18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
bodzio667 2018-04-14, 20:25 3
"Jestem człowiekiem", to było całkiem dobre
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-04-14, 21:08 3
co do odpowiedzialności za możliwość posiadania własnego zdania,
mam nadzieję że żyjemy w demokratycznym kraju gdzie każdy może powiedzieć co myśli,
więc gdy widzę pojebanego przebierańca, moim zdaniem, mam prawo uważać go za mocno popierdolonego,
w wolnym kraju, nikt nie może mi zabronić myśleć. lub też wyśmiewać , według mnie oczywistą patologię

ale te rękoczyny, wyzwiska , oraz napaść na nastolatkę na pewno już podlega pod paragraf
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-04-14, 21:22 4
Jaki chory skurwysyn.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2018-04-14, 21:26
tarcer123 napisał/a:

Czy można gdzieś zobaczyć jak wygląda ten, ta, to co nagrywa?



to jest to gówno z pierwszych kadrów tego filmu.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2018-04-14, 21:40 1
remi1982 napisał/a:



Chyba żartujesz. Myślisz, że jak taki rafalafel skacze do wszystkich to w końcu nie trafi na kogoś kto mu przypierdoli? Zwykły koleś w kiecce 175cm wzrostu, 75kg. Jedyne co może to podskakiwac do dziewczynek z gimnazjum. Boi sie po prostu wystartowac do kogos silniejszego, a poza tym zawsze sie pedał może zasłonic nietolerancją, homofobią i innymi tego typu bzdurami. Dlatego pewnie nikt tego gówna nie tyka.



On jest sprytniejszy niż nam się wydaje. Jeżeli zwietrzy ofiarę to jeszcze będzie specjalnie prowokować żeby dostać oklep, potem pismo do swojego adwokata i myk! rozprawa w toku, media trąbią o nietolerancji w polsce a rafałek zostaje barankiem ofiarnym i na wywiadach z tvnem mnoży swoje bogactwo(ktoś wie czym on się na co dzień zajmuje?) Wystarczy wspomnieć jaką aferę zrobił podczas swojego debiutu gdy właściciel nie chciał mu wynająć mieszkania pod melinkę na orgię z jemu podobnymi odszczepieńcami. Z gościa zrobili homofoba i był piętnowany przez reżimowe media. Niestety wydaje mi się że gość jest nietykalny w obecnej sytuacji chociaż mam nadzieje że się mylę.
Zgłoś
Avatar
mazin 2018-04-14, 22:04
W końcu miarka się przebierze. Trafi na wielbiciela shemalów, który się naczytał "Milczenia owiec" i skończy się rumakowanie.
Choć oczywiście zwykły oklep od Sebiksów też może przywrócić podstawowe funkcje kognitywne.
Zgłoś
Avatar
BartekN 2018-04-14, 22:15 1
Ale na chuj to żyje?
Zgłoś
Avatar
adamZjeb 2018-04-15, 0:55 2
Kurwa, gówno cygana jest mniej odrażające od tego czegoś...
Zgłoś
Avatar
Wkurwiony_Zygfryd 2018-04-15, 10:10 2
A pierdolony korpo - szczur się nawet nie obejrzał na agresję....
Transformator do kasacji...
Zgłoś
Avatar
Nemayu 2018-04-15, 12:23 1
Korposzczur rzeczywiście nie zareagował, ale zasadniczo mógł ani nie zauważyć ani nie usłyszeć.
Wieje wiatr, a on rozmawia przez telefon, chujowo wszystko słychać, więc się odcina od dźwięków zewnętrznych żeby cokolwiek z telefonu słyszeć.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-04-15, 12:34 1
Dla mnie TEN cały Rafalacośtam to taka sama pomyłka jak Konczita Wurst.
Ten świat się pierdoli w huj, jakiś zjeb ubiera kieckę i uważa się za kobietę, inny zjeb z Austrii udaje laskę z brodą i wygrywa Eurowizję. Szkurwa przecież na to patrzeć nie można, jak konczita śpiewał to autentycznie odwracałem wzrok bo na rzyganie mnie brało.
Na Rafalacośtam tak samo reaguję, chce mi się rzygać.

Oczywiście mam nadzieję, że prokurator się tym zjebem zajmie.
Zgłoś
Avatar
s................d 2018-04-15, 13:52
pudel82x 10/10
Zgłoś
Avatar
kaRasioWieC 2018-04-15, 15:44 1
ta dziewczynka jest bardziej inteligentna.
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2018-04-15, 18:28 1
co to kurwa za ścierwo jebane ?! w jaki mieście to coś żyje ?
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2018-04-15, 18:59 5
fakty.interia.pl/polska/news-materialy-ws-transwestyty-rafalali-trafia...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie