18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Rebeliant 2020-11-02, 21:12 22
Niezwyciężony napisał/a:

Jesteś debilem
Już tłumaczę dlaczego, protesty dotyczą aborcji płodu z wadą rozwojową, niezdolnego do życia, to nie ma nic wspólnego z antykoncepcją. Ludzie których to dotyka w 99% przypadków chcą mieć dzieci. Nie chcą tylko ryzykować własnym życiem i nosić w sobie martwy płód przez 6 miesięcy.



Stwierdzam, że jesteś co najmniej takim debilem jak przedmówca.

Postulaty lewackich spierdolin kierujących strajkiem kobiet:
- aborcja na życzenie
- świeckość państwa
- wyjebanie religii ze szkół

i jeszcze kilka podstawowych postulatów każdej komunistycznej organizacji na świecie.

Tak, tu chodzi o aborcję mutantów... ja pierdole każdy uważający, że ten strajk walczy o przywrócenie kompromisu to kompletny debil. Lewackie kurwiszcza publicznie przedstawiły postulaty jakoś we wtorek, czyli po 5 dniach protestów. Od tego momentu jest 100% pewne, że to zwyczajny komunistyczny przewrót.

A wiesz co jest najgorsze? Te pierdolone komusze ścierwo chce protestować przeciw dyktaturze karakana w dniu 13 grudnia. Czaisz to? Wyobrażasz sobie jaki to jest but w mordę milionom Polaków, że spierdoliny spod czerwonej gwiazdy chcą protestować przeciw dyktaturze piździelca w dniu, kiedy wprowadzono w Polsce stan wojenny?

Jebać PiS, ale róbmy to z głową, czyli z komunistami zamiast liści, a my Polacy razem, przeciw PiS, Lewicy, Razem, Narodowcom, PO i PSL! Jebać jebanych socjalistów!
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2020-11-02, 21:21 5
lokal.szczecin napisał/a:

Chuj mnie interesuje co myslicie ( pisze na wszelki wypadek ), ale wlasnie o to chodzi , zabijac dzieci! Przeciez kurwa w polsce antykoncepcja nie jest zabroniona. Wystarczy stosowac i nie bedzie problemu aborcji.
tak wie wiem, ze z gwaltu, chore czy ze zagraza matce itp . to nadal jest dozwolone, nie sluchajcie lewakow!!
1, 2, 3 szambo wybije za chwile!!



Zgłoś
Avatar
N................y 2020-11-02, 21:29 10
Rebeliant napisał/a:

Stwierdzam, że jesteś co najmniej takim debilem jak przedmówca.

Podejmę zaproponowany przez ciebie poziom dyskusji.
Jesteś debilem.

Rebeliant napisał/a:

Postulaty lewackich spierdolin kierujących strajkiem kobiet:
- aborcja na życzenie

Idioto, Prawackie spierdoliny postanowiły się wpierdolić w sprawę aborcji której zdaniem większości nie powinny ruszać, dziwi cię to że teraz będzie odbicie w drugą stronę ?

Rebeliant napisał/a:

- świeckość państwa
- wyjebanie religii ze szkół

A co ci się nie podoba w tych postulatach, państwo powinno być świeckie a klechy powinny macać zakonnice a nie dzieci na religii

Rebeliant napisał/a:

i jeszcze kilka podstawowych postulatów każdej komunistycznej organizacji na świecie.
Tak, tu chodzi o aborcję mutantów... ja pierdole każdy uważający, że ten strajk walczy o przywrócenie kompromisu to kompletny debil.
Lewackie kurwiszcza publicznie przedstawiły postulaty jakoś we wtorek, czyli po 5 dniach protestów. Od tego momentu jest 100% pewne, że to zwyczajny komunistyczny przewrót.

Prawacki kurwiszonie, nie każdy kto nie jest spierdoliną twojego pokroju jest automatycznie komunistą, jebnij się w łeb.

Rebeliant napisał/a:

a my Polacy razem, przeciw PiS, Lewicy, Razem, Narodowcom, PO i PSL! Jebać jebanych socjalistów!

Wykluczyłeś taką część społeczeństwa że został jakiś śmieszny margines, to kim są ci twoi Polacy skoro chcecie ruszać na jakieś 90% ludzi w tym kraju ? No kurwa debil
Zgłoś
Avatar
BigBertha 2020-11-02, 21:31 10
Typowa lewacka ustawka nakręcona po to, żeby wywołać hejt na kościół, a wy to łykacie, jak pelikany żabę.
Generalnie mam w chuju kościółek i całe PIS i PO, ale trzeba być kretynem, żeby nie wyczuć tu fejka.
Sądząc po komentarzach pod wrzutą, to na sadisticu sami idioci siedzą...
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2020-11-02, 21:35 2
BigBertha napisał/a:

Typowa lewacka ustawka nakręcona po to, żeby wywołać hejt na kościół, a wy to łykacie, jak pelikany żabę.
Generalnie mam w ch*ju kościółek i całe PIS i PO, ale trzeba być kretynem, żeby nie wyczuć tu fejka.
Sądząc po komentarzach pod wrzutą, to na sadisticu sami idioci siedzą...



True, true....fejk jak chuj!
Zgłoś
Avatar
borelli 2020-11-02, 21:42 3
Niezwyciężony napisał/a:

Jesteś debilem
Już tłumaczę dlaczego, protesty dotyczą aborcji płodu z wadą rozwojową, niezdolnego do życia, to nie ma nic wspólnego z antykoncepcją. Ludzie których to dotyka w 99% przypadków chcą mieć dzieci. Nie chcą tylko ryzykować własnym życiem i nosić w sobie martwy płód przez 6 miesięcy.



Trochę cię sprostuje, bo mijasz się z prawdą. Owszem, to jest powód dla którego większość kobiet wyszła na ulice, jednak podpięła się pod to lewica i te protesty mają już zupełnie inny cel, te protesty dotyczące aborcji to był tylko pretekst, by wyjechać ze swoimi postulatami. Pomimo że te protesty miały być w szczytnym celu, to przez lewicę nie są, a te kobiety to albo są tępe, bo popierają to czego lewica chce, albo są tępe, że dały się tak zmanipulować.
Zgłoś
Avatar
lokal.szczecin 2020-11-02, 21:51 2
Niezwyciężony napisał/a:

Jesteś debilem
Już tłumaczę dlaczego, protesty dotyczą aborcji płodu z wadą rozwojową, niezdolnego do życia, to nie ma nic wspólnego z antykoncepcją. Ludzie których to dotyka w 99% przypadków chcą mieć dzieci. Nie chcą tylko ryzykować własnym życiem i nosić w sobie martwy płód przez 6 miesięcy.



To posluchaj bo sam jestes debilem. Po 1. Konstytcja na ktora lewak sie tak powolywali 5-6 lat temu juz ich nie interesuje i nie krzycza konstytucja, dziwnie co nie??!! po 2. Czyli idac twoja logika to zycie zdrowe jest oki ale jak dziecko jest chore to nie, jest to odpad i sie nie liczy i trzeba usunac. A czemu to dziecko jest winne to czlowiek i to czlowiek to wlasnie stwierdzil TK. Teraz wyszlo ze jestes jebanym lewakiem i kurwa bez uczuc!! Idz sie ruchac z kolegami szmato.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-02, 21:52 17
Niezwyciężony napisał/a:

Podejmę zaproponowany przez ciebie poziom dyskusji.
Jesteś debilem.
Idioto, Prawackie spierdoliny postanowiły się wpierdolić w sprawę aborcji której zdaniem większości nie powinny ruszać, dziwi cię to że teraz będzie odbicie w drugą stronę ?
A co ci się nie podoba w tych postulatach, państwo powinno być świeckie a klechy powinny macać zakonnice a nie dzieci na religii
Prawacki kurwiszonie, nie każdy kto nie jest spierdoliną twojego pokroju jest automatycznie komunistą, jebnij się w łeb.
Wykluczyłeś taką część społeczeństwa że został jakiś śmieszny margines, to kim są ci twoi Polacy skoro chcecie ruszać na jakieś 90% ludzi w tym kraju ? No kurwa debil



Nikt się nie wpierdolił w kompromis, gdyby zapytać o to TK w 1997, orzekłby tak samo, bo napisane prawo, a dokładniej komunistyczna konstytucja, jest zjebana. A to, że lewica międzynarodowa walczy z lewicą narodową tematem aborcji, to jest kurwa zdarte jak płyta gramofonowa, 27 lat kompromisu, 27 lat po kilka razy w roku jest zadyma o to.

Nie podobają mi się w ogóle postulaty komunistów, nawet jak się z nimi zgadzam, bo są używane przez komunistów w celu dotarcia do koryta. Komuniści to największe ścierwo jakie wydała na ten świat ludzkość, zaraz po nich są naziści i faszyści.

Wykluczyłem wszystkich skrajnych skurwysynów i wyjebane mam na głąbów (60% naszego społeczeństwa, niecała połowa z nich głosuje). Normalni ludzie, gdy władający wiedzą, nie popierają socjalizmu, ot zmuszeni są w nim żyć i prawdopodobnie nigdy nie byli w kraju, gdzie socjaliści nie są u władzy od dekad. Normalni ludzie nie chcą płacić na biurokrację liczącą mniej więcej 3% populacji zamiast 0,3%. Normalni ludzie nie chcą płacić podatków progresywnych, które krzywdzą mądrych i ambitnych. Normalni ludzie nie chcą utrzymywać pod przymusem bezrobotnych czy też ubogich, chcą to robić dobrowolnie lub wcale. Normalni ludzie nie chcą walki z narodem, a chcą kultywowania pięknych tradycji jakie posiadamy, normalni ludzie nie są prawakami ani lewakami, są centrystami i gardzą skrajnością jakąjest komunizm, nazism i faszyzm, obecnie mający jakieś 90% czasu antenowego w szczujniach typu TVP/TVN, normalni ludzie nie chcą aby zabierano czy niszczono ich jak i cudzą własność, bo mają poszanowanie do własności, jednej z najświętszych rzeczy na tej planecie, normalni ludzie chcą żyć w państwie praworządnym, a nie nazistowskim lub komunistycznym, a debata publiczna oferuje tylko te dwie opcje. Normalnych i myślących ludzi jest w Polsce ok. 15-20 milionów, z czego głosuje znacznie mniej niż połowa, bo druga połowa ma rozterki typu: nie mam na kogo głosować, bo każda opcja to bandyterka, a mniejsze zło to nie jest rozwiązanie lub nie głosują, bo już nie wierzą, że cokolwiek to zmieni, skoro nie ma do wyboru nikogo, kto by nie był socjalistą (bandytą). I to właśnie ci ludzie, normalni ludzie powinni się skrzyknąć i zaprotestować, ale tylko jakieś 20% z nich to ludzie przed 35 rokiem życia, reszta to osoby starsze, bo wiedza przychodzi z czasem. Małolaci są natomiast podstawowym elektoratem marksistów i nazistów -> są jeszcze niedojrzali aby zrozumieć ten błąd, choć 2/3 z nich do tego dojrzeje, reszta pozostanie debilami.

P.S.: Jeśli nazywasz mnie prawakiem, to naprawdę jesteś kompletnym debilem, który powinien się zeskrobać, z przodu elektrowozu najlepiej. Jestem centrystą z umiłowaniem do wolności gospodarczej, w sumie bliski mi jest libertarianizm (nie myl pizdo głupia z liberalizmem). Kocham także własność prywatną i jestem w stanie bronić cudzej własności oraz cudzej wolności przed swoją. Szanuję też słabszych oraz starszych, coś czego ani naziści ani komuniści nie szanują.
Zgłoś
Avatar
Dzedaj87 2020-11-02, 21:52 3
toż to chamska prowokacja, nie dajcie sobą manipulować...
Zgłoś
Avatar
N................y 2020-11-02, 22:05 3
Rebeliant napisał/a:

P.S.: Jeśli nazywasz mnie prawakiem, to naprawdę jesteś kompletnym debilem, który powinien się zeskrobać, z przodu elektrowozu najlepiej. Jestem centrystą z umiłowaniem do wolności gospodarczej, w sumie bliski mi jest libertarianizm (nie myl pizdo głupia z liberalizmem). Kocham także własność prywatną i jestem w stanie bronić cudzej własności oraz cudzej wolności przed swoją. Szanuję też słabszych oraz starszych, coś czego ani naziści ani komuniści nie szanują.



Zgadzam się z tobą w jakichś 80% ale to twoje zjebane, ideologiczne pierdolollo robi z ciebie zwykłego pojeba z którym nie chce się mieć nic wspólnego. Zastanów się czy będąc takim zjebem przekonasz kogoś do swoich opinii.
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-11-02, 22:05 4
Rebeliant napisał/a:

Nikt się nie wpierdolił w kompromis, gdyby zapytać o to TK w 1997, orzekłby tak samo, bo napisane prawo, a dokładniej komunistyczna konstytucja, jest zjebana. A to, że lewica międzynarodowa walczy z lewicą narodową tematem aborcji, to jest kurwa zdarte jak płyta gramofonowa, 27 lat kompromisu, 27 lat po kilka razy w roku jest zadyma o to.
Nie podobają mi się w ogóle postulaty komunistów, nawet jak się z nimi zgadzam, bo są używane przez komunistów w celu dotarcia do koryta. Komuniści to największe ścierwo jakie wydała na ten świat ludzkość, zaraz po nich są naziści i faszyści.
Wykluczyłem wszystkich skrajnych skurwysynów i wyjebane mam na głąbów (60% naszego społeczeństwa, niecała połowa z nich głosuje). Normalni ludzie, gdy władający wiedzą, nie popierają socjalizmu, ot zmuszeni są w nim żyć i prawdopodobnie nigdy nie byli w kraju, gdzie socjaliści nie są u władzy od dekad. Normalni ludzie nie chcą płacić na biurokrację liczącą mniej więcej 3% populacji zamiast 0,3%. Normalni ludzie nie chcą płacić podatków progresywnych, które krzywdzą mądrych i ambitnych. Normalni ludzie nie chcą utrzymywać pod przymusem bezrobotnych czy też ubogich, chcą to robić dobrowolnie lub wcale. Normalni ludzie nie chcą walki z narodem, a chcą kultywowania pięknych tradycji jakie posiadamy, normalni ludzie nie są prawakami ani lewakami, są centrystami i gardzą skrajnością jakąjest komunizm, nazism i faszyzm, obecnie mający jakieś 90% czasu antenowego w szczujniach typu TVP/TVN, normalni ludzie nie chcą aby zabierano czy niszczono ich jak i cudzą własność, bo mają poszanowanie do własności, jednej z najświętszych rzeczy na tej planecie, normalni ludzie chcą żyć w państwie praworządnym, a nie nazistowskim lub komunistycznym, a debata publiczna oferuje tylko te dwie opcje. Normalnych i myślących ludzi jest w Polsce ok. 15-20 milionów, z czego głosuje znacznie mniej niż połowa, bo druga połowa ma rozterki typu: nie mam na kogo głosować, bo każda opcja to bandyterka, a mniejsze zło to nie jest rozwiązanie lub nie głosują, bo już nie wierzą, że cokolwiek to zmieni, skoro nie ma do wyboru nikogo, kto by nie był socjalistą (bandytą). I to właśnie ci ludzie, normalni ludzie powinni się skrzyknąć i zaprotestować, ale tylko jakieś 20% z nich to ludzie przed 35 rokiem życia, reszta to osoby starsze, bo wiedza przychodzi z czasem. Małolaci są natomiast podstawowym elektoratem marksistów i nazistów -> są jeszcze niedojrzali aby zrozumieć ten błąd, choć 2/3 z nich do tego dojrzeje, reszta pozostanie debilami.
P.S.: Jeśli nazywasz mnie prawakiem, to naprawdę jesteś kompletnym debilem, który powinien się zeskrobać, z przodu elektrowozu najlepiej. Jestem centrystą z umiłowaniem do wolności gospodarczej, w sumie bliski mi jest libertarianizm (nie myl pizdo głupia z liberalizmem). Kocham także własność prywatną i jestem w stanie bronić cudzej własności oraz cudzej wolności przed swoją. Szanuję też słabszych oraz starszych, coś czego ani naziści ani komuniści nie szanują.



kurwa madrego zawsze milo poczytac. jakbym siebie czytal
Zgłoś
Avatar
WolvX 2020-11-02, 22:06 1
To jest lepiej wyjaśnione

Tu jest lepiej wyjaśnione m.youtube.com/watch?v=WDCXXke2s9g
Zgłoś
Avatar
Szarik 2020-11-02, 22:09
Lewą ręką się przeżegnał, co za czort.
Zgłoś
Avatar
WolvX 2020-11-02, 22:18 2
Rebeliant napisał/a:

Stwierdzam, że jesteś co najmniej takim debilem jak przedmówca.
Postulaty lewackich spierdolin kierujących strajkiem kobiet:
- aborcja na życzenie
- świeckość państwa
- wyjebanie religii ze szkół
i jeszcze kilka podstawowych postulatów każdej komunistycznej organizacji na świecie.
Tak, tu chodzi o aborcję mutantów... ja pierdole każdy uważający, że ten strajk walczy o przywrócenie kompromisu to kompletny debil. Lewackie kurwiszcza publicznie przedstawiły postulaty jakoś we wtorek, czyli po 5 dniach protestów. Od tego momentu jest 100% pewne, że to zwyczajny komunistyczny przewrót.
A wiesz co jest najgorsze? Te pierdolone komusze ścierwo chce protestować przeciw dyktaturze (... i reszta )



Dawno nie czytałem takich wypłuczyn. Dla nas, dla tych, ludzi często nie istnieje prawa lub lewa strona. To my płacimy rządzącym i to oni pracują na nas, a nie na odwrót. Dostali wypowiedzenie.
Zgłoś
Avatar
miniglowa 2020-11-02, 22:30 1
Zryte berety od małego. Tępa dzida.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie