18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Bonzdriver 2010-01-06, 20:30
biała herbata? przeciez to smakuje jak siano zalane wrzatkiem, doslownie
Zgłoś
Avatar
D................r 2010-01-06, 20:32 1
A Mate pijałeś? Bardzo dobra... chociaż z nią jak z Ouzo... albo lubisz albo nienawidzisz..
z gustami się nie dyskutuje
Zgłoś
Avatar
balcerro 2010-01-16, 15:35
Dalfar napisał/a:

A Mate pijałeś? Bardzo dobra... chociaż z nią jak z Ouzo... albo lubisz albo nienawidzisz..
z gustami się nie dyskutuje



za wspominke o Ouzo masz piwo
Zgłoś
Avatar
Eire 2010-01-16, 17:43
Bonzdriver napisał/a:

biała herbata? przeciez to smakuje jak siano zalane wrzatkiem, doslownie



biała herbata - siano ?! nie wiem co Ty piłeś, ale ja piłam taką która miała bardzo przyjemny, delikatny, kwiatowy posmak ;p
Zgłoś
Avatar
Bogna 2010-01-16, 19:50
gothiclolita napisał/a:

kwiatowy posmak


Nigdy nie jadłam innego kwiatu oprócz kalafiora. Oświeć mnie, jak smakują?
Zgłoś
Avatar
ravn 2010-01-16, 20:01
Absynt w szczególności, pyszny, łagodny w smaku trunek(mimo dużego %). No i dekadencki . Oprócz tego piwo, najlepiej ciemne, wódka, drinki etc. Często nie piję, upijam się rzadko(2-3 kieliszki absyntu przy dobrym filmie- to jest to).
Zgłoś
Avatar
sakara87 2010-01-17, 1:17
a ja pije Tatra Pils bo jest po 1,75zł bez butelki
Zgłoś
Avatar
Bonzdriver 2010-01-17, 1:27
gothiclolita napisał/a:



biała herbata - siano ?! nie wiem co Ty piłeś, ale ja piłam taką która miała bardzo przyjemny, delikatny, kwiatowy posmak ;p



mhm, a ja wachalem kiedys denaturat i pachnial jak bardzo przyjemny ballantines

PS. siano = skoszona i wysuszona trawa, jak najbardziej miedzy nia moga znajdowac sie kwiatki i inne chwasty

sakara87 napisał/a:

a ja pije Tatra Pils bo jest po 1,75zł bez butelki



Harnaś = 1.65 i butelka bez kaucji

PS. mielec jak mielec, ale jebać tarnobrzeg
Zgłoś
Avatar
k................7 2010-01-20, 20:54
Tanie wina ;D.
Bycza moc, F16 i Staropolskie - wyborne.
Nie, tak na serio musze mieć coś ze smakiem nie tak bo smakują mi bardziej od porto.
Co do wódek.
Finlandia żurawinowa według mnie nadaje się tylko jako prezent...
Nie jestem smakoszem wódki, i raczej pije coś ala wyborowa,soplica, czy absolwent ale była raz taka wódka z Ukrainy co wchodziła jak woda po 1 butelce byłem już wcięty a wypiliśmy na luzie 3 we 4 .
No i żadnych problemów żołądkowych mimo iż był to grill i wiejskie żarcie.
Jak dla mnie to była naprawde dobra w smaku wódka.
A co do sobieskich Centa to nie powiem smakują mi ale jest też większa wersja takich drinków owocowych tyle że innej marki i za 7zł. Nie pamiętam nazwy ale też dobre .
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2010-01-22, 22:08
Bonzdriver, a co Ty piłeś, że smakowało jak siano? "Biała herbata", którą sobie kupisz w torebkach to faktycznie nic nie ma wspólnego z białą herbatą i może smakować jak siano. Prawdziwą białą herbatę można kupić w niektórych sklepach z herbatami, niestety kosztuje 40 - 100 zł / 100g. Ale jest zajebista.

Bogna napisał/a:

Nigdy nie jadłam innego kwiatu oprócz kalafiora. Oświeć mnie, jak smakują?


Bogna, a z hibiskusa herbaty próbowałaś?

Baalp napisał/a:



Dostałem wreszcie ostatnio to piwo, a jak powiedziałem pani, że wcześniej go nie mieli i fajnie, że sobie spróbuję, to powiedziała mi, że to ostatnia seria i że Fortuna już nie będzie Komes Porterów warzyć :/
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-01-22, 22:18
yarzapp napisał/a:

Fortuna już nie będzie Komes Porterów warzyć :/


To musze zrobić zapas. A mialem kupić spodnie...
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2010-01-22, 22:47
Muszę przyznać, że bardzo dobre to piwo.
Zgłoś
Avatar
bober88 2010-01-23, 4:07
konio167 napisał/a:

była raz taka wódka z Ukrainy co wchodziła jak woda po 1 butelce byłem już wcięty a wypiliśmy na luzie 3 we 4 .
No i żadnych problemów żołądkowych mimo iż był to grill i wiejskie żarcie.



Mi to przypomina opis Nemiroffa, ukraińska wódka właśnie.
Z kumplem litr na ciepło i bez zapity machnęliśmy, a jakbyśmy wodę pili

A co do preferencji alkoholowych to Johny Walker Black on the rocks albo Chivas Manchattan (chivas regal, metaxa, martini roso, grenadina) ale to jak jestem przy kasie Jak nie to jest we Wrocławiu na runku tequila silver za 5zł od shota

PS: Piwo ssie Zamiast sie upic to sie tylko zatkasz browarem a flaszka wódki to obietościowo browar
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2010-01-23, 16:00
bober88, wiesz, jak się pije alkohol tylko po to, żeby się nawalić, to się pije wódkę. Natomiast niektóre piwa mają doprawdy znakomite walory smakowe i można sobie wypić ot tak, dla przyjemności. Proszę, nie mów mi, że piwo ssie, jestem wielkim fanem DOBREGO piwa
Zgłoś
Avatar
yabos 2010-01-24, 13:39
Ostatnio pojawiła się w sklepach Żołądkowa na trawie żubrowej i jak dla mnie jest zajebista. Czuć słodkość żołądkowej, trawę żubrową i delikatny jabłkowy posmak. Pić to można jak sok;] Z czystych to Luksusowa nie do przebicia.
A z piwa Ciechan, Perła, różne niepasteryzowane i ciemne no i Argus z Lidla ;]
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie