18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
ddss 2013-05-03, 15:25


Porozmawiajmy o moim penisie

- Dobrze co chcesz wiedzieć / zapytać ?

Potem napisałem że mój penis ma 19 cm , i czy to nie za wiele

oto co odpowiedział

- Chcę znać odległość na północ słup.
Zgłoś
Avatar
JohnnyRocketfingers 2013-05-03, 15:36 1
mateusz1923 napisał/a:

Jesteście wszyscy pojebani. Jak można wierzyć w tak gówniakową religie, jezus i papiesz to są kurwy jebane.
Obrazek
Idę zwalić do zdjęć maryji



Założę się że jesteś brudasem, a i byłeś nierozumiany i nielubiany w gimnazjum i myślisz, że jestes taki zły i każdemu o tym mówisz żeby się dowartościować robisz z siebie pajaca wśród znajomych, a oni mają z ciebie niezłą polewke i ogólnie uchodzisz za debila, który będzie się wydurniał i pajacował żeby się przypodobać innym. Kurwa ale Ty jesteś żałosny.
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-05-03, 16:10
@Asaltis

No normalnie, nobla w dziedzinie psychologii dla Pana! Psychoanaliza przez internet, i w dodatku za darmo!
Zgłoś
Avatar
vedkonner 2013-05-03, 18:35 1
Asaltis napisał/a:



Założę się że jesteś brudasem, a i byłeś nierozumiany i nielubiany w gimnazjum i myślisz, że jestes taki zły i każdemu o tym mówisz żeby się dowartościować robisz z siebie pajaca wśród znajomych, a oni mają z ciebie niezłą polewke i ogólnie uchodzisz za debila, który będzie się wydurniał i pajacował żeby się przypodobać innym. Kurwa ale Ty jesteś żałosny.



Kolejny jebany psycholog internetowy.

A co do samego Chrystusa - istniał, to na pewno. Dużo o nim jakichś zapisków było w starych dokumentach, jako o jakimś tam mówcy. Czy był mesjaszem, oszustem, czy po prostu został ładnie opisany na kartach religii i historii. Ja się w to nie babram, do kościoła nie chodzę, bierzmowania nie miałem, nie mam, nie będę mieć, nie zamierzam zacząć praktykować, za ateistę się nie uważam, ale jebanych "bluźnierstw" jakby to mój osiedlowy proboszcz powiedział w internecie nie wypisuję. Plujecie się do kościoła jak jebane dzieci, inkwizycji nie ma, świętych wojen i krucjat nie ma, a odmawiane modlitwy trzymają miliony ludzi na duchu. Co w tym złego?

No ale chuj, trzeba na sadisticu zabłysnąć, mając związany język w realiach i zapierdalając do kościoła z mamą/babcią co niedzielę, bo oprócz języka nie mając też jaj, żeby samemu o sobie decydować.
Zgłoś