18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:33
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:44
🔥 Aktywiści klimatyczni - teraz popularne
Avatar
Czajol3 2013-09-08, 19:09 1
Paulina gdzie mieszkasz ? podjadę na mojej szlifierze
P.S. mam nadzieje że lubisz starszych
Pozdrawiam wujek Hefner
Zgłoś
Avatar
penance 2013-09-08, 19:15
2 maszyna na której się zabił
To wcześniej zabił się na innej?
Zgłoś
Avatar
sierra 2013-09-08, 19:44
Co to za syf kurwa?
Zgłoś
Avatar
wisnia1990 2013-09-08, 20:41 1
lokal.szczecin napisał/a:

kto a nr tel do Pauliny bo jest wolna??


Jesteś moim mistrzem !
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-09-08, 20:46 2
17 lat, ZX, GSXR? To się nie mogło inaczej skończyć. Coś mi się wydaje, że pijany kierowca Scanii to naciągana fikcja, żeby dodać heroizmu. Pewnie zapierdalał i go wyniosło na zakręcie, albo tak zapierdalał, że keirowca ciężarówki nie zdążył go zauważyć....
Zgłoś
Avatar
Promek 2013-09-08, 20:59 1
Widze ze kolejne gimby tworza kolejne tego typu gowna. 17 latek na scigaczu gz dla starych. Owszem najebany kierowca 40 tonowego skladu do paki, ale bezmyslni starzy gimgowna tez. Co do historyjki jak zwykle wzruszajaca ale czy prawdziwa? O jezu poklocilem sie z dupa wsiadam na motUr i zaperdalam na zlamanie karku... Bitch plz
Zgłoś
Avatar
szczavic 2013-09-08, 21:22
Mocne... na harda!
Zgłoś
Avatar
Moja_Pani 2013-09-08, 22:24 1
1. Co to znaczy "2 motor, na którym się zabił"? Wcześniej już zabił się na innym?
2. Nie no, superhiperzajebiście - "wrzucamy zdjęcia z wypadku", niech cała sieć wie co z Ciebie zostało.
3. Przesłodka piosenka, przy której maluchy bawią się na szkolnych imprezach. Suuuper.
Zgłoś
Avatar
Pan Kot 2013-09-08, 22:27 1
Pomijam powyższe stwierdzenia bo po chuj powielać, ale nikomu, nawet najgorszemu wrogowi nie życzę, żeby stracił przyjaciela. Nawet nie wiecie jak ciężko jest później się z czegoś takiego podnieść i jak ciężko jest żyć dalej.

______________

panie idź pan w chuj
Zgłoś
Avatar
SADOMASO95 2013-09-08, 23:11
Zawszę przeglądając "jutuba" zdarzy się że trafię na tego typu film, i do tej pory zachodzę w głowę na chuj ludzie robią takie szity, i oczywiście abym podniósł swoją rangę i level bólu dupy, zawszę przy takim czym musi ALE TO KURWA MUSI w tle lecieć Verba czy ki chuj smutne gówno. A co do głównego bohatera to pewnie się zabił gdyż doszło do niego to że ma głupich znajomych analfabetów i popełnił samobójstwo.

______________

Thousand different paths
So many sterile ends
I chose the Devil's path
Zgłoś
Avatar
Pan Kot 2013-09-08, 23:40
widzę, że w tym stadium nawet maść na ból dupy nie pomoże stary (bez aluzji do wieku to tylko 7 lat) nie spinaj się tak wrzuć na luz i scroluj dalej szkoda nerwów

______________

panie idź pan w chuj
Zgłoś
Avatar
djvekio 2013-09-09, 5:43
Dobze ze na koncu nie podpisala sie Pa£lina....
Zgłoś
Avatar
Turquoise 2013-09-09, 7:30 1
Muahah, przeczytałam:
"15 kilometr okazał się Radziecki"
Coś ze mną nie tak? o.O
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-09-09, 15:30
Wina policji i rodziców. Pierwsi nie zdążyli go skontrolować a drudzy pewnie zafundowali mu prezent w postaci motocykla. Częstsze kontrole, surowsze prawo i egzekwowanie obecnych kategorii prawa jazdy na motocykl z pewnością ograniczy takie przypadki.
Zgłoś
Avatar
Yattaman 2013-09-09, 19:58
Za Verbe i ich prawidziwy uliczny rap zawsze piwo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów