18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
.................. 2011-05-08, 13:26
Vuko napisał/a:

koło września mogę Ci podesłać



Podesłać, pipko, nie chcesz się razem napić. Zawiodłem się.
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2011-05-08, 13:30
Cytat:

Podesłać, pipko, nie chcesz się razem napić. Zawiodłem się.


Bo chciałem się z piwem wysłać :* taniej by było :]
Zgłoś
Avatar
marna 2011-05-08, 13:39 1
Vuko, ~, ależ sobie słodko z dziobków spijacie
Istne "tęczowe party" się Wam szykuje
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-05-08, 13:46
Vuko napisał/a:


Bo chciałem się z piwem wysłać



Tak tak, jasne, robisz mi nadzieję, kłamiesz, wcale nie chciałeś.

Cytat:

Istne "tęczowe party" się Wam szykuje



Aj tam, na chuj nam tęcza? Piwo wystarczy.
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2011-05-08, 13:51
Cytat:

Tak tak, jasne, robisz mi nadzieję, kłamiesz, wcale nie chciałeś.


Ja miałbym Ciebie okłamać? W życiu! Nie powiedziałem tego na początku, bo chciałem Ci niespodziankę zrobić

~ napisał/a:

Aj tam, na chuj nam tęcza? Piwo wystarczy.


Tęcza też musi być!

PS. Nostry mnie zajebie za offtop

[ Komentarz dodany przez: ~: 2011-05-08, 13:52 ]

Nie zabije, nie pozwolę.

Tęcza musi? No ok, skoro nalegasz dostosuję się.
Zgłoś
Avatar
marna 2011-05-08, 13:55
~ napisał/a:

Aj tam, na chuj nam tęcza?



no właśnie o tym mówię

ja ostatnio piłam to po lewej. bardzo dobre do sączenia przy wieczorze panieńskim

Zgłoś
Avatar
teken 2011-05-08, 13:58 1
Piliście kiedyś to ? Jak dla mnie zajebiste, cena w granicach chyba 10 zł za butelkę, a smak jest zajebisty, nie jak jakiegoś taniego winiacza czy spirytusu lekko smakowego. Po prostu jak drink, polecam

Zgłoś
Avatar
.................. 2011-05-08, 14:04 1
teken, fuj, wszystkie tylko nie wiśniowa z serii barmańskich.

Btw, mały zestawik.

Zgłoś
Avatar
HoseBanditos 2011-05-08, 15:12 1
To jest zestawik w stylu Penerzu, jeżeli się nie mylę?
Zgłoś
Avatar
HardyWP 2011-05-08, 15:27
Cytat:

Nie wiedziałem że Twój tata się nie myje... przykro mi. Nie, to nie było szczere - dobrze Ci tak.



Nie mył się tylko wtedy jak dymał twoją starą bo ona lubi zmywać języczkiem brud z kutasa.

Cytat:

... a Vipy są drogie burżuju ?



Są tanie, ale to jeszcze pitne mocne piwo które się pije nie dla smaku tylko %%%, tanie wina to sama siarka a nie wina i trzeba nie czuć już smaku żeby to pić. Po za tym jak wspomniałem rzadko kiedy się ich napije, ale ze mnie alkus
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-05-08, 15:28
HoseBanditos napisał/a:

To jest zestawik w stylu Penerzu, jeżeli się nie mylę?

On nie lubi pomidorowego soku, orzeszkami w skorupce chrupiącej na ogół również nie zagryza.
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2011-05-08, 20:36
~, Luksusowa bleeee :/
Od kiedy Czysta De Luxe się zepsuła to często sięgam po Sobieskiego. A jak kasy nie szkoda to Stock

Co do barmańskiej to spoko jest cytrynowa. W sumie wiśniowej nie piłem, ale na samą myśl o sztucznym aromacie wiśniowym robi mi się niedobrze. Aha i największym jej atutem jest to, że w Tesco kosztuje 7,99 zł.
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-05-10, 0:05 2
Zgłoś
Avatar
B................r 2011-05-12, 13:12
HardyWP napisał/a:

tanie wina to sama siarka



Duża zawartość dwutlenku siarki w tanich winach typu "jabol" jest jednak głównie rodzajem legendy miejskiej. Niekiedy mówi się o tanich winach, że są "siarkowane", gdyż w czasach PRL-u stosowano dwutlenek siarki do kończenia fermentacji wina i odkażania kadzi po fermentacji.
W istocie proces kończenia fermentacji i odkażania z użyciem tego związku chemicznego jest stosowany dość powszechnie, nawet w przypadku markowych win gronowych. Kwaśny smak "jaboli" wynikał raczej z mało dokładnych reżimów technologicznych, które powodowały zbyt późne lub zbyt wczesne kończenie fermentacji, co wiązało się ze zbyt dużym stężeniem kwasu octowego i aldehydów w końcowym produkcie.


Wino bez siarczynów nie istnieje.Dwutlenek siarki w małych ilościach należy do produktów przemiany materii drożdży podczas fermentacji,dlatego też niemożliwe jest produkowanie wina bez siarki.W ten sposób powstaje do 15 mg dwutlenku siarki na litr moszczu.
Zgłoś
Avatar
HardyWP 2011-05-12, 13:41
blackhunter6 napisał/a:



Duża zawartość dwutlenku siarki w tanich winach typu "jabol" jest jednak głównie rodzajem legendy miejskiej. Niekiedy mówi się o tanich winach, że są "siarkowane", gdyż w czasach PRL-u stosowano dwutlenek siarki do kończenia fermentacji wina i odkażania kadzi po fermentacji.
W istocie proces kończenia fermentacji i odkażania z użyciem tego związku chemicznego jest stosowany dość powszechnie, nawet w przypadku markowych win gronowych. Kwaśny smak "jaboli" wynikał raczej z mało dokładnych reżimów technologicznych, które powodowały zbyt późne lub zbyt wczesne kończenie fermentacji, co wiązało się ze zbyt dużym stężeniem kwasu octowego i aldehydów w końcowym produkcie.


Wino bez siarczynów nie istnieje.Dwutlenek siarki w małych ilościach należy do produktów przemiany materii drożdży podczas fermentacji,dlatego też niemożliwe jest produkowanie wina bez siarki.W ten sposób powstaje do 15 mg dwutlenku siarki na litr moszczu.



Nie zmienia to faktu że to ścierwo. Tylko piwo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie