18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
Kargho 2009-06-27, 11:35
Ja jestem tzw piwoszem Każdego piwa w sklepie próbowałam i tego za 1,29 i tego za 9,99 lub więcej Osobiście lubie eksperymentowac jeżeli chodzi o smaki i robie sobie domowej roboty drinki i inne chodź nikt prócz mnie nie jest tego w stanie strawić xD

Ale na codzień to raczej chwytam za Żubra lub Lecha. Nie pogardze dobrym czeskim piwkiem ale u nas w polsce to trudno dostępna przyjemość.

Po za tym uwielbiam miód pitny, vermuty i wina z średniej półki(koniecznie słodkie).
Jabol okazyjnie jak kasy na 2 piwa nie ma xD

to chyba tyle
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-06-27, 16:28
No ja ostatnio byłem na festiwalu piwa w Lwówku Śląskim (premierowym chyba) i musiałem mocno zrewidować swoje TOP 10. Swoimi niezwykłymi smakami pochwaliło się tam 6 browarów regionalnych z Polski: Fortuna, Krajan, Koreb, Konstancin, Kormoran i mój od jakiegoś czasu już faworyt na polskim rynku: Ciechan. Przyjechały też 3 browary z Czech (nie pamiętam już jakie, na pewno była Cerna Hora). Ostatnio odkryłem także piwa warzone w browarze Czarnków, też są bardzo dobre. Posmakowało mi też unikalne piwo Lubuskie naturalne, produkowane z szyszek chmielu. Tak więc moje TOP 10 po weryfikacji:

1) Ciechan miodowe
2) Fortuna Czarne miodowe
3) Konstancin Dawne
4) Kormoran Świeże
5) Amber Żywe
6) Lubuskie naturalne
7) Koreb Żywe
8) Bishop's Finger
9) Ciechan Porter
10) Krajan Irlandzkie mocne

Jak widać tylko jedno z importu
Zgłoś
Avatar
RastaSoldat 2009-07-03, 10:45
a ja popijam zależnie od sytuacji
-wódkę jak bibka,urodziny, wesele itd. lub kumpel ma wolną chatę to po baku
-piwo na polku bądź w barze(leszki, żubry, heineken, warka)dobre jest lezajskie z biedronki albo śląskie
za młodu obcowałem z kelerisami i leśnymi dzbanami jak szkoda hajsu na piwo było, a najebać się chciałem x]
- drinki jak na wajach jestem to śnieżna kula albo wściekłe psy albo jakieś własnej roboty x]
- dobre jest jeszcze malibu albo szkocka ta cipa daje po gardle jak samą pijesz
Zgłoś
Avatar
s................t 2009-07-03, 15:07
Tatra, Żubr, Warka czerwona, Żywiec, Namysłow, Siwucha, Old Smuglerr, Sophia, Kadarka i wiele wiele innych, zaleznie od nastroju.
Zgłoś
Avatar
kerzol 2009-07-03, 18:21
zubry i tylko kurwa zubry. a jak wode to polonez!
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2009-07-03, 18:25
Cytat:

zubry i tylko kurwa zubry. a jak wode to polonez!



Jesteś z Podlasia?
Zgłoś
Avatar
kerzol 2009-07-04, 11:24
nie, a co?
Zgłoś
Avatar
Be6he6mo6th 2009-08-28, 14:38
Obecnie Leszki jak chce się najebać dobrym piwem, Red'sy, Gingersy od czasu do czasu w domku żeby posmakować "oranżadki", jak chcę oszczędnie się najebać to Wojaki wszechmocne, to takie świństwo że ja pierdole, jednakże, po 1-2 już mi język się plącze. Wódka, zwykle taka najtańsza, -Absolwent, albo Czysta żołądkowa, bo wiadomo, że wódkę dla smaku się nie kupuje... A jak lubie zgrywać "burżuja" to Finlandie cytrynową
Ogólnie jeszcze lubie -> Perła, Tyskie, Żywiec, Heinken, Calsberg
Zgłoś
Avatar
matt_ 2009-09-13, 21:21
Be6he6mo6th napisał/a:

Wojaki wszechmocne, to takie świństwo że ja pierdole, jednakże, po 1-2 już mi język się plącze.



wtf?
po pierwsze to delicje są te piwka
po drugie po 2 się język plącze? byśmy nie popili...
Zgłoś
Avatar
palisha 2009-09-15, 23:27
Piwo w zielonej butelce: heineken, lech, carlsberg.
Imprezowo: sobieski, balsam pomorski (mr ), gin lubuski z tonikiem, żubrówka.
A pod mostem na szybko: ruski szampan! : )
Zgłoś
Avatar
Sub _ Zero 2009-09-16, 21:08
Ja wareczki strong To technikum mnie rozpiło... Wódka to pan Tadzio może być ,choć finlandia też jest dobra
Zgłoś
Avatar
kaloryferer 2009-09-16, 21:47
Be6he6mo6th napisał/a:

Obecnie Leszki jak chce się najebać dobrym piwem, Red'sy, Gingersy od czasu do czasu w domku żeby posmakować "oranżadki", jak chcę oszczędnie się najebać to Wojaki wszechmocne, to takie świństwo że ja pierdole, jednakże, po 1-2 już mi język się plącze.



To smakosz z ciebie "fest". Ale może jeszcze kiedyś zrozumiesz swój błąd.

A ja to tak:
-piwko: żywiec, tyskie, choć pije też gorsze ale czuję wtedy pogardę do samego siebie
-wino: amareny z colą (dawne kelerisy), turbo gaziaki, i takie tam wina na każdą kieszeń
-wodzia: zależy na co mam smaka, sobieski, żąłądkowa, ukraińskie smakowe (blagow czy bladow, nigdy nie wiem)
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-09-16, 22:18
kaloryferer napisał/a:

żywiec, tyskie, choć pije też gorsze ale czuję wtedy pogardę do samego siebie



to istnieją gorsze? Żywiec to jeszcze rozumiem, ale Tyskie...
Zgłoś
Avatar
marna 2009-09-17, 22:12
ja spijam regionalny Specjal, jak bywam w Poznaniu to obowiązkowo Fortunę czarną.
wina czerwone półsłodkie ale to bardzo rzadko czyli jak jakiś ful romantic wieczór mi się trafi
driny nie za słodkie i tu zazwyczaj zdaję się na intuicję barmana w zaprzyjaźnionej knajpie
wódkę czystą jedynie weselną tudzież urodzinową bo większego zapotrzebowania na ten trunek nie odczuwam..
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-09-18, 0:44
tonieja, a próbowałaś Fortune czarna miodową?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie