18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:13
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Co byście z nim zrobili?
Salieri16000 • 2018-12-03, 22:54
Pijany hipster oddaje mocz przed posągami aniołów kościoła Brooklińskiego, a następnie rozbija je na kawałki.

Miejsce akcji: kościół rzymskokatolicki Our Lady of Consolation przy Metropolitan Ave. w pobliżu Berry St. w Williamsburgu.



Ciekawostka: msze w tym kościele odprawiane są po polsku a na kościele widnieje polska flaga:



Informacja ze strony kościoła:

Drodzy Parafianie i Przyjaciele,

Z radością pragniemy poinformować, że figury aniołków przed frontem kościoła powróciły na swoje miejsce. Znów możemy cieszyć się widokiem Maryi w otoczeniu trzech aniołów zapraszającej nas do modlitwy w naszej świątyni.

Bogu niech będą dzięki!

Dobrą wiadomością jest również to, że sprawca zniszczeń został ujęty przez policję.
Zgłoś
Avatar
q................y 2018-12-03, 23:07 38
to tylko kawałek marmuru czyli materiału zrobione w jakiejś chińskiej fabryce zamówią sobie nowe, a szczyny wyschną.

Zgłoś
Avatar
j................1 2018-12-03, 23:16
criminal mischief in the fourth degree
New York Consolidated Laws, Penal Law - PEN § 145.00
Class A misdemeanor

Od 15 dni do roku zagrożenia. Biorąc pod uwagę, że na skutek zniszczeń nikomu nie mogła stać się krzywda to raczej w dolnej granicy.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2018-12-03, 23:29 17
Cytat:

Co byście z nim zrobili?



Cytat:

Pijany hipster oddaje mocz przed posągami aniołów kościoła Brooklińskiego, a następnie rozbija je na kawałki.

Miejsce akcji: kościół rzymskokatolicki Our Lady of Consolation przy Metropolitan Ave. w pobliżu Berry St. w Williamsburgu.



Cytat:

Ciekawostka: msze w tym kościele odprawiane są po polsku a na kościele widnieje polska flaga:



Biorąc pod uwagę kaliber i okoliczności tej zbrodni pewnie postawiłbym mu kilka piw.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2018-12-03, 23:42 4
Gdy nie ma żadnej informacji o filmie i jakimkolwiek powodzie jego zachowania trudno się wypowiedzieć. Z jednej strony mógł być narąbanym bezczelem który chodzi do kościółka co niedziele ale go poniósł melanż, z drugiej strony mógł być dymany przez księdza za młodu i w końcu wybuchł. Cholera cię wie nie oceniam.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2018-12-04, 0:18 1
Kazałbym mu zrobić takie same albo prace społeczne w kościele na 200h.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2018-12-04, 5:11
To co przewiduje kodeks prawa. Jak napisano wyżej w zależności także od tego czy to jego pierwsze wykroczenie jeżeli tak to 15 dni jeżeli nie to 3 miesiące.
Zgłoś
Avatar
traf 2018-12-04, 9:18 2
niech napiszą do tadka z torunia,on szybko załatwi parę baniek z budżetu
Zgłoś
Avatar
KrisXman 2018-12-04, 9:23 3
Nic bym nie zrobił bo na kościół i kler mam wyjebane
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-12-04, 9:51
Loaloa napisał/a:

Biorąc pod uwagę kaliber i okoliczności tej zbrodni pewnie postawiłbym mu kilka piw.


Jak ja tym co szczają na zagładkę żydków, czyli waszą nową neoreligię
żebraczą. A co z tym zrobić, za pewne również parchem. Fajnie jakby go ktoś do Arentyny wysłał, tam ponoć są jeszcze Niemcy wiedzą co robić w takich sytuacjach
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2018-12-04, 10:24 2
Gościu jest moim bohaterem. Oszczał jakieś gówno katolickie. Piwko dla niego
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-04, 10:27 6
Cytat:

Co byście z nim zrobili?



Ucisnął bym mu rękę i w nagrodę zakupił browary na kaca.

Jebać watykańską sektę i bałwochwalców. Klub pedałów i dupcycieli dzieci.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2018-12-04, 11:09
Typowy ateistyczny redneck, potrafi tylko niszczyć i pewnie smarować się gównem z kolegami. Nie wiem, może powinien tam przez miesiąc chodzić z beretem i zbierać kaskę na nowe ?
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2018-12-04, 11:26 4
Chuj w dupę klerowi, ale niszczenie figurek nie jest mądre i tak zapłacą parafianie dla których są one świętościami. Nie lubię Kościoła Katolickiego jak i innych religii, ale nie widzę powodów niszczyć im czegokolwiek, tym bardziej bez powodu. A co do kolesia, to pewnie jest wierzący i stąd to spierdolenie umysłowe.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-04, 11:29 8
Dwa tygodnie temu ktoś zajebał gipsowego ludka z kapliczki na bohaterów Wietnamu w Krakowie.
O kurwa żebyście widzieli jaki cyrk się tam odstawiał.
Stare baby leżały krzyżem pod "zbezczeszczoną" kapliczką, wyły jak jebane strzygi. Znicze palili. Przyjechał czarny czarodziej, purpurowy czarodziej. Kropidłem złe duchy odganiał. Kadziła palili w tym swoim czajniczku ze złota.
No po prostu myślałem, że się cofnąłem w czasie do średniowiecza.
Żeby w XXI w. ludzie opierdalali takie przedstawienie i wierzyli w takie zabobony. W bani mi się to nie mieści.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie