18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
EvilDog 2014-01-27, 14:11
Bojówka Chicago Bulls dobrze gada "Totalna demoralizacja"
Zgłoś
Avatar
m................v 2014-01-27, 15:31
Widziałem to dzisaij na fanpegu POLAKI BIEDAKI CEBULAKI i tam jeszcze był komentarz dodatkowy z udziałem księdza natanka, więc szkoda że tutaj tego nie ma :/



Dalajama, dżem, młodzież, chrześcijaństwo, garnitury i inne
Zgłoś
Avatar
suckley 2014-01-27, 16:06
Pięknie pokazane co telewizja robi z myśleniem ludźmi. Media robią z tym zachód jakby się nie wiadomo co działo, a w głowach "zwykłych" ludzi rodzi się "totalna demoralizacja" czy "zdrada Polski i chrześcijaństwa".
Ja sam nie wiedziałbym o co chodzi z gender, gdyby nie to, że się tym zainteresowałem i poczytałem w internecie.
Zgłoś
Avatar
wernetto 2014-01-27, 19:40
skąd mają wiedzieć czym jest gender, skoro nigdy nie mieli do czynienia z tym narzędziem antropologicznym i socjologicznym? Telewizja, Kościół kłamie wymyślając nieistniejącą ideologię gender. Niech sobie nazwą te dewiacje inaczej, ponieważ gender studies to narzędzie do badania płci kulturowej, a nie jakieś chore wymagania uczenia o różnych płciach. Nie mam sił już tłumaczyć tego ciemnemu ludowi. Sadistic jak widzę ostatnio jest przykładem jak łatwo zmanipulować ciemnotę, dlatego przestałem go praktycznie odwiedzać.
Zgłoś
Avatar
suckley 2014-01-28, 17:01
No właśnie z telewizji mają się dowiedzieć. To jest źródło informacji, które nie powinno robić sieki z mózgu, tylko jasno i rzetelnie wyjaśnić o co chodzi. Robią aferę w telewizji o gender, trąbią o tym miesiąc, a 70% ludzi nie wie o co chodzi. Nasłucha się w kościele że to jest złe i żyją w niewiedzy.
Zgłoś