18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Co wybierasz?
~Velture • 2023-03-01, 18:47
Kampania w chińskich szkołach aby dzieciaki odstawiły swoje telefony na bok.


Zgłoś
Avatar
r................s 2023-03-01, 21:08 1
Juzwa napisał/a:

U nas widać w tramwajach jak ludzie (nie tylko młodzi) zapatrzeni w srajfony jak sroka w gnat. Jedno maleńkie pstryk i nie będą wiedzieli co ze sobą zrobić.



Przyklejone mają te telefony do ręki nawet jak nie używają kurwy tępe, albo trzymanie telefonu przy ryju jak paterę... Nosz kurwa
Zgłoś
Avatar
35i 2023-03-01, 21:42 10
Pawehan napisał/a:

To na filmie to już można ruchać?



Zgłoś
Avatar
sothis 2023-03-01, 21:47 8
A ja tam lubię smartfonowa kulturę.
Mogę spędzać piękne chwile z butelką i naszym wspaniałym portalem. Moi przodkowie mogli o czymś takim tylko pomarzyć, żeby oglądać wypatroszonego ruskiego musieli się nieźle namozolić. A ja? Jak król kurwa
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-03-01, 21:56 1
sothis napisał/a:

A ja tam lubię smartfonowa kulturę.
Mogę spędzać piękne chwile z butelką i naszym wspaniałym portalem. Moi przodkowie mogli o czymś takim tylko pomarzyć, żeby oglądać wypatroszonego ruskiego musieli się nieźle namozolić. A ja? Jak król kurwa



Każdy koment z wypatroszonymi ruskimi dostaje ode mnie z automatu piwko
a tak bardziej na poważnie, spełnia się chińska klątwa: obyś żył w ciekawych czasach. Czy jeszcze kilka lat temu ktokolwiek spodziewał się światowej pandemii zabijającej miliony ludzi i III wojny śwatowej wywołanej przez rosyjskiego Hitlera, relacjonowanej online???

Zgłoś
Avatar
CrystalFairy 2023-03-01, 21:58 1
Geraldinio napisał/a:

Każdy koment z wypatroszonymi ruskimi dostaje ode mnie z automatu piwko
a tak bardziej na poważnie, spełnia się chińska klątwa: obyś żył w ciekawych czasach. Czy jeszcze kilka lat temu ktokolwiek spodziewał się światowej pandemii zabijającej miliony ludzi i III wojny śwatowej wywołanej przez rosyjskiego Hitlera, relacjonowanej online???



A marzenia się liczą?
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-03-01, 22:03 1
CrystalFairy napisał/a:

A marzenia się liczą?



Ja tam zawsze miałem nadzieję zobaczyć z bliska grzyb atomowy i Auschwitz 2.0
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-03-01, 22:10 3
sothis napisał/a:

Ja tam zawsze miałem nadzieję zobaczyć z bliska grzyb atomowy i Auschwitz 2.0



Za komuny miałem w podstawówce taki przedmiot: PO (nie, nie Platforma Obywatelska: Przysposobienie Obronne) Uczono nas, jakie są efekty wybuchu bomby atomowej, i co należy zrobić, gdy sie widzi gigantycznego grzybola za oknem.

koszmary mam do dziś.
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-03-01, 22:14
Geraldinio napisał/a:

Za komuny miałem w podstawówce taki przedmiot: PO (nie, nie Platforma Obywatelska: Przysposobienie Obronne) Uczono nas, jakie są efekty wybuchu bomby atomowej, i co należy zrobić, gdy sie widzi gigantycznego grzybola za oknem.
koszmary mam do dziś.



Mnie na PO uczono niestety jakiegoś gówna
Z drugiej strony czemu koszmary? Szybka, czysta śmierć jak jesteś blisko, gorzej jeśli daleko...
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-03-01, 22:26
sothis napisał/a:

Mnie na PO uczono niestety jakiegoś gówna
Z drugiej strony czemu koszmary? Szybka, czysta śmierć jak jesteś blisko, gorzej jeśli daleko...



No i właśnie w tym problem, jak blisko jebnie to wygrałeś w totka, bo zwyczajnie wyparowujesz i znikasz. Ale dalej to robi się gnój: Rozbłysk, który może cię oślepić. Fala cieplna, która pali wszystko w promieniu wielu kilometrów. Fala uderzeniowa, która w zależności od mocy bomby zrównuje z ziemią wszystko w okolicy kilkunastu/kilkudziesięciu kilometrów. Promieniowanie zabije 50% ludzi w Łodzi, jeśli uderzenie będzie centralnie w Warszawę. Tam nie masz szans, ale w Łodzi rzucasz się pod okno, z którego widzisz grzyba, bo fala uderzeniowa jebnie w szybę i na przeciwległą ścianę. Masz wtedy 20% szans na przeżycie. Oczywiście, pod warunkiem że nie umrzesz z głodu, zimna, albo innych czynników, bo wszystko to, co dotychczas uznawaliśmy za naturalne prawa i przywileje, skończy się.

a to tylko jedna bomba z 7-9 tysięcy.
Zgłoś
Avatar
joti 2023-03-01, 22:43 3
Geraldinio napisał/a:

. Promieniowanie zabije 50% ludzi w Łodzi, jeśli uderzenie będzie centralnie w Warszawę. Tam nie masz szans, ale w Łodzi rzucasz się pod okno, z którego widzisz grzyba, bo fala uderzeniowa jebnie w szybę i na przeciwległą ścianę. Masz wtedy 20% szans na przeżycie.



Fala uderzeniowa miałaby zabić ludzi w Łodzi gdyby bomba wodorowa eksplodowała nad Warszawą? Niezła fantastyka. Takiego efektu nie przyniosłaby nawet Car Bomba, ruskie chyba musiałyby użyć jakieś większej asteroidy. Z tym promieniowaniem też nieźle pojechałeś.
Zgłoś
Avatar
Will70 2023-03-01, 22:48 5
Dziwne. Pamiętam jak nie było internetu i smartfonów, a iidiotów nie brakowało, mało kto na studia szedł, w fabrykach pełno roboli. Co poszło nie tak?
To nie smartfony są problemem, ale zjebane społeczeństwa, ich wybory i rządy. Zmierzamy do całkowitej eliminacji ludzi inteligentnych i myślących. Władza takich nie lubi. Żadna.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-03-01, 23:02
Ajot napisał/a:

Fala uderzeniowa miałaby zabić ludzi w Łodzi gdyby bomba wodorowa eksplodowała nad Warszawą? Niezła fantastyka. Takiego efektu nie przyniosłaby nawet Car Bomba, ruskie chyba musiałyby użyć jakieś większej asteroidy. Z tym promieniowaniem też nieźle pojechałeś.



Car Bomba zabiłaby też wielu ludzi w Łodzi choćby samym promieniowaniem, no może z falą uderzeniową przesadziłem. ale nie zapominaj że współcześni kremlowscy faszyści mają prawie 10k głowic atomowych, na celowniku są na pewno największe nasze miasta, bo dla tych skurwysynów cele militarne są drugoplanowe. Najważniejsze zniszczyć, zaszczuć i zlikwidować opór obywatelski. W przypadku Polaków to się kurwa nie uda, 1000 lat wspólnej historii coś nas jednak nauczyło.
Zgłoś
Avatar
B420 2023-03-01, 23:06
Przekaż niby dobry, ale wykonanie debilne, oczywiście chodzi mi o to wręczanie smartfona i tableta na koniec, kurwa co za debil to wymyślił. Chyba że to był taki sprytny trolling.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-03-01, 23:22 2
Geraldinio napisał/a:

Car Bomba zabiłaby też wielu ludzi w Łodzi choćby samym promieniowaniem, no może z falą uderzeniową przesadziłem. ale nie zapominaj że współcześni kremlowscy faszyści mają prawie 10k głowic atomowych, na celowniku są na pewno największe nasze miasta, bo dla tych skurwysynów cele militarne są drugoplanowe. Najważniejsze zniszczyć, zaszczuć i zlikwidować opór obywatelski. W przypadku Polaków to się kurwa nie uda, 1000 lat wspólnej historii coś nas jednak nauczyło.



Zdecydowanie za dużo hamerykańskich filmów oglądasz
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-03-01, 23:48
Amerykański laptop Apple? Coś to podejrzana ta kampania.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie