18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Znawca_Cipek 2020-12-18, 18:54 12
Też mam taką Zrobić unboxing?

Zgłoś
Avatar
pyjo84 2020-12-18, 18:58 1
Ale pustką w głowie kieruję głupoty
Zgłoś
Avatar
Z................w 2020-12-18, 19:08 1
Znawca_Cipek napisał/a:

Też mam taką Zrobić unboxing?



,,IBM to klucz do świata biznesu"

reklama kiedyś taka była przed bajką chip i deil
a duru duru mydełko i kodak po bajce

no ale to było w 90 roku możecie nie wiedzieć
Zgłoś
Avatar
htp 2020-12-18, 19:11
Znawca_Cipek napisał/a:

Też mam taką Zrobić unboxing?



Masz zupełnie co innego, nie ta technologia.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2020-12-18, 19:24 34
najbardziej aktywny metal na naszej planecie (czyli lit) i tlen. Pierdolenie o wybuchających Samsungach, za każdym razem dzieje się to u jakiegoś Janusza na warsztacie gdzie najbardziej zaawansowanym narzędziem jest płaski śrubokręt...
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-12-18, 19:46 5
nowynick napisał/a:

Pierdolenie o wybuchających Samsungach


masz samsunga? Dobrze sypiasz?
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2020-12-18, 20:58 1
htp napisał/a:

Masz zupełnie co innego, nie ta technologia.



Li-Ion - dokładnie ta sama
Zgłoś
Avatar
nowynick 2020-12-18, 21:03 1
Halman napisał/a:

masz samsunga? Dobrze sypiasz?



trzymam nawet jednego w kieszeni, tuż przy jajach zresztą Dawniej nie wybuchały, zaczęło się od tego, że Samsung bodajże w 2016 wypuścił na rynek urządzenia (Galaxy J3?), w których nie ma wymiennych baterii - a przynajmniej żeby ją wymienić trzeba rozgrzebać cały telefon (co widać np. na powyższym filmie). Robią to wspomniani Janusze warsztatowi a w świat poszło info o wybuchowych bateriach.
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2020-12-18, 21:17 2
niby głupi pomysł, ale z drugiej strony, jak byłem dzieckiem, to też rozwalałem baterie z ciekawością co jest w środku... Co prawda paluszki krzywdy nie robią, ale rozsądnie patrząc, jak ktoś nie wpadł na jakiś film pokazujący, że to może robić niezłe fajerwerki, to skąd ma wiedzieć, że w telefonie baterie są inne niż te zwykłe... w sumie aż się dziwię, że tak mało się słyszy o wypadkach w tej dziedzinie z udziałem dzieci, czyżby były aż tak inteligentne, że sprawdzają skutki przed przystąpieniem do testów czy aż tak pozbawione ciekawości, że nawet im to do głowy nie przychodzi...
Zgłoś
Avatar
maki1981 2020-12-18, 21:34 1
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2020-12-19, 0:13 2
Pełna satysfakcja i niedowierzanie jak tylko zobaczyłem nóż
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2020-12-19, 0:20 2
Halman napisał/a:

masz samsunga? Dobrze sypiasz?



Wyobraź sobie, że przez jakieś kilka lat miałem kilka różnych modeli szajsunga i nigdy mi nic nie wyjebało. Obawiam się, że te całe mity to przez takich niedojebanych idiotów jak na wideo, którzy domowe eksperymenty zaczynają tam, gdzie nie powinni wpierdalać swoich rąk
Zgłoś
Avatar
TytanowyJajusz 2020-12-19, 13:21 1
nowynick napisał/a:

najbardziej aktywny metal na naszej planecie (czyli lit) i tlen. Pierdolenie o wybuchających Samsungach, za każdym razem dzieje się to u jakiegoś Janusza na warsztacie gdzie najbardziej zaawansowanym narzędziem jest płaski śrubokręt...



Niestety lit jest najmniej aktywnym metalem z pierwszej grupy i nie reaguje z tlenem w taki sposób, co najwyżej pokryje się tlenkiem. Możesz go nawet wziąć w łapki. Ciekawa teoria, jednakże z cyklu "nie znam się to się wypowiem".
Zgłoś
Avatar
nowynick 2020-12-19, 16:17 1
TytanowyJajusz napisał/a:

Niestety lit jest najmniej aktywnym metalem z pierwszej grupy i nie reaguje z tlenem w taki sposób, co najwyżej pokryje się tlenkiem. Możesz go nawet wziąć w łapki. Ciekawa teoria, jednakże z cyklu "nie znam się to się wypowiem".



Jeśli masz układ okresowy to powiesiłeś do góry nogami...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie