozumiem twojego zaskoczenia...



Czyli wg Ciebie dziecko zrobi zawsze, wszystko aby postawic sie rodzicom i zrobi odwrotnie do tego czego byla od malego uczona?

No to powodzenia zycze w przyszlym zyciu.
No i fajnej rodziny

______________

Brak sensownego podpisu.
Podaj dalej...
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-10-20, 18:10
okotdi napisał/a:

Czyli wg Ciebie dziecko zrobi zawsze, wszystko aby postawic sie rodzicom i zrobi odwrotnie do tego czego byla od malego uczona?
No to powodzenia zycze w przyszlym zyciu.
No i fajnej rodziny



Ale w którym momencie córka zrobiła na przekór Tobie? Przecież masz muzułmańską opinię o kobietach. Dziękuję za życzenia, mam fajną rodzinę i udane, dorosłe już dzieci.
Zgłoś
Avatar
okotdi 2024-10-20, 18:32
Mezczyzna jest Panem domu!
Kobieta za nim ma podazac!

Jak jej sie nie podoba to niech sobie znajdzie innego.

Moja kobieta to wie i rozumie.
I jak cos jej nie pasuje to ja o tym wiem!

Jak u Ciebie jest inaczej to sie za jakis czas zdziwisz, ze jakis czarny kutas Ci zone posuwa.
Nadstawisz wtedy jej druga dziure?!

Chuj z Toba skoro takie sa twoje przekonania.

Wiec skoro moja corka nie mnie sluchala, tylko poszla wlasna droga, to niech sobie zyje jak chce.

Nic mi do tego. Czy bedzie z ha tfu... zydem, z ha tfu... muzulmaninem, czy ha tfu x2 z Toba.
Ma 18 skonczone i to jej wybor w ktore gowno chce wdepnac.

Pewnie nigdy nie byles w takiej sytuacji.
I Ci chujku tego nie zycze...

Moze za ktorys rok, Ci sie ten komentarz przypomni jak Ci brudas bedzie zone ruchal.
Albo Ty jego...

lol

______________

Brak sensownego podpisu.
Podaj dalej...
Zgłoś
Avatar
bartek19884 2024-10-20, 22:01
to jest Islandia, Reykjavik. W tym miejscu jest teraz Guinness a w budynku z tylu gdzie te prostokatne okna jest Apotek Hotel
Zgłoś
Avatar
Goli29 Wczoraj 21:36
Ja bym jej wsadził do buzi
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów