18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Co kraj, to obyczaj
freaky • 2019-04-27, 17:53
Poparcie dla Wiosny w wybranych krajach :amused:


du...........ck
2019-04-27, 18:28
Bramka numer cztery.

2019-04-27, 18:30
Tak się zastanawiałem o co chodzi z tym zdjęciem z Brunei.... I Sienkiewicza sobie przypomniałem.
h*j dupa i kamieni kupa...

2019-04-27, 18:47
Prawdziwym Polakom i patryjotom marzy się żeby można było pedałów kamieniowac jak w Brunei.
Brunea w końcu jest wzorem w egzekwowaniu praw człowieka.
Czy może bardziej humanitarne jak w takiej postepowej i nowoczesnej Czeczenii gdzie się ich tylko wtrąca do więzienia? :mrgreen:

2019-04-27, 18:52
Abraxus napisał/a:

Prawdziwym Polakom i patryjotom marzy się żeby można było pedałów kamieniowac jak w Brunei.
Brunea w końcu jest wzorem w egzekwowaniu praw człowieka.
Czy może bardziej humanitarne jak w takiej postepowej i nowoczesnej Czeczenii gdzie się ich tylko wtrąca do więzienia?


Jako prawdziwy Polak i patryjota odpowiadam. Do więzienia z innymi pedałami czy facetami nie bardzo, bo kara to nie eldorado. Chłosta też odpada, bo kara to nie pieszczoty sypialnianie. Ale jestem człowiekiem postępowym i zdaję sobie sprawę, że kamieniowanie nie jest specjalnie humanitarne. Dlatego zalecałbym szubienicę, publicznie, tak dla przykładu.

Tak zastanawiam się czy da się tu jeszcze połączyć przyjemne z pożytecznym i zrobić z tej sztywnej "homo-piniaty" zabawkę dla najmłodszych, tak jak w Pruchniku. Niech dzieciaki też mają frajdę.

2019-04-27, 19:10
Abraxus napisał/a:

Prawdziwym Polakom i patryjotom marzy się żeby można było pedałów kamieniowac jak w Brunei.
Brunea w końcu jest wzorem w egzekwowaniu praw człowieka.
Czy może bardziej humanitarne jak w takiej postepowej i nowoczesnej Czeczenii gdzie się ich tylko wtrąca do więzienia?



Przecież twoje komentarze są bardziej nietolerancyjne względem wielu grup, niż te które tu się spotyka o pedałach ;-)

2019-04-27, 19:44
freaky napisał/a:

Jako prawdziwy Polak i patryjota odpowiadam.



Co to jest ta "patryjota"? Serio pytam?

2019-04-27, 19:54
@up "Patryjota" oznacza, że nie wiesz co to sarkazm, nie dziękuj.

2019-04-27, 19:58
Wiem i przetłumaczę Ci to na "sarkastycznie":
Jako prawdziwy Wolak i patryjota nadaje Ci imie Jaszczomb!

2019-04-27, 20:23
mygyry napisał/a:

Przecież twoje komentarze są bardziej nietolerancyjne względem wielu grup, niż te które tu się spotyka o pedałach


No i zaorał całkiem fajnie, homoseksualny żyd pochodzenia niemieckiego o karnacji mocno śniadej


2019-04-27, 21:16
To mam rade dla dla was jak wam się nie podoba Europa, wypie**alajcie do Brunei czy innego ch*jowego państewka w Azji, nikt za wami nie będzie płakał :)

3..2..1..

2019-04-29, 15:12
pazuzu napisał/a:

To mam rade dla dla was jak wam się nie podoba Europa, wypie**alajcie do Brunei czy innego ch*jowego państewka w Azji, nikt za wami nie będzie płakał



Nie Europa tylko Gejropa.

2019-05-15, 17:05
pazuzu napisał/a:

To mam rade dla dla was jak wam się nie podoba Europa, wypie**alajcie do Brunei czy innego ch*jowego państewka w Azji, nikt za wami nie będzie płakał
3..2..1..


ke? to chyba ty powinieneś wypie**alać z Polski, jak ci się nie podoba.