18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
Avatar
rew123321 2013-11-28, 21:55
No kurwa bardzo biedna, aż mi łezka się zakręciła w oku.



Czemu 20 lat temu tak kobiety nie narzekały?

Porobiło się księżniczek, co ani posprzątać, ani żarcie zrobić i o ruchaniu też możesz pomarzyć chyba że przynosisz dużo kaski i jesteś zajebisty jak Brad Pitt bo przecież księżniczka jest zmęczona opierdalaniem się cały dzień w domu na fejzbuku i telefonie...
Zgłoś
Avatar
Al-Yazir_Ima_Fhatti 2013-11-28, 22:56
moja mama tak jak inne matki polski zapierdalają cały czas i nie narzekają chcą żeby ich dzieci miały czysto i kurwa w ogóle zajebiście, jak trzeba to każda umie o siebie zadbać a to jakies babsko które dorwało troche gotówki i już królowa kurwa i się żali że robić jej sie nie chce i nie ma czasu, pierdoli tylko..
Zgłoś
Avatar
fiolek2035 2013-11-28, 23:48
Depresja poporodowa.
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2013-11-29, 8:17
@ up elda1987

To masz pizde nie faceta i piszę to poważnie i przekaż mu to Ja w wieku 8 lat musiałem opiekować się moją o 7 lat młodszą siostrą, a w wieku 16 lat spokojnie ogarniałem wszystko co w domu trzeba było zrobić od śniadania po kolacje włącznie z porządkami, oprzątaniem zwierząt itp. I jak czasem czytam te wasze kobiece pierdolenie lub tych "męskich" facetów to mi się kura rzygać chce bo tak naprawdę 90% z was chuja wie o ciężkim życiu i zapierdalaniu po 16-18 godzin na dobę i tak udało mi się na prostą wyjść i od 5 lat można powiedzieć żyje na swoim a mam 24 lata w tym studia dzienne tak więc wiem co mam doceniać u kobiety, a w czym ją wyręczyć. Tak więc nie każda kobieta wybrała sobie tak chujowego męża że musi go szkolić
Zgłoś
Avatar
Olafeek 2013-11-29, 14:52
hahahahaha kurwa oczy jej pękły i chuj !
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-11-29, 16:11 1
Zgłoś
Avatar
Ziran 2014-04-02, 12:26
Brązowy medal za rzewne pierdolenie!!! Brakuje jej jeszcze trochę do księży i Gracjana...
Zgłoś