18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
marna 2009-09-18, 19:58
yarzapp napisał/a:

a próbowałaś Fortune czarna miodową?


oj nie piłam takowej z tego co mi się pamięta. a czemu pytasz? jest godna polecenia?
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-09-18, 20:04
tonieja napisał/a:


oj nie piłam takowej z tego co mi się pamięta. a czemu pytasz? jest godna polecenia?


Najlepsza z Fortun, no i jeszcze fortuna komes porter
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-09-18, 21:27
Baalp napisał/a:

fortuna komes porter


O cholera, tej nie znałem. Muszę spróbować
Lubię portery, z tych co do tej pory piłem, najlepszy jest Ciechanowy

A Fortuna czarna miodowa jest zdecydowanie godna polecenia
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-09-18, 21:35 1

Troche gówniane zdjęcie ale lepszego nie mam Z porterów ostatnio mi smakował Łódzki Porter, ale że mieszkam w dziurze i takie piwo jest tu nie osiagalne i nie chce mi się jechać po lepsze piwo więc ostatnio ciągle pije Żywce Portery...
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-09-18, 22:34
Baalp, jak się nie ma co się lubi, to się lubi to co jest. Jeśli dostaniesz Żywca Portera, to już lepiej niż jak miałbyś pić jakieś Tyskie czy inne, co z piwem tak naprawdę nie mają wiele wspólnego. Ja osobiście lubię sobie wypić Ciechanka, bo mam tu niedaleko sklep, gdzie mogę sobie kupić, ostatnio próbowałem "Wiśnię w piwie" z browaru Kormoran, też bardzo dobre. W odróżnieniu od Reddsa, smakuje piwem
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-09-18, 22:43
w trakcie smestru jak codizennie ejstem w łodzi to pije Żywe albo Obołonie Magnaty z jasnych a z porterów to eksperymentuje, z popularnych piw (wyrobów piwopodobnych) to tylko Okocima Pils, żadnych Tyskich a juz Lecha nie przełkne (to piwo zresztą kojarzy mi się z posiadaczami Golfów 3, których dziewczyny mają zawsze blond włosy). z Porterami nadal eksperymentuje. Co do Ciechanów to ostatnio byłem na pewnej imprezie któej organizatorzy zamówili sobie w prowarze Ciechan okazjonalne piwo:

Ale nie wiem co to było w środku, w sumie to nawet nie pamiętam czy próbowałem
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-09-18, 22:50
To piwo to raczej nie jest z Ciechana, tym bardziej że tam jest napisane Yelnet Brewery Ltd. Warszawa
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-09-18, 22:58
mówil że tam ciechan jest. Ale tęz sie nad tym zastanawiam
Zgłoś
Avatar
Desecrator 2009-09-19, 18:51
Ja tam preferuję"
-Lech
-Tyskie
-Tatra
-Okocim
-Okocim mocne
-Dębowe

czasami dla odskoczni coś droższego np. Kaper.
Natomiast Porter Żywiecki nie smakuje mi, w smaku przypomina magi.
Z Porterów bardzo mi zasmakował ostatnio Koźlak tylko, że kosztuje ponad 5zl ;] Ale miło od czasu do czasu coś takiego wypić.
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-09-19, 20:00
Desecrator, Koźlak to nie porter tylko bock!!!
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-09-20, 20:04
A ja to takiego piwa bym się napił
Zgłoś
Avatar
Martina 2009-10-03, 9:55
łee, piwo łe, piwo gorzkie i niedobre, tylko reddsy jabłkowe dobre, ale dawno oduczyłam się nazywać to piwem, bo krzyczeli na mnie

czystą bracie, czystą lać! jak już chlać, to chlać..
Zgłoś
Avatar
Mała 2009-10-04, 12:06
Piwa: Noteckie ciemne, desperados tequila. Ewentualnie, wszystko co stawiają ;]
Drinki domowej roboty, zwane "Herbatką" czytaj, kola z wodzią.
Ostatnio posmakowała mi też Żołądkowa Gorzka miętowa xD
Jak kasy brak, to wszelkiego rodzaju "prawie wina", "ruskie" szampany, o których było już tu wspomniane, itd.
Poza tym, lubię whisky, ostatnio była Dimple 15. letnia, mniamuśna, od czasu do czasu ajerkoniaczek, albo malibu. Przy czym te trzy ostatnie, to przeważnie gdy tatuś okaże swą łaskawość, i poczęstuje xD
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-10-04, 12:08
Mała
Wiek: 18
Mała napisał/a:

Ewentualnie, wszystko co stawiają ;]


Galerianka?
Zgłoś
Avatar
Martina 2009-10-04, 12:11
Mała, Malibu! <3 taktaktaktaktak. Malibu, Malibu z kolą albo Malibu z sokiem ananasowym <3

i białe Martini [albo cin&cin albo inny vermouth] ze sprajtem też.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie