18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
joeblacktwo 2020-11-02, 20:11 7
Drugi policzek te sprawy
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-11-02, 20:13 33
phrontch napisał/a:

Co dzieci sądzą o proteście kobiet?



Nie dzieci, tylko małe skurwysyny...
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-02, 20:14 41
Ja pierdole, co to za gówno? Czy te wszystkie debile mają oczy w pionie, że kręcą filmy w pionie? Ja pierdole. Tik-Tok z miejsca oznacza, że ma się do czynienia z debilem lub z cwaniakiem dojącym debili z ich kasy.

A to co tu wklejono to zwyczajna chujnia z jakiegoś cwelowego Joe czy kurwa innej Frondy - portali dla ekstremistów politycznych traktujących czarny humor jak dziwkę portową.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2020-11-02, 20:18 119
Filmik powinien mieć tytuł "Indoktrynacja w wykonaniu kościoła katolickiego-skutki"
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2020-11-02, 20:18 10
Dam piwo,bo dawno mnie tak nic nie wkurwiło, nie licząc mojej starej
Zgłoś
Avatar
kothletino 2020-11-02, 20:19 4
Przestali wydawać "Pani domu" czy jaki chuj, że to tu jest?
Zgłoś
Avatar
tidies 2020-11-02, 20:19 10
Takie młode, a już porządnie przeszkolone/przerobione przez mamuśkę, bez znaczenia czy prawda czy kłamstwo to mamuśka ma racje i dzieci zdanie mamusi muszą podzielać, pięknie, pieknie.
Zgłoś
Avatar
atitu333 2020-11-02, 20:19 13
Sie spytala zdrowych dzieci.
Niech sprobuje nagrac podobny film za ~6 lat, pytajac się jednych z tych dzieci ktore sie urodza z nieuleczalną dysfukncją a prawdopodobnie jedyną odpowiedz jaką od nich uzysk to bedzie slinotok.
Zgłoś
Avatar
lowan0000 2020-11-02, 20:34 22
Mam nadzieję że jak cała trójka wróci do domu to tata patriota wpierdoli im wszystkim na raz. Dzieciom że słuchają pojebanej starej psychokatoliczki, a starej że robi im wode z mózgu. A jak nie to wyjebać do kosza
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2020-11-02, 20:40 14
Szacun i leci piwerko dla maluszków.
Toć to sól tej ziemi

Zgłoś
Avatar
lokal.szczecin 2020-11-02, 20:42 8
Chuj mnie interesuje co myslicie ( pisze na wszelki wypadek ), ale wlasnie o to chodzi , zabijac dzieci! Przeciez kurwa w polsce antykoncepcja nie jest zabroniona. Wystarczy stosowac i nie bedzie problemu aborcji.
tak wie wiem, ze z gwaltu, chore czy ze zagraza matce itp . to nadal jest dozwolone, nie sluchajcie lewakow!!
1, 2, 3 szambo wybije za chwile!!
Zgłoś
Avatar
N................y 2020-11-02, 21:00 35
lokal.szczecin napisał/a:

Chuj mnie interesuje co myslicie ( pisze na wszelki wypadek ), ale wlasnie o to chodzi , zabijac dzieci! Przeciez kurwa w polsce antykoncepcja nie jest zabroniona. Wystarczy stosowac i nie bedzie problemu aborcji.



Jesteś debilem
Już tłumaczę dlaczego, protesty dotyczą aborcji płodu z wadą rozwojową, niezdolnego do życia, to nie ma nic wspólnego z antykoncepcją. Ludzie których to dotyka w 99% przypadków chcą mieć dzieci. Nie chcą tylko ryzykować własnym życiem i nosić w sobie martwy płód przez 6 miesięcy.
Zgłoś
Avatar
Stockshark 2020-11-02, 21:06
Ktoś z tiktoka zabłądził i trafił na sadola.
Zgłoś
Avatar
MaciejLubicz 2020-11-02, 21:07 1
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Nie dzieci, tylko małe skurwysyny...



pazuzu napisał/a:

Filmik powinien mieć tytuł "Indoktrynacja w wykonaniu kościoła katolickiego-skutki"



tidies napisał/a:

Takie młode, a już porządnie przeszkolone/przerobione przez mamuśkę, bez znaczenia czy prawda czy kłamstwo to mamuśka ma racje i dzieci zdanie mamusi muszą podzielać, pięknie, pieknie.



lowan0000 napisał/a:

Mam nadzieję że jak cała trójka wróci do domu to tata patriota wpierdoli im wszystkim na raz. Dzieciom że słuchają pojebanej starej psychokatoliczki, a starej że robi im wode z mózgu. A jak nie to wyjebać do kosza





Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie