18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
S................e 2013-03-08, 11:16 6
Zero piw ale na głównej jest. Ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
laska - mosquito 2013-03-08, 11:20 31
Ile admin w łapę dostał, żeby to gówno na głownej się pojawiło ?
Zgłoś
Avatar
Regulus 2013-03-08, 11:21 2
Dupa Cię boli z zazdrości czy co? Kilka piksele na ekranie dla nich, a taka afera. Są partnerami jak widać po nicku, więc tak to wygląda.
Zgłoś
Avatar
kucma19 2013-03-08, 11:26
Czy ktos kto placi sadolowi za wstawianie odcinkow. a raczej trzeba to traktowac jako reklame. mysli ze nabije sobie w ten spoob fanow? skoro nikt nie daje piw, nikt tego ogladac nie chce to znaczy zenie ma zainteresowania, ale ktos placi to ma. ok, sadol zarabia, ok, niech zarabia zycze mu jak najlepiej. ale co matura to bzdura zyskuje wydajac kase na taka "reklame" sadolowi. wydaje mi sie ze sadolowicze to naprawde wyjatowo swiadoma grupa ktorej kitu sie nie wcisnie na sile. A moze ktos z matura to bzdura sprzedaje takie odcinki w charakterze reklamy z automatu na roznych portalach?
Zgłoś
Avatar
Swiastak 2013-03-08, 11:38 7
nie mogę na skurwysynów już patrzeć...
Zgłoś
Avatar
cycu19922 2013-03-08, 11:39 3
Jest taki magiczny przycisk "ignoruj" jak komuś to przeszkadza...
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-03-08, 12:27 1
laska - mosquito napisał/a:

Ile admin w łapę dostał, żeby to gówno na głownej się pojawiło ?



Ty młody Castro, sadistic to nie fundacja charakterystyczna, która ma za zadanie uszczęśliwiać dzieci.

Dostają kasę za promowanie tego gówna, które z kolei zarabia hajs na oglądalności itp.

Z resztą o czym Ja ci prawie, wyłącz Adblocka i zobacz ile kurwa reklam jest na stronę i między tematami.
Zgłoś
Avatar
Proximate 2013-03-08, 12:33
@up

Cytat:

fundacja charakterystyczna



Jaka kurwa fundacja?

A i "Ja" piszemy z małem, chyba że masz jakieś chore wyobrażenie o sobie jako o Mesjaszu czy coś..
Zgłoś
Avatar
Dixon 2013-03-08, 12:35
@up

Wyprzedziłeś mnie
PS : Co za tumany chodzą po świeci,robią z siebie mądrych ludzi,ba nawet uczestniczą w akcjach charakterystycznych !!
Zgłoś
Avatar
g................z 2013-03-08, 12:44
domena i serwer same się nie opłacą
Zgłoś
Avatar
assshine 2013-03-08, 13:33
1:15 ciekawa teza
Zgłoś
Avatar
robson101 2013-03-08, 14:33
nic
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-03-08, 15:11
Proximate napisał/a:

@up

Jaka kurwa fundacja?



Miało być Charytatywna ale coś wbudowany słownik w przeglądarkę zrobił mnie w chuja, a ja nawet tego nie sprawdziłem. Miałem przeczucie, że nikt nie zagląda do komentarzy pod tym gównem, więc się nawet nie starałem postarać.

Proximate napisał/a:

A i "Ja" piszemy z małem, chyba że masz jakieś chore wyobrażenie o sobie jako o Mesjaszu czy coś..



Z resztą sam widzisz jakie to proste popełnić błąd.

Więc daruj sobie wyciąganie dalekich wniosków z mojego błędu, wynikającego z napisania "ja" z dużej litery.

Tyle.
Zgłoś
Avatar
markross 2013-03-08, 17:48
Nie klikać na filmik!!!!1
łapkujcie żeby ostrzec innych
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie