18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
S................l 2014-03-11, 11:46 1
Co za popierdoleńcy się tu dostali. Nie dość, że wrzuca nie swój obrazek, to jeszcze trafiający w pewną ironię - że ateiści, ludzie niewierzący w boga - jakiejkolwiek wiary, wzywają jego imienia. Ale nie, trzeba zgnoić kogoś, kto coś wrzucił - ewidentnie ból dupy jest tam, gdzie największe zakłamanie. Jak to nasze piękne porzekadło głosi: uderz w stół, a nożyce się odezwą.
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-03-11, 11:55 2
No cóż, lepiej chyba umieć matematykę niż wszelkie zdrowaśki.
Będę powtarzał jak mantrę: śmiać się z ateisty to jak śmiać się z tego jak łysy się uczesał.
Zgłoś
Avatar
immikofreako 2014-03-11, 11:56
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
w................4 2014-03-11, 12:10 8
trabus napisał/a:

Dlaczego uzurpujesz sobie prawo do mówienia "boże"? Mało to bogów ludzie wymyślili? Zresztą prawdziwy chrześcijanin uprawia seks 2-3 razy w życiu, bo to grzech i będziesz się smażył w piekle! A za wstawianie takich obrazków dostaniesz podwójną porcję gorącej smoły!


Idioci, idioci wszędzie
PS myślałeś, że jak użyjesz słowa "uzurpujesz", to ludzie wezmą Cię za mądrzejszego niż jesteś?
Zgłoś
Avatar
emwu 2014-03-11, 12:19 9
Zwrotu 'O Boże' używa się po to, żeby wyrazić, że coś jest nieprawdopodobne.
Zgłoś
Avatar
obiektywny 2014-03-11, 12:27
Skoro można żartować z innych religii to umiejmy też się smiać z siebie i swoich wierzeń.

Mimo iż osoba jest niewierząca to może mieć taką swoją osobistą i bardziej ludzką wiarę w ludzi czy chociażby w siebie.

Nie wszystkim jest potrzebne łącze
Zgłoś
Avatar
Komodor 2014-03-11, 12:41 4
trabus napisał/a:

Dlaczego uzurpujesz sobie prawo do mówienia "boże"? Mało to bogów ludzie wymyślili?



A to nie jest czasem tak, że ateiści z definicji nie wierzą w żadnego boga?
Zgłoś
Avatar
Rirotto 2014-03-11, 12:42 1
Jaka spina widze, ze sadole maja bardzo ograniczone poczucie humoru
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-03-11, 12:49 4
Rozśmieszyło mnie to, bo uznałem to za żart, ale jak zobaczyłem kto to wstawił to zrozumiałem że to nie żart
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2014-03-11, 12:59
jeszcze mi się nie zdarzyło krzyczeć o boze ani o jezu już bardziej o kurwa
Zgłoś
Avatar
paka2000 2014-03-11, 13:05
W ogóle teraz zauważyłem tagi... Za które autor musi chyba iść do batmana się wyspowiadać.
Zgłoś
Avatar
temteremte 2014-03-11, 13:07
nie wiem o co ten ból dupy, ja się porządnie uśmiałem. trochę dystansu do siebie ludzie, bo wam dupy poodpadają z tej całej powagi.

a że obrazek wrzucił jakiś fanatyczny katol, jego sprawa że ma nasrane w głowie.
Zgłoś
Avatar
p................l 2014-03-11, 13:20 1
Skyperian napisał/a:

70% komentarzy to hejt spowodowany wcześniejszym jechaniem na religie, wielcy kurwa ateiści, nie zapomnijcie że za kilka tygodni Wielkanoc i z koszyczkiem będziecie zapierdalać do kościoła na jednej nodze.



Zacznijmy od tego że ten obrazek jest zwyczajnie chujowy.
Za zabawny może go uznać tylko debil albo katol cierpiący na jakiś niewytłumaczalny ból dupy.

temteremte napisał/a:

nie wiem o co ten ból dupy, ja się porządnie uśmiałem. trochę dystansu do siebie ludzie, bo wam dupy poodpadają z tej całej powagi.

a że obrazek wrzucił jakiś fanatyczny katol, jego sprawa że ma nasrane w głowie.



Jakiej powagi?
To zwyczajne nieśmieszne gówno. Co w tym śmiesznego? Ja na przykład jak rucham nic nie krzyczę bo bym ministrantów pobudził.
Zgłoś
Avatar
t................a 2014-03-11, 13:42
trabus napisał/a:

Dlaczego uzurpujesz sobie prawo do mówienia "boże"? Mało to bogów ludzie wymyślili? Zresztą prawdziwy chrześcijanin uprawia seks 2-3 razy w życiu, bo to grzech i będziesz się smażył w piekle! A za wstawianie takich obrazków dostaniesz podwójną porcję gorącej smoły!



Czlowieku, milosc malzenska (seks) jest obowiazkiem partnerow wg. prawa katolickiego więc nie pieprz głupot
Zgłoś
Avatar
kurczasty 2014-03-11, 13:45 2
@ Up

Proszę numer z Kodeksu Kościoła Katolickiego.

Nie ma?
Więc przestać pierdolić.

Btw. Słyszałeś o czymś takim jak białe małżeństwa? ( Debilizm straszny jednak istnieje)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie