18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Eksperyment na lekcji chemii - teraz popularne
Avatar
Gr00baz 2014-06-01, 22:29 4
Czemu tam pracują same grubasy? O_O
Zgłoś
Avatar
zbigniewmasuo 2014-06-01, 22:44
machają tymi sztabami jak cepem

coldsteel.com/Category/4_1/Swords.aspx
jednak niektóre całkiem ładne zabawki
Zgłoś
Avatar
so whaat 2014-06-01, 23:59 2
zbigniewmasuo napisał/a:

machają tymi sztabami jak cepem



tak się składa, że cep bojowy, czy kiścień jak kto woli, to jedna z najtrudniejszych i najbardziej wymagających broni w użytku.

swoją drogą często zachwycamy się jak skośnoocy używają nunchako (czy jak to się tam nazywa - nie interesuję się ich zbrojeniem, jest wg. mnie przereklamowane, tak jak np. katana) a nie doceniamy europejskich wojowników, którzy siali postrach cepami. a szkoda, bo sztuka walki cepem jest wyjątkowo ciekawa. trudno na necie w ogóle znaleźć jakieś filmiki z współczesnymi mistrzami tego orężu.

ale to oczywiście na marginesie, bo chodzi ci zapewne o cep do młucenia zboża. pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Kvinto 2014-06-02, 1:00 14
Firma działa w Krakowie w dzień oraz w nocy
Zgłoś
Avatar
throlog 2014-06-02, 1:02 1
Po tym filmiku jedyne co mi przychodzi do glowy to to, ze bym zjadl arbuza
Zgłoś
Avatar
Yoshka 2014-06-02, 1:08
Jakie to musi być niesamowite uczucie wyrzyć się na jakimś kawałku mięcha czy czegoś po całym tygodniu.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2014-06-02, 2:15
Sorry ale machając tak jak oni to robią (czyli zdecydowanie nieprofesjonalnie i przykładając się maksymalnie do siły a nie jakości uderzenia) to nawet miecz o tępym ostrzu jest w stanie zrobic taki sam bajzel. Więc jeśli reklamują tam sprzedaż prawdziwej, naostrzonej broni to podziwu to nie budzi, a raczej politowanie.
Zgłoś
Avatar
viron 2014-06-02, 2:31
@Kvinto
Nawet testują ostrza podczas dnia, jak i nocą
Zgłoś
Avatar
cobra190 2014-06-02, 7:40
Reklama dla krakusów
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-06-02, 8:38 3
Ojć jak sami znawcy!

Proponuję przeciąć wiązeczkę powiedzmy takich samych lin tym samym nożykiem. Potem pogadamy o technice.

Tak- walka bronią białą polega na napierdalaniu. Nie jest to kurwa balet.

Czekam na filmik oczywiście gdzie przecinamy linę i świnkę tępym mieczem .

Panowie, siła to nie wszystko. ale nie oszukujcie się, że brak siły można nadrobić techniką, bo nie można. Z resztą braku techniki siłą też raczej nie nadrobimy (ale już predzej).
Zgłoś
Avatar
Sebolix 2014-06-02, 8:50
Rozumiem, że największy rynek zbytu mają w Krakowie ?
Zgłoś
Avatar
bezimienny2110 2014-06-02, 9:01
w posiadaniu mam jedną z ich maczet, latine 24 cale. za 80 zł czyli raczej nie dużo można kupic naprawdę dobre ostrze. mam ją już 4 lata i jedyny ślad użycia to starta powłoka antyrefleksyjna. jest cienka bo ma grubości 2 mm ale jest ze stali wysokowęglowej (1055) więc jest giętka i nie pęka. mimo bardzo intensywnego użytku nie jest zniszczona. dla porównania mam też kukri pumatec które kosztuje 2x tyle i jest znacznie słabsze. stal to 420 która jest sztywniejsza więc tasak jest grubszy i cięższy, obie są podobnej długości a latinka tnie znacznie lepiej. jeśli kiedyś zapragniecie wyplewic trochę chwastów to polecam gorąco.
Zgłoś
Avatar
silentgringo 2014-06-02, 9:10
1:03 Ninja Fruit
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2014-06-02, 10:00
@bezimienny2110 - a na chuj Ci ta maczeta? O.o
Jesteś Krakus, czy rzeźnik?

Bo "wyplewianie chwastów" maczetą za 30 dolców do mnie nie trafia... A trawę może kosisz miotaczem ognia?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie