18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
K................a 2013-05-01, 18:46 15
Wyczuwam nadchodzący srogi ból dupy katolików.
Zgłoś
Avatar
Elandar 2013-05-01, 20:12 32
Nie jestem katolikiem ale zaskoczę was faktem, że Jezus naprawdę istniał. Pewnie większość z was tego nie wie i pewnie są to ludzie pokroju: nie wieże bo buk jest gópi i katolicy tesz. Zapewniam można być ateistą i nie wyskakiwać z takim gównem za każdym razem.
Zgłoś
Avatar
Marxe 2013-05-01, 21:21 84
zaraz się zacznie...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-05-02, 15:52 4
Cytat:

Nie jestem katolikiem ale zaskoczę was faktem, że Jezus naprawdę istniał. Pewnie większość z was tego nie wie i pewnie są to ludzie pokroju: nie wieże bo buk jest gópi i katolicy tesz. Zapewniam można być ateistą i nie wyskakiwać z takim gównem za każdym razem.


ty to weź udowodnij, masz zdjęcia?
Zgłoś
Avatar
R................i 2013-05-02, 19:17 58
pakicito napisał/a:


ty to weź udowodnij, masz zdjęcia?



Trzymaj fotę z ukrzyżowania. I nie pierdol, że fotomontaż bo w tamtych czasach nie było photoshopa.

Zgłoś
Avatar
thoms0n 2013-05-02, 23:34 1
www.cleverbot.com

Już nigdy nie będziecie pić w samotności.
Zgłoś
Avatar
PilotOdTelewizora 2013-05-03, 2:30
vids or didn't happen, ciekawe jak naprawdę było z "jezusem" skoro krzysztof kolumb wcale nie był kolumbem, i nawet tak nie myślał
Zgłoś
Avatar
donplicco 2013-05-03, 8:59 16
Jak dla mnie zaprzeczanie, że Jezus był, jest tak samo idiotyczne jak próba udowodnienia jego istnienia pomimo braku dowodów. Zakładam,że pewnie istniał, był zwyczajnie dobrym mówcą i przyciągał do siebie ludzi, poza tym to taki pierwszy hipis. Jego nauki są na prawdę spoko. To kościół zrobił z niego turbosupermena, który chodził po wodzie.
Zgłoś
Avatar
Skullblack 2013-05-03, 9:16 1
gotquestions.org/Polski/Jezus-zyl-naprawde.html

3x@up prosz.. Przeczytajcie sobie całe. Trochę streszczę, nie tylko katolicy mówią o istnieniu Jezusa.

Poprawka.. 8xup
Zgłoś
Avatar
Robot 2013-05-03, 9:44
Jezus Chrystus faktycznie istniał, ten fakt każdy rozumny człowiek powinien przyjąć do wiadomości, chrześcijanami nazywamy natomiast ludzi, którzy wiedzą, że istniał oraz wierzą, że po ukrzyżowaniu zmartwychwstał i "odfrunął" do nieba. Podważanie tego faktu podchodzi pod prowokację, chęć wywołania oburzenia osób wierzących oraz zwykłą głupotę i zacofanie.

Clever Bot nie taki clever.
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-05-03, 9:51 10
Cytat:

Jezus Chrystus faktycznie istniał, ten fakt każdy rozumny człowiek powinien przyjąć do wiadomości, chrześcijanami nazywamy natomiast ludzi, którzy wiedzą, że istniał oraz wierzą, że po ukrzyżowaniu zmartwychwstał i "odfrunął" do nieba.


Cytat:

Nie jestem katolikiem ale zaskoczę was faktem, że Jezus naprawdę istniał. Pewnie większość z was tego nie wie i pewnie są to ludzie pokroju: nie wieże bo buk jest gópi i katolicy tesz.


O jezuniu! To ja dla odmiany zaskoczę Ciebie i innych spinaczy-dupy prawdziwymi faktami: Jezus było bardzo powszechnym imieniem w tamtym regionie, kara ukrzyżowania przez Rzymian była stosowana masowo, a wariatów podających się za mesjaszów i zesłańców bożych było na pęczki. To, że ktoś postanowił opisać w książce przykładowe losy jednego z nich (bo wielu pewnie kończyło podobnie), ew. wykorzystał krążącą wśród ludu legendę o jakimś Jezusie i oczywiście oprawił to wszystko odpowiednią ilością cudów i magii (czyt. literackiego bullshit'u) nie czyni z TEGO Jezusa (tego, którego macie na myśli) właśnie postaci historycznej. Proszę więc nie pie*dolić o Chrystusie jako postaci 'historycznej', bo nikt z nas tego nie jest w stanie uduwodnić - JEGO istnienie nie jest faktem naukowym, tyle w temacie.

Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2013-05-03, 10:20 3
będziecie skwierczeć jak skwarki w piekle
Zgłoś
Avatar
dabster 2013-05-03, 10:31 1
Istnienie TEGO konkretnie Jezusa potwierdzają liczne badania naukowe, prowadzone nad Np. całunem w Turynie, chustą z Manopello, czy innymi przedmiotami (z ciekawszych był ten opłatek do komunii który zamienił się w żywą tkankę mięśnia sercowego, który dodatkowo nie zgnił od kilkuset lat i dawał słabe odczyty ekg) we wszystkich przypadkach pobrane próbki krwi mają co najmniej tą samą grupę. Nie chcę tu nikomu nic wmawiać, tych informacji jest bardzo dużo i są bardzo szczegółowe, można poczytać. Tak więc istnieć istniał.

Pytanie powinno brzmieć raczej nie "czy był" ale "kim był", ale to już indywidualna kwestia której nie poruszę.
Zgłoś
Avatar
Zgon14 2013-05-03, 10:33
Sam se , bo ja nigdzie nie idę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie