18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Co wkurwia Sadystów?
maciejpiet • 2009-07-17, 22:09
no dobra panowie i panie... bylo o tym czego sluchamy, czytamy, ogladamy. teraz porozmaiwajmy o tym na co sie wk***iamy. im więcej jadu tym lepiej.

mnie wk***iaja na ten przyklad... glupki! jezeli widze idiote, ktory cale dnie siedzi i przepie**ala pieniadze rodzicow na wodke, dragi i k***y rownoczesnie niczym innym sie nie interesujac to krew mnie zalewa. to moje subiektywne zdanie, bo do wszystkiego co mam musialem sam dochodzic.
jeszcze jedna wk***iajaca sprawa sa ludzie "srajacy wyzej jak dupe maja". chodzi mi o typkow co "sa najlepsi, najmadrzejsi, najdoskonalsi" i wszystkim innym kaza wypie**alac.

poza tym nie lubie jeszcze telewizji, wladcow sruch, led zeppelin, guns'n'roses i the doors

2017-12-22, 20:54
dobra.wróżka, w ciekawym towarzystwie się obracasz.

do...........ka
2017-12-22, 21:02
Up, nie zawsze masz wpływ na kompanię :->
Zwłaszcza nowopoznaną.

sa...........os
2017-12-23, 03:42
Obcuj z naturą, zaoraj ludzkość. Gloria nihil!

2017-12-23, 19:56
pie**olone święta, bombki, choinki, zaj***ne mikołaje... rzygam tym od miesiąca. Cześć.

2017-12-24, 15:11
Ale awatarek masz świąteczny :wyj***ne:

2017-12-24, 16:12
Bo dzieciątko by się obraziło, trzeba mieć. :-P

2017-12-25, 12:38
Dereizm, katatymia, reifikacja i hipostaza...

2017-12-25, 16:00
Co mnie wk***ia? Święta... i te wasze awatary z czapeczkami, uświadamiające mi jak bardzo mnie święta wk***iają!

2017-12-25, 20:07
Dlatego je mamy :D

sa...........os
2017-12-26, 00:37
Politycy składający życzenia świąteczne. Jest coś bardziej obłudnego i sk***iałego? No, ewentualnie życzenia noworoczne od komornika, ale to na swój pokrętny, mroczny sposób jest nawet zabawne.

2017-12-27, 00:12
Wk***ia mnie ,ze muszę czekać miesiąc i na trzaskać 20postów żeby móc zapodać Wam świeży zajebisty materiał na stronę jaki posiadam.
Do tego wk***ia mnie wszystko, że szkoda wymieniać poza tym ,że jak mnie coś wk***ia to mówię, że mnie wk***ia, a nie ,że złowieszczo szumią wierzby albo duch mój dupą na rozżarzone węgle usiadł.

:evil:

ps: wk***ia mnie do potęgi zespolonej dwulicowość lewaków, bo można jechać po hetero/ chrześcijanach/ itp. i to się nazywa sztuką ale w drugą stronę to już rasizm, faszyzm, nazizm, hitleryzm, szowinizm, przemoc, ranienie uczuć itd. itp.
Modlę się codziennie żeby okazało się iż coś popie**ala w kosmosie w naszą stronę wielkie w p*zdu i max. za pół roku rozpie**oli ten bajzel.

2017-12-31, 10:01
S mnie wk***ia jak ktoś dostaje bana albo kasuje konto aby później złożyć nowe i zmienia stronę z lewej na prawą

2018-01-14, 07:33
Wk***ia mnie, że wrzucane jest pełno pedalskiego shitu na sadola, większość tego gówna nadaje się na "naszą klasę".
Jak tak dalej pójdzie to zaraz sadol zacznie srać pedalską tęczą. Zle się dzieje z tym portalem... :-/

2018-01-15, 12:27
Wk***ia mnie jak ktoś nic nie wrzuca, nic nie wnosi ale jest pierwszym do wk***iania się na to co inni wrzucają.

2018-01-15, 18:28
Wk***ia mnie jak ktoś jest na tyle "niespostrzegawczy" żeby obadać, że nie mogę jeszcze nic wrzucać bo jestem za krótko zarejestrowana na forum. Jak ja zacznę wrzucać to na pewno pedalską tęczą zajeżdżać nie będzie.
peace siostry i bracia mniejsi :mrgreen: