18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:42
Co byście z nim zrobili?
Salieri16000 • 2018-12-03, 22:54
Pijany hipster oddaje mocz przed posągami aniołów kościoła Brooklińskiego, a następnie rozbija je na kawałki.

Miejsce akcji: kościół rzymskokatolicki Our Lady of Consolation przy Metropolitan Ave. w pobliżu Berry St. w Williamsburgu.



Ciekawostka: msze w tym kościele odprawiane są po polsku a na kościele widnieje polska flaga:



Informacja ze strony kościoła:

Drodzy Parafianie i Przyjaciele,

Z radością pragniemy poinformować, że figury aniołków przed frontem kościoła powróciły na swoje miejsce. Znów możemy cieszyć się widokiem Maryi w otoczeniu trzech aniołów zapraszającej nas do modlitwy w naszej świątyni.

Bogu niech będą dzięki!

Dobrą wiadomością jest również to, że sprawca zniszczeń został ujęty przez policję.
Zgłoś
Avatar
JMWagner 2018-12-04, 14:52
"Dobrą wiadomością jest również to, że sprawca zniszczeń został ujęty przez policję." a co z nadstawianiem drugiego policzka?
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-12-04, 15:11 5
janlew napisał/a:


Jak ja tym co szczają na zagładkę żydków, czyli waszą nową neoreligię
żebraczą. A co z tym zrobić, za pewne również parchem. Fajnie jakby go ktoś do Arentyny wysłał, tam ponoć są jeszcze Niemcy wiedzą co robić w takich sytuacjach


Czy ty z każdym kolejnym postem, próbujesz być bardziej zjebany, niż wcześniej? Marny trud, zważywszy, że już dawno osiągnąłeś apogeum niedorozwinięcia umysłowego.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2018-12-04, 17:35
A co miałbym z nim robić? ty to masz fetysze...
Zgłoś
Avatar
ziajos 2018-12-04, 19:04 1
Potraktował tak samo, jakby dotyczyło to czyjejś skrzynki na listy albo wywalenie szyby w samochodzie. Dojebał maksymalny wymiar kary za niszczenie cudzej własności.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2018-12-04, 19:48 2
Cytat:

[Dwa tygodnie temu ktoś zajebał gipsowego ludka z kapliczki na bohaterów Wietnamu w Krakowie.
O kurwa żebyście widzieli jaki cyrk się tam odstawiał.
Stare baby leżały krzyżem pod "zbezczeszczoną" kapliczką, wyły jak jebane strzygi. Znicze palili. Przyjechał czarny czarodziej, purpurowy czarodziej. Kropidłem złe duchy odganiał. Kadziła palili w tym swoim czajniczku ze złota.
No po prostu myślałem, że się cofnąłem w czasie do średniowiecza.
Żeby w XXI w. ludzie opierdalali takie przedstawienie i wierzyli w takie zabobony. W bani mi się to nie mieści.



I ty chcesz nam powiedzieć, że tego nie nagrałeś i tu nie wrzuciłeś?

Cytat:

Chuj w dupę klerowi, ale niszczenie figurek nie jest mądre i tak zapłacą parafianie dla których są one świętościami.



Przecież w waszej świętej księdze wasza bozia osobiście zakazuje wam modlić się do obrazków, figurek i innych podobizn. Więc jesteście nie tylko bałwochwalcami, ale również idiotami. Zresztą wcale mnie to nie dziwi, ale żeby się tym chwalić...
Zgłoś
Avatar
x................x 2018-12-04, 22:56
Za sranie na bałwany nic bym nie zrobił
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-05, 7:46
Loaloa napisał/a:



I ty chcesz nam powiedzieć, że tego nie nagrałeś i tu nie wrzuciłeś?


Mam dwie foty cyknięte z auta jak jechałem. Mało widać.
Zgłoś
Avatar
Smoczoor 2018-12-05, 11:00 2
Loaloa nie ściemniaj - Ty byś mu nie piwa postawił tylko laskę z połykiem zrobił
Zgłoś
Avatar
Tur 2018-12-05, 11:05 1
To zwykły wandal. Jednego dnia rozbija figurkę pod Kościołem innego dnia po pijaku rozpierdoli przystanek albo sklep. Solidny wpierdol w stylu brazylijskim nauczyłby go szacunku do cudzego mienia.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-05, 11:18
Moim zdaniem dużo lepszym żartem było by nasranie pod drzwiami.
Zgłoś
Avatar
kapsiu 2018-12-05, 11:44
O kurwa czy to Eminem ?
Zgłoś
Avatar
sjp 2018-12-05, 11:48 1
Przecież rozbijając te posągi przypodobał się Bogu, który brzydzi się tymi bałwochwalczymi wytworami. Piwko dla gościa!
Zgłoś
Avatar
q................y 2018-12-05, 13:55
sjp napisał/a:

Przecież rozbijając te posągi przypodobał się Bogu, który brzydzi się tymi bałwochwalczymi wytworami. Piwko dla gościa!


Dokładnie tak jest. Człowiek rozumny to wie, a baran nie.
Zgłoś
Avatar
C................n 2018-12-05, 16:21
Skazałbym go na przymusowy kurs rzeźbiarstwa i pilną naukę do czasu, gdy będzie umiał wykonać na rzecz poszkodowanych dokładne repliki zniszczonych rzeźb.
Zgłoś
Avatar
grauper 2018-12-05, 16:24 2
Ale wy pierdolicie

Niech pierwszy rzuci kamieniem kto nigdy się nie najebał i nie oszczał kościoła

Znaczy wandalizm i rozbijanie pomników to przegina ale za zwykłego szczocha to chuj.

Ja się pochwalę że za szczeniaka jak sie najebaliśmy ze znajomymi to z radością olaliśmy Katedrę Oliwską
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie