18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
D................r 2009-10-11, 21:47
Z tą łazienką bywa różnie
raz pójdziesz a latasz później co piwko
Ja ostatnio przerzuciłem się na Krwawą M. i Wściekłe Psy...
czystej jako tako nie pijam, nie lubię...
a jeśli już się pije nie dla smaku a dla mocy i sponiewierania to 2 Strongi, butelka wina (Soffia Sakkar ), paczka fajek, i 50 na podróż do domu...
Zgłoś
Avatar
pakos 2009-10-11, 23:08
Zależy od dnia;)

Ja drinkować nie lubię Wchodzą w krew wolniej więc nie wiem kiedy tak naprawdę powinienem zwolnić (o przestaniu nie mówimy ). A i tak najczęściej bywam na kulturalnych imprezach, więc jest i jedzenie! Jedznie + wódka = dłuuugi wieczór.
Zgłoś
Avatar
Better off dead 2009-10-12, 21:16
jeśli ktoś z Was pije wódkę i kupuje ją na Śląsku,to lepiej się zaopatrzyć w sieciach,albo hipermarketach.W małych osiedlowych sklepikach,sprzedają podrabiana,z wody i dziwnych spirytusów,można się ładnie struć,śmiertelne przypadki odnotowane. Kolesie sprzedają to taniej jako hurtownia a sklepikarze dają po standardowej cenie,zarabiając parę groszy więcej....Chociaz wódka i tak na niektórych tak działa
Zgłoś
Avatar
silesiaster 2009-10-12, 21:36
wódy kiedyś sporo piłem - w szczególności absolwent to moja ulubiona marka była - ale swego czasu za bardzo przeholowałem mało na OIOMie nie lądując - browary tylko, raczej mocne warka strong - ostatnio dobrze mi wchodzi, ale dębowe, okocim mocne nie pogardze
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-10-30, 20:13

Porter Lwowski- w smaku podobny do Fortuny Komes Porter
Zgłoś
Avatar
balcerro 2009-12-09, 1:30
zaczęło się niewinnie a tu proszę już zagraniczne marki się pojawiają a ja ostatnimi czasy, pod tą jesienno/zimową pogodę popijam sobie dowolne piwo (lech,tyskie, zubr, okocim itp) z setka wodki wisniowej 2 kufle i przy dobrych wiatrach budzimy się nazajutrz ewent. śliwowica, która upędziłem ostatnio z ojcem nie pytajcie skąd śliwki xD 87%. polaliśmy sobie z ojcem po szklance i podobnie jak w scenariuszu powyżej, kołderka i lulu
Zgłoś
Avatar
Calli 2010-01-06, 11:11
nie lubie drinkow, kocham czystą,
lubie piwo, tyskie,lech, budweiser, dutch gold tyle że piwo to pije tak 'rekreacyjnie' bo mnie zamula, a tak to wódka tylko na imprezach, wina i takich tam pedalstw nie pije
Zgłoś
Avatar
balcerro 2010-01-06, 11:29 2
prawdziwy mężczyzna przepija wódkę piwem!
Zgłoś
Avatar
e................n 2010-01-06, 13:26
Ogólnie to preferuje Lecha, jak jestem na mazurach obowiązkowo czarnego Specjala, najlepszy (podlaski?) produkt regionalny. W chwilach kryzysu sięgam po Warke. Okazjonalnie koszalińskiego Brok'a. A jak jestem u siebie łoje Bosmany zielone.
Z wódków Luksusowa, Finlandia mi najlepiej wchodzą, choć moja dieta opiera się aktualnie na spirytusach
Czasem łyski z wodą albo colą
z drinów, no wzasadzie szotów to kamikaze i wściekłe
Na kaca lub jako starter Reds'a albo Desperadosa
Zgłoś
Avatar
Bonzdriver 2010-01-06, 13:48 1
wszystkie popularne marki to siki, napoje piwne, a nie piwa. czasem lepiej poszukac i zaplacic pare groszy więcej, a pić jak biały ludek.

daja rade wszelakie Ciechany od miodowego po stouta, perła zjechała w dół, ale łomże ciągle są ok, zwłaszcza mocna butelkowa, ostatnio skusiłem się na żywe i było bardzo dobre. w najgorszym wypadku np. w knajpie gdzie nic sensownego nie ma to lech, pije sie go jak wode i mozna tak siedziec i pic i pic..

z wódek Wyborowa rządzi
Zgłoś
Avatar
D................r 2010-01-06, 14:21
Ciechan i Wyborowa... fakt
a pił ktoś kiedyś ubota mix : Ciechana z Wódką?
nie wiem czy spróbować bo szkoda mi troszeczkę Ciechanka na takie coś
Zgłoś
Avatar
matt_ 2010-01-06, 17:04
piję wszystko ostatnimi czasy.
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2010-01-06, 17:23
a ja w tej chwili - zielona herbatka a w przygotowaniu owocowa liptona w trojkątnych torebeczkach Odkryłam nowy smak
Zgłoś
Avatar
balcerro 2010-01-06, 18:45
smak rzygowin smakiem wakacji pamiętne wyjazdy na działkę nad jezioro i tygodniowe popijawy
Zgłoś
Avatar
W 2010-01-06, 19:53
kawa. mocna. parzona w specjalnym czajniczku. z mlekiem.
ostatnimi czasu biała herbata z gruszką i figą irvinga
%? no tu już mniej wybrednie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie