18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Radysh 2013-08-23, 12:41
Jeśli multi to tylko CoD zwłaszcza 4. W ciul map od niezależnych twórców i konkretna rozwałka.
BF jakoś nigdy mnie nie kręcił.
MoH Warfighter leży zainstalowany na dysku od bodajże ubiegłego roku i przyznaję bez bicia,
że nawet go nie odpaliłem.
Za to łupię online w CoD4 i Unreal`a Tournament`a.

Nie wspominając, że przegryzam to wszystko najnowszą Larą, którą to grę
na tą chwilę uważam za grę wszech czasów i pokonuję już chyba 6 raz.
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2013-08-23, 13:40
Dla pomysłu z Fpsem w realiach 1 wojny światowej zgrzewka piwa.
btw:
Zgłoś
Avatar
Hehehsy92 2013-08-23, 14:14
GhostScarface napisał/a:

COD to klasyka jest jak zimne piwo,a Battlefield jak piwo z sokiem(ale kto pije z sokiem) ;D



CoD i zimne piwo? Może, ale tylko 2 i 4, wszystkie późniejsze części to crapy robione na siłę i wpychane na rynek ku uciesze gimbu... ekhm, fanów. Grałem dość długo w cod 2 i cod 4, ba nawet wchodziły w grę ligi na esl i cb (electronic sports league i clan base), potem wyszły crapy i się już nie opłacało grać. A Battlefield? Zawsze jakoś mnie ciągnęło do tej serii, może przez duże mapy i możliwości np pojazdy, których było od groma, albo możliwość wejścia na najwyższy budynek na mapie i poczucia się jak snajper z krwi i kości, tego brakowało serii Call of Duty (oprócz dodatku do CoD 1 pod tytułem United Offensive gdzie ów pojazdy i duże mapy były), CoD był dobry jak się miało 14-17 lat, potem się przestało grać i refleks spadał, ręka na myszce nie wyrabiała, ot cała filozofia. Chwileczkę przecież CoD teraz jest tworzony pod konsole i "auto aim" więc nic innego nie mam do powiedzenia tylko
Zgłoś
Avatar
Marsto 2013-08-23, 14:34
Tej ja tu widzę dużo sadoli grających w BF3 zróbmy jakąś rozpierduche na kaspijskiej granicy razem
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-08-23, 14:38
fakt jest taki, że obie gry są chujowe ;]
Zgłoś
Avatar
Winxia111 2013-08-23, 17:34
Jak dla mnie od zawsze Battlefield > Call of Duty
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2013-08-23, 17:46
Jestem posiadaczem zarówno BF 3 jak i COD BO2. Moim zdaniem obie gry są zajebiste. Po prostu celują one w inne rodzaje rozgrywki. W CODzie masz małą mapkę i walkę w zwarciu 6vs6, w bf 32 vs 32 i totalny rozpierdol. W jednym są pojazdy lądowe, wodne i latające, w innym większa personalizacja żołnierza (wszystkie dodatki i perki). A darcie ryja w stylu COD rządzi lub BF>COD świadczy tylko o "fanbojstwie" i problemach w kwestii zrozumienia różnicy w wymaganiach, jakie gracze stawiają twórcom.
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2013-08-23, 18:03
jestem za zrobieniem strzelanki osadzonej w świecie IWŚ. Jeśli chodzi a starcie coda z bf to dla mnie wygrywa cod ale pewnie tylko dlatego że z bf miałem mało styczności.
Zgłoś
Avatar
Lisuuu 2013-08-23, 18:48
nie chce nic mowic ale na filmikach tworcy coda przedstawiaja osiagniecia w postepie jesli chodzi o silnik, skupiaja sie na tym co poprawili/ulepszyli i dodali nowego, natomiast bf jest zrobiony jak film na tych materialach i w rzeczewistosci bedzie sie troche mijalo z tym co tu widzimy
Zgłoś
Avatar
BoryzSadek 2013-08-23, 19:04
Moim zdaniem niech skonczą wątki z amerykanami (albo zminimalizują do minimum). Bo każdy gracz ma dosyć przedstawiania hamerykanów jako zbawców wszystkiego. Stworzenie misji opowiadających o największym ruchu oporu podczas II wojny światowej - Armii Krajowej czy nawet o greckiej formacji ELAS która też robiła wrażenie. Albo I wojna światowa, wątek o uratowaniu (niestety) pewnego wąsatego i nadpobudliwego niemca podczas walkach na froncie albo jak mówił kolega w top komentarzu. Chodzi o to żeby w końcu się postarali się stworzyć grę w której będą pewne ciekawostki historyczne i nowości w postaci nowych kampani,w której nie zawsze będzie kurwa wesoło..Bo jakbym nie znał historii, mógłbym twierdzić że niemcy zawsze obrywali po dupie.. Mogliby stworzyć kampanie francuską oczami francuskiego żołnieża (białe flagi i te sprawy ) , o początkowych zwycięstach rzeszy nad zsrr.
Zgłoś
Avatar
Młynarz2033 2013-08-23, 20:19
Nikt , ale to kurwa nikt mnie bardziej nie wkurwia od graczy coda w bf-ie... Biegają jak z ADHD.
Dlatego mam jeszcze na pc 2 i 2142 , tam można spokojnie pograć.
Zgłoś
Avatar
kouzer92 2013-08-24, 13:15
Ja je*ie ludzie.. Inni preferują szybkie mecze w COD a inni "realistyczne" bitwy w BF. Aktualnie siedze w Mw1 i Mw2 jak i Bad Company 2. Mam w 4 literach że gimby się plują co jest lepsze... a te porównywania gier to czysta głupota... Anyway... To nie jest portal o grach do jasnej cholery!

btw. Civilization V miecie wszystko.
Zgłoś