18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Co zrobić z tym skurwysynem.
B................r • 2010-02-09, 19:10
Nie wiem co zrobił bym takiemu skurwysynowi i jego naśladowcom. Nie wiem czy temat spełnia warunki tego działu ale nie mogłem o tym nie napisać. Oczywiście nie spodziewam się setek piw w tym temacie i większego zainteresowania , po prostu musiałem dać upust swojemu wkurwieniu w związku z tym co odpierdala się w Naszym kraju.

Rozległe siniaki, zadrapania, pęknięta czaszka - z takimi obrażeniami do jednego ze szczecińskich szpitali trafiła w poniedziałek wieczorem 10-letnia Sylwia. Okazało się, że została też zgwałcona. Policja potrzebowała kilku godzin, by złapać tego, kto jej to zrobił.

Był sąsiadem swojej ofiary. Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Grozi mu dożywocie. - Jego mama była moją najlepszą koleżanką - mówi dziś Alicja W., matka zgwałconej dziewczynki.
24-latek usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa dziewczynki, spowodowania ciężkiego uszczerbku na jej zdrowiu oraz zarzut dotyczący "przestępstwa przeciwko wolności seksualnej na szkodę osoby małoletniej". 10-latka nie bała się go, bo był jej sąsiadem.Złapali go po kilku godzinach.

Dziewczynka w ciężkim stanie przebywa nadal w szczecińskim szpitalu, kilkadziesiąt kilometrów od rodzinnej wioski. - Ma liczne obrażenia, w tym pęknięcie czaszki - informowała kilkanaście godzin po zdarzeniu rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Małgorzata Wojciechowicz.
Zgłoś
Avatar
luki24 2010-03-06, 11:32
fuser napisał/a:

Nie, nie. W żadnym wypadku gość nie zasługuje na karę śmierci. To co zrobił jest ohydne, ale na pewno nie zasługuje na śmierć.

a właśnie że tak, nie mam zamiaru utrzymywać go w więzieniu.

fuser napisał/a:

Dodatkowo powinien też zostać użyczony na godzinkę ojcu dziewczynki.

Ja już od dawna mówię, że powinny wrócić kary cielesne za drobniejsze przestępstwa.

Np. co zrobić z dwoma gówniarzami, którzy w mocy wybili szyby w pięciu samochodach? Wsadzić do więzienia na pół roku? Nabiorą tylko doświadczenia, a po wyjściu będzie na bank recydywa.

Ja bym takim gówniarzom wymierzył po 20 batów na plecy, na jakimś rynku + upublicznienie ich wizerunku. Do tego 30 dni dni prac przy sprzątaniu ulic, a pieniądze, które by za to zarobili podzielić po równo poszkodowanym.

z tym to akurat się zgodze
Zgłoś
Avatar
Zlad 2010-03-08, 20:55
fuser napisał/a:

Nie, nie. W żadnym wypadku gość nie zasługuje na karę śmierci. To co zrobił jest ohydne, ale na pewno nie zasługuje na śmierć.

Kara śmierci tylko dla morderców, którzy popełniają zbrodnie z premedytacją.

Gość powinien dostać 15 lat w więzieniu bez żadnych przywilejów. Dodatkowo powinien też zostać użyczony na godzinkę ojcu dziewczynki.

Ja już od dawna mówię, że powinny wrócić kary cielesne za drobniejsze przestępstwa.

Np. co zrobić z dwoma gówniarzami, którzy w mocy wybili szyby w pięciu samochodach? Wsadzić do więzienia na pół roku? Nabiorą tylko doświadczenia, a po wyjściu będzie na bank recydywa.

Ja bym takim gówniarzom wymierzył po 20 batów na plecy, na jakimś rynku + upublicznienie ich wizerunku. Do tego 30 dni dni prac przy sprzątaniu ulic, a pieniądze, które by za to zarobili podzielić po równo poszkodowanym.



Taaaaaak szczególnie u nas Zaraz obrońcy moralności stwierdzą że to niehumanitarne, prymitywne, antyludzkie i chuj wie jeszcze jakie...

Ale całkiem realnym rozwiązaniem tych problemów, byłoby w polsce wprowadzenie sądowego nakazu odpracowywania szkód. Np gówniarz rozjebał szybę, to ma zapierdalać dla państwa za stawkę minimalną, sprzątanie gówien z trawnika byłoby całkiem odpowiednie.
Zgłoś
Avatar
MorszczuK88 2010-03-09, 8:54
I pewnie się tak skonczy
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-03-09, 20:02
No kto go jeszcze osobiście chce zabić ?
Zapluliście monitor już ?
Ludzie troche dystansu..

Kara śmierci, dożywocie.. na hardzie mamy ze stu wyśmiewaczy zwłok a tutaj 200 obrońców praw człowieka, paradoks ?
Zgłoś
Avatar
Hetman 2010-03-09, 22:49
umżyć go.
Zgłoś
Avatar
monya 2010-03-30, 16:43
Wilczex napisał/a:

Ja tam jestem przeciwniczką kary śmierci. Ja bym mu dożywotkę dała i już. Wg mnie dozywocie to jest najgorsze co może spotkać - do końca zycia za kratkami, bez bliskich itd, a śmierć? Rach ciach i po krzyku. Po co mu skracać cierpienia?



Dobrze gada, piwo jej/mu (?)!
Zgłoś