18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Co zrobić z tym skurwysynem.
B................r • 2010-02-09, 19:10
Nie wiem co zrobił bym takiemu skurwysynowi i jego naśladowcom. Nie wiem czy temat spełnia warunki tego działu ale nie mogłem o tym nie napisać. Oczywiście nie spodziewam się setek piw w tym temacie i większego zainteresowania , po prostu musiałem dać upust swojemu wkurwieniu w związku z tym co odpierdala się w Naszym kraju.

Rozległe siniaki, zadrapania, pęknięta czaszka - z takimi obrażeniami do jednego ze szczecińskich szpitali trafiła w poniedziałek wieczorem 10-letnia Sylwia. Okazało się, że została też zgwałcona. Policja potrzebowała kilku godzin, by złapać tego, kto jej to zrobił.

Był sąsiadem swojej ofiary. Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Grozi mu dożywocie. - Jego mama była moją najlepszą koleżanką - mówi dziś Alicja W., matka zgwałconej dziewczynki.
24-latek usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa dziewczynki, spowodowania ciężkiego uszczerbku na jej zdrowiu oraz zarzut dotyczący "przestępstwa przeciwko wolności seksualnej na szkodę osoby małoletniej". 10-latka nie bała się go, bo był jej sąsiadem.Złapali go po kilku godzinach.

Dziewczynka w ciężkim stanie przebywa nadal w szczecińskim szpitalu, kilkadziesiąt kilometrów od rodzinnej wioski. - Ma liczne obrażenia, w tym pęknięcie czaszki - informowała kilkanaście godzin po zdarzeniu rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Małgorzata Wojciechowicz.
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2010-02-10, 12:07 2
No ,mogła włosow nie rozpuszczać
Zgłoś
Avatar
Sundowner 2010-02-10, 13:12
Wypierdooolić! Przetrzeźwieje w locie.
Zgłoś
Avatar
szkkk 2010-02-10, 17:41
najlepiej zrobic to samo i zostawic skurwysyna niech zdycha
niech go ruchaja w wiezieniu 24 na dobe !!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
zilo210 2010-02-10, 18:26
Natasz napisał/a:

jakie kurwa dozywocie w stanach by na krzeslo pedal poszedl!! kurwa ale to jest jebana polska kurwa zadupie nawet karac nie umia w tym kraju,.... pedal bd sie po mydlo codziennie schylal


Najgorsze jest to, że tacy ludzie jak Ty mają najwięcej do powiedzenia o naszym Kraju i to głównie dzięki takim osobom jak Ty Polska często ma opinię taką, jaką ma.
Co do tematu, przykra sprawa, ale podobno tylko kontrast nas tu trzyma na tym świecie.
Zgłoś
Avatar
sensi 2010-02-10, 18:52
w szczecińskim szpitalu, kilkadziesiąt km od rodzinnej wioski... kurwa, to gdzieś koło mnie
Zgłoś
Avatar
zilo210 2010-02-10, 19:19
aexalven napisał/a:



A ty nawet nie naumiałaś się języka ojczystego.


O pomstę do nieba wołać czasami się chce. :[[
CZYTAJ I CYTUJ UWAŻNIEJ.
Zgłoś
Avatar
ksik1992 2010-02-10, 19:54
nie spodziewalem sie setek piw...
jak mozna za takie cos piwa stawiac?
Zgłoś
Avatar
w................5 2010-02-10, 20:45
sensymiliana napisał/a:

w szczecińskim szpitalu, kilkadziesiąt km od rodzinnej wioski... kurwa, to gdzieś koło mnie



Polecam nosić trzy pary majtek
Zgłoś
Avatar
P................n 2010-02-10, 21:16 1
Kastracja.... kastracja... i jeszcze raz obciąć jaja.
Zgłoś
Avatar
zilo210 2010-02-10, 21:22
aexalven napisał/a:

Nie płacz, dżonson, błąd cytowania, który wyniknął z winy forum.


No tak, pewnie za ortografię, interpunkcje i inne środki stylistyczne też odpowiada forum.
Zgłoś
Avatar
Watashi 2010-02-16, 0:13
MChemik napisał/a:

Kastracja.... kastracja... i jeszcze raz obciąć jaja.



A potem na śniadanie dać... Zapamiętałby do końca życia, tak jak niestety te dziecko zapamięta tamten dzień.
Zgłoś
Avatar
Sub _ Zero 2010-02-16, 8:20
Podciąż ścięgna u nóg ,wrzucić na libacje na do naszego polskiego "wyżu intelektualnego" i wmówić im ,że trzyma z "psiarnią". Ciekawie by to wyglądało
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2010-02-16, 11:36


Zgłoś
Avatar
photon 2010-02-22, 16:19
Zgadzam sie z Twoja metoda leczenia pedofili... ale musi troche pocierpiec... wyrwac jaja. Przez gardlo. Albo zachlostac na smierc... niech ma wybor
Zgłoś
Avatar
fuser 2010-03-06, 10:39
Nie, nie. W żadnym wypadku gość nie zasługuje na karę śmierci. To co zrobił jest ohydne, ale na pewno nie zasługuje na śmierć.

Kara śmierci tylko dla morderców, którzy popełniają zbrodnie z premedytacją.

Gość powinien dostać 15 lat w więzieniu bez żadnych przywilejów. Dodatkowo powinien też zostać użyczony na godzinkę ojcu dziewczynki.

Ja już od dawna mówię, że powinny wrócić kary cielesne za drobniejsze przestępstwa.

Np. co zrobić z dwoma gówniarzami, którzy w mocy wybili szyby w pięciu samochodach? Wsadzić do więzienia na pół roku? Nabiorą tylko doświadczenia, a po wyjściu będzie na bank recydywa.

Ja bym takim gówniarzom wymierzył po 20 batów na plecy, na jakimś rynku + upublicznienie ich wizerunku. Do tego 30 dni dni prac przy sprzątaniu ulic, a pieniądze, które by za to zarobili podzielić po równo poszkodowanym.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie