18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Tutaj krótki wywiad z niektórymi holendrami na temat polaków.
Co o nich sądzą itp.



Jak widać nie jesteśmy postrzegani wszędzie jako złodzieje czy biedacy
Zgłoś
Avatar
filipedia2 2013-02-26, 0:49
smierdzi mi tu jakimś fejkiem
Zgłoś
Avatar
FaR 2013-02-26, 2:02 1
Gdy byłem w Holandii to wypierdolili nas przez sąsiadów z domu, bo paliliśmy przed drzwiami, a ich dzieci się nas bały, bo to złodzieje z Polski. W drugiej miejscówce o mało co Holender nie dostał wpierdolu przez nas, bo przeskakiwał przez nasz płot najebany, a my myśleliśmy że to złodziej. A tak poza tym to przyjaźni ludzie i gdy powiesz kurwa, każdy wie że jesteś z Polski
Zgłoś
Avatar
kothletino 2013-02-26, 3:48
Kumpel ostatnio szukał domu do wynajęcia w okolicach Hagi, gdy odpowiadał, że jest z Polski to rozmowa się kończyła.
Zgłoś
Avatar
N................9 2013-05-24, 20:47
kothletino napisał/a:

Kumpel ostatnio szukał domu do wynajęcia w okolicach Hagi, gdy odpowiadał, że jest z Polski to rozmowa się kończyła.



Bywa. To zależy też często od regionu w którym się znajdujesz. Ja na przykład mieszkam w Anglii od 4 lat i ludzie tutaj średnio nas lubią, a to wszystko przez ruskich, litwinów i łotyszów, bo jest ich tu więcej niż polaków i zaczynają już nas mylić Nie wszędzie tak jest, mam kumpli w różnych rejonach Anglii i jedni mówią, że Angole mają całkiem dobre zdanie na ich temat i są dla nich mili (może dlatego, że ruskie ścierwa nie psują nam reputacji),a inni w innych rejonach, że całkowicie nas nie lubią i sypią rasizmem.
Zgłoś