18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
mucka 2024-10-07, 20:31
Przecież na drzwiach wyraźnie napisane ,,free,,

[ Dodano 2024-10-07, 20:32 ]
Przecież na drzwiach wyraźnie napisane ,,free,,
Zgłoś
Avatar
Alien539 2024-10-07, 20:54
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

to wyjazd !!!
nikt po tobie płakać nie bedzie !
ja zostaje w mojej Polsce do końca...
jaki by nie był...



ale debil powodzenia haha jeszcze powiedz ze na wojenke pojdziesz dla Polski jak prawdziwy patriota i dasz sie zastrzelic
Zgłoś
Avatar
TrzeciaPyraNaTaczce 2024-10-07, 21:05
Siriuz napisał/a:

Taa, zrobisz krzywdę imigrantowi i zaraz TVN nakręci taką nagonkę, że będziesz cieszył się jak trafisz cało za kratki.



Jak będzie normą, że przy każdej takiej akcji dorwie ich zaraz za rogiem grupka dresów polskich albo kiboli, i mu zęby z ryja przeszczepią do dupy to po kilku takich akcjach temat ucichnie, bo zakończą się kradzieże. Tylko trzeba będzie być sumiennym i każdego takiego czarnucha złapać na gorąco, a to jest kwestia wyrobienia odruchów społecznych, żeby ludzie sami reagowali. Na szczęście kwiat młodzieży polskiej jest bardzo pozytywnie nastawiony do tego typu rozwiązań
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-10-07, 21:12 2
Seymouro1908 napisał/a:

No i znów zapytam gdzie była amerykańska policja i jej ostrzegawcza salwa?



W Stanach ciągle jeszcze rządzi lewica, ale to się za miesiąc zmieni.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-10-07, 21:47
TrzeciaPyraNaTaczce napisał/a:

Jak będzie normą, że przy każdej takiej akcji dorwie ich zaraz za rogiem grupka dresów polskich albo kiboli, i mu zęby z ryja przeszczepią do dupy to po kilku takich akcjach temat ucichnie, bo zakończą się kradzieże. Tylko trzeba będzie być sumiennym i każdego takiego czarnucha złapać na gorąco, a to jest kwestia wyrobienia odruchów społecznych, żeby ludzie sami reagowali. Na szczęście kwiat młodzieży polskiej jest bardzo pozytywnie nastawiony do tego typu rozwiązań



Liczę na to, jednak wiem jak działa TVN. Przykład mieliśmy kiedy kibol spalił im wóz transmisyjny m.in za to jakimi szujami byli. To dorwali go i do końca życia teraz spłaca ten wóz. Więcej takich incydentów już nie było. Oni są bezlitośni i bezkompromisowi. Będą prowokowali i przyjebią z całej siły w każdy przejaw społecznego oporu.

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
TrzeciaPyraNaTaczce 2024-10-07, 21:49
Siriuz napisał/a:

Liczę na to, jednak wiem jak działa TVN. Przykład mieliśmy kiedy kibol spalił im wóz transmisyjny m.in za to jakimi szujami byli. To dorwali go i do końca życia teraz spłaca ten wóz. Więcej takich incydentów już nie było. Oni są bezlitośni i bezkompromisowi. Będą prowokowali i przyjebią z całej siły w każdy przejaw społecznego oporu.



To trzeba przyjebać tak żeby w ogóle przestali mówić
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-10-07, 21:52
nagniotki_bolesne_i_syfilis napisał/a:

W Stanach ciągle jeszcze rządzi lewica, ale to się za miesiąc zmieni.



Oby. Musk wieszczy koniec demokracji jeśli wygrają - o ironio - demokraci. Chociaż wolałbym, żeby żadne z nich nie wygrało.

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
CPMan 2024-10-07, 23:16
Jebane CZARNE MAŁPY w akcji
Zgłoś
Avatar
Seymouro1908 2024-10-07, 23:55
nagniotki_bolesne_i_syfilis napisał/a:

W Stanach ciągle jeszcze rządzi lewica, ale to się za miesiąc zmieni.



Liczę na to.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-08, 1:18
Alien539 napisał/a:

ale debil powodzenia haha jeszcze powiedz ze na wojenke pojdziesz dla Polski jak prawdziwy patriota i dasz sie zastrzelic



debil to cie zrobił pecie !

A tak dla twojej wiedzy, to nie pójdę w kamasze.

I co teraz baranie ?

[ Dodano 2024-10-08, 01:20 ]
Pimpekkurła napisał/a:

Panie i Panowie Patriota! Albo masz twardą dupe! Albo lubisz być dymany!



lubię napierdalać takich jak ty frajerów
Zgłoś
Avatar
Alien539 2024-10-08, 4:48
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

debil to cie zrobił pecie !
A tak dla twojej wiedzy, to nie pójdę w kamasze.
I co teraz baranie ?
lubię napierdalać takich jak ty frajerów



jak nie pojdziesz to na huj farmazonisz peciku
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-08, 8:59
Małpy razem silne
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-08, 11:38
Alien539 napisał/a:

jak nie pojdziesz to na huj farmazonisz peciku



Bo nie jestem prosty tak hjak ty jak cep.

i nie myślę prosto 0-1 jak ty

są jeszcze inne opcje...

ale tobie o tym nie powiem bo i po co ?
Zgłoś
Avatar
Pimpekkurła 2024-10-08, 12:30
Kogucik_Bałamucik napisał/a:


lubię napierdalać takich jak ty frajerów



I na co te stroszenie piórek!
Podejdź do lustra!
Zobaczysz odbicie frajera!
Przy okazji możesz się po napierdalać!
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2024-10-08, 18:47
TrzeciaPyraNaTaczce napisał/a:

Liczę, że Polacy nie dadzą sobie wejść na łeb, kilka takich akcji jak dostaną srogi wpierdol i szybko się rozejdzie wieść że nie warto tu przyjeżdżać



Chuja tam. Wszyscy mocni w gębie, a w Polsce też się już zaczęło. Od chuja jest i relacji i nagrać, gdzie bydło wszelakich kolorów odpierdala to samo co na zachodzie i "najodważniejsi" to najwyżej nagrywają z ukrycia.
Gdzie są polscy dresiarze teraz ja się pytam? Jak raz w swym nic nie wartym życiu mogliby być przydatni, to ni ma.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie