18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-04-15, 21:49 1
@UP
I bardzo kurwa dobrze.
Mam nadzieję, że mu dopierdolą i trafi do celi.
Tylko pytanie, czy trafi do męskiej, czy do kobiecej???
Jak do męskiej, to po miesiącu będzie musiał dupę korkować, by gówno samo się mu nie wylewało.
Kurwa jestem tolerancyjny... tak. Nawet pedały mi nie przeszkadzają. Uważam ich za zboczeńców, ale jak nikogo do niczego nie zmuszają, jak dwóch gości się zgadza na ruchanie w dupę i nie afiszują się ze swoim zboczeniem to huj mnie to obchodzi.
Ale takie spierdolone coś jak ten Rafalacoś... kurwa to już przesada i to się kurwa jeszcze afiszuje ze swoim zboczeniem.
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2018-04-16, 1:02 3
Jak powiedział Zawisza kiedys w studiu, w polsacie. To jest męska prostytutka. Widziałem nawet na fotce(portalu) jak się obnażało to coś i szukało sponsoringu, a najgorsze, ze masa desperatów wchodziło mu w dupę w komentarzach.
Gardzę bardzo.

Obczajcie sobie profil na fb.. Nina Kukawska, jakie to coś ma poparcie. Gdzie ja żyje...
Zgłoś
Avatar
lapps 2018-04-16, 21:09 4
hoszo napisał/a:

Uważajcie z tymi komentarzami, bo jak was ktoś podpierdoli na stronę takiego jednego stowarzyszenia, to będziecie mieć większe nieprzyjemności niż to coś, które zaatakowało nastolatkę.



chyba najwyzsza pora zaczac wieszac podpierdalajacych a nie sie przejmowac konsekwencjami. za duzo tej tolerancji
Zgłoś
Avatar
freaky 2018-04-17, 14:51 6
TVP trzyma poziom i nazywa chorobę po imieniu

Zgłoś
Avatar
C................s 2018-04-17, 16:33
"Poleciłem Komendantowi Głównemu @PolskaPolicja analizę tego materiału i podjęciu wszelkich działań prawnych wobec tego agresywnego osobnika" - poinformował na Twitterze.

I zamknęli dziewczynkę

A tak serio to tego zjeba nazwali dzisiaj w radiu "transseksualną performerką" No ale mocniejszego określenia się nie spodziewałem. Plusem wspominania o tym osobniku w radiu jest to że zostały mu przedstawione zarzuty
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-04-17, 17:26 4
wawalove.wp.pl/rafalala-zatrzymana-przez-warszawska-policje-za-atak-na...

Nic nie mogło mi bardziej humoru poprawić niż to, nawet nowe tematy na hardzie
Zgłoś
Avatar
jimiq 2018-04-18, 0:02 1
^^
Dokladnie.
Dobrze ze jest net i ludzie myslący.
A w mediach albo cisza albo namiastka na ten temat.
Wspierajcie dalej takich typow. Sami tez macie dzieci.
Nikomu nie zycze spotkaniach z takim typem, ale szanowni dziennikarze sami sie prosicie

Za chwile prawdy dowiemy sie tylko w darknecie.
Co za masakra.
Zgłoś
Avatar
sandal007 2018-04-18, 10:55 5
Po ataku na dziecko policja zatrzymała Rafalalę. "Trzy zarzuty"

No i sie doigral

Chodzi o zdarzenie sprzed weekendu, którego ofiarą padła kilkunastoletnia dziewczynka. Prokuratura podała, że Rafalali przedstawiono trzy zarzuty: naruszenia nietykalności cielesnej pokrzywdzonej, znieważenia jej oraz kierowania wobec niej gróźb karalnych.

Ciekawe , ze TVN nazywa ta meska prostytutke " transpłciową artystkę i performerkę."
Skoro meska ku.... to artystka, to przy trasach szybkiego ruchu stoi wiele artystek.
Jestesmy wrecz dolina krzemowa street performerow
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-04-18, 11:00 2
sandal007 napisał/a:

Ciekawe , ze TVN nazywa ta meska prostytutke " transpłciową artystkę i performerkę."


To raczej coś, czego można się spodziewać po lewackiej TV.
Zgłoś
Avatar
Kamil10923 2018-04-18, 11:12
chciałbym widzieć go za kratami

tak się zastanawiam szansy na to niestety nie ma trzeba przyznać ale gdyby miał tam trafić to w męskim pierdlu by siedział czy damskim ? jak sądzicie ?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-04-18, 11:13 2
Dalej jestem zdania, że to coś jest chore psychicznie, jak każdy inny z zaburzeniami seksualno-psychicznymi, i powinno być leczone w zakładzie psychiatrycznym.

To coś kurwa chce siła zmusić 99% normalnych ludzi, że bycie takim czymś jest zupełnie normalne i każdy ma to nawet już nie tylko tolerować ale i akceptować a najlepiej aprobować.

Płcie sobie wymyślają, choroby psychiczne kumulują, przebierają się aby wyglądać jak najbardziej szokująco dla normalnych ludzie i abyś z kilometra widział ich zaburzenia.

Nie kurwa, NIE!
Nie mam zamiaru udawać, że to jest normalne i nie mam zamiaru tego akceptować.
W najlepszym wypadku mogę to tolerować jeśli to nie robi nikomu innemu krzywdy i sobie żyje. Tolerować jak szczekanie psa sąsiada co mnie wkurwia albo drące ryja dziecko w sklepie, które toleruję nie komentując ani nie jebnę mu oraz jego zjebanej matce która nic nie robi pomimo, że mnie wkurwia.
To jest tolerancja.

No ale ponieważ ten wybryk natury jest taki agresywny i mocny do małych bezbronnych dziewczynek to moja tolerancja się skończyła i mam nadzieję, że to coś trafi do pierdla (męskiego a nie jak by to chciało żeńskiego) i kurwa dostanie dużą ilość tolerancji od współwięźniów.
Na bank zrobi tam furrorę takie coś i będzie tak popularne jak zawsze chciało być.
Zgłoś
Avatar
J................3 2018-04-18, 13:39
sandal007 napisał/a:


...TVN nazywa ta meska kurwę " transpłciową artystkę i performerkę."



Czyli "dziennikarzy" z tvn można również nazwać "performersami".

Kamil10923 napisał/a:

gdyby miał tam trafić to w męskim pierdlu by siedział czy damskim ? jak sądzicie ?



Przecież to facet. Nienormalny, ale facet. NAwet nie trans.
Kiedyś zabłądziłem w sieci i widziałem jakąś fotkę z tym czymś.
Ohyda. NIe da się tego odzobaczyć. NIe polecam szukać w sieci.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2018-04-18, 14:23
Wkurwiony_Zygfryd napisał/a:

A pierdolony korpo - szczur się nawet nie obejrzał na agresję....
Transformator do kasacji...



Dwie dziewuchy się kłócą, to co będzie reagował?
Zgłoś
Avatar
Halman 2018-04-18, 23:16 4

prawdopodobnie sprawa ma związek z atakiem na nastolatkę w ostatnich dniach. Materiał na sadolu tutaj
Zgłoś
Avatar
jaguar714 2018-04-18, 23:18
trafi do męskiego czy na laleczki?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie