18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:33
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:52
🔥 Aktywiści klimatyczni - teraz popularne
Avatar
muka 2013-09-08, 16:56 1
mam nadzieję, że moi znajomi w takiej sytuacji nigdy by czegoś takiego nie 'stworzyli'
Zgłoś
Avatar
nopel 2013-09-08, 16:57 2
Cóż, jako ktoś kto z grubsza coś o tym wie, powiem tyle -
Jeśli miał 17 lat, i ZX6, a następnie Gixxa (bez znaczenia czy 600 czy 750 czy 1000, wszystkie to narowiste i wymagające maszyny) to miał NASRANE we łbie.
Propo filmu, jaki to ma sens? Co to kurwa ma uczcić pamięć? Kim on był? Był jednym z milionów motocyklistów - każdy z nich jest pasjonatem.
Ja jestem zdania, że jeśli sportowy motocykl na ulice, to nie w pl/lub do jazdy po szerokich, dużych drogach, na których jest mniejsza szansa że jakaś babcia w cienkim wymusi pierwszeństwo - ale sens ma także jazda torowa - mówi się, że kto spróbuje jazdy na torze, ten już nie wraca na ulice.
No ale cóż, szkoda chłopaka, 17 lat, zaczynał życie można powiedzieć. Ale z własnej głupoty, tak wiem, że to nie była jego wina (jhesli to co napisane jest w filmie to prawda), ale i tak, jeśli miał gixxa w wieku 17 lat, to był kretynem.
Zgłoś
Avatar
srajtasma09 2013-09-08, 16:58 1
O kurwa, Piotr to się pewnie teraz w grobie przewraca, wstyd jak chuj...
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-09-08, 17:00
Ale bym im urządził paranormal activity JAPIERDOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Zgłoś
Avatar
feranos 2013-09-08, 17:01 2
Kurwa te napisy to jakiś koszmar ja pierdolę, błędy ortograficzne, cyfrowe "znicze", emotki, brak liczebników ("15 km był zdradziecki", piętnaście kilometrów był zdradziecki? Jak robisz hołd na yt dla kumpla to chociaż kurwa się postaraj), w ogóle tytuł filmiku "Dla piotra". Ja tam zwykle piszę imiona ludzi, szczególnie tych, których szanuję z wielkiej litery, no czasami się spieszę, ale to nie tłumaczy twórcy filmiku. Aha i oczywiście policja jest zła, no bo typek wpadł pod tira motorem, no ta. "Nie stety" kurwa, jak składa komuś hołd to mógłby chociaż wygooglować sobie słownik. "To dedykuje mu wspaniała, kochająca Paulina" epic win. "To dedykuje ci zajebisty Kamil".

Chuj może jestem hejterem, bo kurwa piękne, dla kumpla w ogóle mnie nikt po śmierci pamiętać nie będzie, ale do chuja. Ja bym w zaświatach się po prostu wkurwił.

______________

www.feranos.eu
Zgłoś
Avatar
Norman 2013-09-08, 17:13
Jak zawsze... przez babe. Ogólnie to filmik masakrycznie chujowy.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-09-08, 17:19 1
Ach te gwiazdki w nawiasach

______________

Wakacje to najgorszy czas dla Sadistic.pl
Zgłoś
Avatar
Curvatura 2013-09-08, 17:29 3
Ja miałem dwóch kumpli. Jeden się powiesił, a drugi rozjebał na ścigaczu.
W obu przypadkach, jeszcze ciało nie wystygło a już na youtubie były kompilacje pożegnalne z ich zdjęciami z NK i chujową muzyką. Ja pierdole co to za moda. I jeszcze wirtualne groby na wirtualnych cmentarzach. Kurwa.

Rzeczonych filmików nie zamieszczę, żeby nie zniżać się do poziomu ich autorów, i ze względu na pamieć o chłopakach.
Zgłoś
Avatar
lucasso15 2013-09-08, 17:35
Gość się w grobie przewraca....
Zgłoś
Avatar
Daddywog 2013-09-08, 17:48
jaki kurwa dramat
Zgłoś
Avatar
Aksal 2013-09-08, 18:41
MIhau_ napisał/a:

ciekawi mnie tekst obrazku z odznaka policji: "Pozwolili mu zginac, jak mamy ich szanowac?" I teraz ciekaw jestem, jak w tych ich malych glowkach sie uroilo, ze policja jest winna tej smierci, skoro to pijany kierowca tira spowodowal wypadek. Jest jakis ekspert co mi to wyjasni?



Jestem ekspertem. Policja pozwoliła mu zginąć, bo nie złapali 17letniego niedojeba na ścigaczu. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2013-09-08, 18:42
Myślałem, że na końcu Paulina w prezencie dla Sztywniaka pokaże pizdę albo cycki, oooo albo i pizdę i cycki.

Śmieszą mnie takie przemyślenia młodocianych skurwieli z subkultury JP na 100%. Jednego debila na motorze mniej.

Dla kierowcy Tira bardzo zimny Ciechan.
Zgłoś
Avatar
misiuu534 2013-09-08, 18:44
E tam, trzeba patrzeć pozytywnie, przynajmniej jego organy uratują kilka innych osób
Zgłoś
Avatar
sono 2013-09-08, 19:01
Czy ktoś z was w ogóle obejrzał całość? Na przykład, tak od 1:37 do końca? Toż to jest przecież dzieło sztuki, ja bym zrobił z tego instalację w jakiejś galerii.

______________

~Au sza la la la ~mam dwie lewe ręce
~Au sza la la la ~nie mam pieniędzy
Zgłoś
Avatar
serenity 2013-09-08, 19:03
Szkoda, że tych pacanów ze sobą na motór nie zabrał!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów