18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Co zrobić z tym skurwysynem.
B................r • 2010-02-09, 19:10
Nie wiem co zrobił bym takiemu skurwysynowi i jego naśladowcom. Nie wiem czy temat spełnia warunki tego działu ale nie mogłem o tym nie napisać. Oczywiście nie spodziewam się setek piw w tym temacie i większego zainteresowania , po prostu musiałem dać upust swojemu wkurwieniu w związku z tym co odpierdala się w Naszym kraju.

Rozległe siniaki, zadrapania, pęknięta czaszka - z takimi obrażeniami do jednego ze szczecińskich szpitali trafiła w poniedziałek wieczorem 10-letnia Sylwia. Okazało się, że została też zgwałcona. Policja potrzebowała kilku godzin, by złapać tego, kto jej to zrobił.

Był sąsiadem swojej ofiary. Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Grozi mu dożywocie. - Jego mama była moją najlepszą koleżanką - mówi dziś Alicja W., matka zgwałconej dziewczynki.
24-latek usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa dziewczynki, spowodowania ciężkiego uszczerbku na jej zdrowiu oraz zarzut dotyczący "przestępstwa przeciwko wolności seksualnej na szkodę osoby małoletniej". 10-latka nie bała się go, bo był jej sąsiadem.Złapali go po kilku godzinach.

Dziewczynka w ciężkim stanie przebywa nadal w szczecińskim szpitalu, kilkadziesiąt kilometrów od rodzinnej wioski. - Ma liczne obrażenia, w tym pęknięcie czaszki - informowała kilkanaście godzin po zdarzeniu rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Małgorzata Wojciechowicz.
Zgłoś
Avatar
zohan 2010-02-09, 19:17
Za kratki go... tam się nim zajmą...
Zgłoś
Avatar
B................r 2010-02-09, 19:21
zohan napisał/a:

Za kratki go... tam się nim zajmą...



Niestety pod celą raczej nic mu nic nie zrobią bo tacy ludzie trafiają na ochronki i nie są dopuszczani do zwykłych więźniów.
Zgłoś
Avatar
Xarteth 2010-02-09, 21:07 3
Lutownicą jajca ! HAHAHAHA !
Zgłoś
Avatar
smk666 2010-02-10, 2:37 1
Proponuję tatuaż na czole z krótkim opisem co zrobił i osadzeni w celi pełnej starych grypsujących...
Zgłoś
Avatar
vass 2010-02-10, 4:55
Może jakiś fan klub ? żatruje.
Betonowe buciki i do wody, krótka piłka ze zbokiem.
Zgłoś
Avatar
A................N 2010-02-10, 9:21
A najlepsze jest to, że coraz więcej ludzi chce karę śmierci przywrócić i nikt ich nie słucha
Zgłoś
Avatar
Natasz 2010-02-10, 9:30
jakie kurwa dozywocie w stanach by na krzeslo pedal poszedl!! kurwa ale to jest jebana polska kurwa zadupie nawet karac nie umia w tym kraju,.... pedal bd sie po mydlo codziennie schylal
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-02-10, 9:35 2
Natasz napisał/a:

polska kurwa zadupie nawet(...)nie umia w tym kraju


No pisać też nie potrafią, ale za to jak błyszczą inteligencją.
Zgłoś
Avatar
grzech. 2010-02-10, 9:54
Rzeczywiście powinna być kara śmierci. I teraz będziemy zwyrodnialca utrzymywać. Ech co zrobić.
Zgłoś
Avatar
I................d 2010-02-10, 10:03
Cytat:

kurwa zadupie nawet karac nie umia w tym kraju,.... pedal bd sie po mydlo codziennie schylal


Nie pedał tylko pedofil. Obciąć jajca i chuj.
Zgłoś
Avatar
CPCH 2010-02-10, 10:38 5
najsprawiedliwsza kara?? oddać w ręce ojca dziewczynki
Zgłoś
Avatar
Delicate 2010-02-10, 11:03 1
Żywcem jaja wyrwać, no ewentualnie przykleić mu ręce do klejnotów na jakiś zaje.. mocny klej :3
Zgłoś
Avatar
kolumbijskisen 2010-02-10, 11:37 1
no to jest prawdziwy sadysta.
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2010-02-10, 11:56 3
Ja tam jestem przeciwniczką kary śmierci. Ja bym mu dożywotkę dała i już. Wg mnie dozywocie to jest najgorsze co może spotkać - do końca zycia za kratkami, bez bliskich itd, a śmierć? Rach ciach i po krzyku. Po co mu skracać cierpienia?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie