18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Co to jest wszechświat
S................i • 2013-04-11, 14:25
Co to jest wszechświat?

To zbiór wszystkiego, co możesz sobie wyobrazić. Zbiór każdej stworzonej, wyhodowanej lub naturalnej cząsteczki, w nim jest wszystko, co... a nie, czekaj...

Pomyliło mi się z parówkami...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-04-11, 14:40 9
Parówki w polskich sklepach - zmielona srajtaśma i odpadki mięsne, których nawet psy w schroniskach nie chciały jeść.
Zgłoś
Avatar
Sliski 2013-04-11, 14:41 85
BongMan - zmielona srajtaśma i odpadki mięsne, których nawet psy w schroniskach nie chciały jeść.
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-04-11, 15:05
gównoburze na sadolu - zmielona srajtaśma i odpadki mięsne, których nawet psy w schroniskach nie chciały jeść.
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-04-11, 15:11 6
BongMan, Ty nawet próbujesz być fajny w komentarzach
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2013-04-11, 16:36 16
Bongman, wyjaśnij mi, co Ty w sobie masz takiego, że ściągasz do siebie samych żałosnych kretynów? Co widać po komentarzach. Jesteś nimi obsiadnięty, jak gówno muchami. A wy, wymienieni wyżej, ogarnijcie się. Dorośnijcie psychicznie kurwa w końcu. No ja pierdolę, ile można? To już nie jest śmieszne, to jest w chuj żałosne i niesmaczne. I żeby było jasne, nie znam gościa, tak jak i was, słowa z nim nie zamieniłem, i gówno mnie obchodzi, jak wygląda, gdzie mieszka, i co robi. A jak kogoś obraziłem, bo wziął to do siebie, to powiadam, dorośnij. KPW?
Zgłoś
Avatar
Marxe 2013-04-11, 16:45
BongMan napisał/a:

Parówki w polskich sklepach - zmielona srajtaśma i odpadki mięsne, których nawet psy w schroniskach nie chciały jeść.



Bonguś znów atakuje
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-04-11, 16:56 38
Kaprys, nie mam pojęcia. Cokolwiek bym nie napisał to zaraz jakiś lamus napisze coś w stylu, że próbuję być fajny. Używam tego forum do tego samego co wszyscy aktywni użytkownicy - do wymiany opinii, bo przecież po to forum jest. Nie mam pojęcia jakim cudem tamten idiota powiązał komentarz o parówkach z próbą bycia fajnym. Jedyne wyjaśnienie, to chęć zdobycia piw za pocisnięcie mi. Niech sobie ulży jeśli mu to pomaga.
Zgłoś
Avatar
Fedor 2013-04-11, 17:07 21
BongMan napisał/a:

Parówki w polskich sklepach - zmielona srajtaśma i odpadki mięsne, których nawet psy w schroniskach nie chciały jeść.


to jest Twoja opinia ? jak masz takie chujowe to zachowaj je dla psów w schronisku - najpierw używasz jakiś mega wulgarnych zdań bez sensu totalnie a gdy ktoś pojedzie po Tobie za to że jesteś taki chujowy to piszesz esej jaki Ty jesteś elokwentny i oczytany więc mała rada:
Zgłoś
Avatar
edge 2013-04-11, 17:11 7
Nie zesraj się fedor z tej zawiści.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-04-11, 17:16 10
Fedor napisał/a:

najpierw używasz jakiś mega wulgarnych zdań bez sensu totalnie


Przykład?
Fedor napisał/a:

piszesz esej jaki Ty jesteś elokwentny i oczytany


Przykład?
Zgłoś
Avatar
gracyk343 2013-04-11, 17:30 2
Fedor, "srajtaśma" - wulgaryzm roku?
Zgłoś
Avatar
pawelozory 2013-04-11, 17:31
mistrzowie.org/184285/Wszechswiat

Chociaż widziałem też screena z samosi.
Zgłoś
Avatar
normale 2013-04-11, 17:52
Kaprys,
jakbyś się zastanowił,to by do Ciebie dotarło, że BongMan zostawia komentarz pod większością filmików, stąd ta cała uwaga. Celebrytoza
Zgłoś
Avatar
Tupolew18 2013-04-11, 18:21 49
Zaczęło się

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie