18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
garota 2024-06-06, 8:13 2
frytburger.z.paprykarzem napisał/a:

Nie nazywaj "poczuciem godności" homofobicznych fobii i braku zrozumienia dla konwencji .
Gruby jest standuperem. Komikiem. Zapewne znanym z takiego a nie innego poczucia humoru.
Tak samo jak bełkot w Twoim komentarzu puszczam mimo uszu bo jakkolwiek nie jesteś komikiem tak najprawdopodobniej jesteś zwykłym prawilnym wypłoszem spod białostockiej budki z piwem.
Z takich napinek w stylu "ulicznych zasad" i innych bredni się wyrasta mniej więcej pod koniec podstawówki.
Może nadal się trzepiesz pod konferencje freakfightowe i nic mi do tego ale co byś nie napisał i tak nie wyprowadzisz mnie z równowagi bo Twoje zdanie w żaden sposób nie jest dla mnie znaczące. Rozumiesz ten mechanizm?



Ale ty wróżysz z kart czy z fusów po babcinej herbatce? Bredzisz coś o jakichś galach, budkach z piwem. A chodzi o to że nie zrozumiałeś nawet tego co napisałem yntelygencie z koziej dupy. Ja nie jestem nawet homofobem, tylko po prostu rozumiem że nie których rzeczy się nie mówi bo są wulgarne i nie potrzebne pomimo że OCZYWISTE. Szkoda że ciebie tego nie nauczyli w tym burdelu w którym się wychowałeś.

Rozumiem ten mechanizm. Pozwolił byś żeby inny facet pluł na twoją rodzinę a ty nic byś nie zrobił tylko dlatego że "no tak, przecież tak mogło być" i dlatego że gość jest komikiem i taki ma styl. Brawo. Lamus będzie lamusem, i zazwyczaj ukrywa się pod różnymi zasłonkami. Twoja jest taka że ty jesteś otwarty i światowy. Nie, jesteś po prostu pizdą.
Zgłoś
Avatar
frytburger.z.paprykarzem 2024-06-06, 23:54
garota napisał/a:

Ale ty wróżysz z kart czy z fusów po babcinej herbatce? Bredzisz coś o jakichś galach, budkach z piwem. A chodzi o to że nie zrozumiałeś nawet tego co napisałem yntelygencie z koziej dupy. Ja nie jestem nawet homofobem, tylko po prostu rozumiem że nie których rzeczy się nie mówi bo są wulgarne i nie potrzebne pomimo że OCZYWISTE. Szkoda że ciebie tego nie nauczyli w tym burdelu w którym się wychowałeś.
Rozumiem ten mechanizm. Pozwolił byś żeby inny facet pluł na twoją rodzinę a ty nic byś nie zrobił tylko dlatego że "no tak, przecież tak mogło być" i dlatego że gość jest komikiem i taki ma styl. Brawo. Lamus będzie lamusem, i zazwyczaj ukrywa się pod różnymi zasłonkami. Twoja jest taka że ty jesteś otwarty i światowy. Nie, jesteś po prostu pizdą.



Setnie mnie ubawiłeś. Troszkę żałosna ta Twoja napinka na mucho ale przynajmniej w swoim prostactwie jesteś zabawny.
Zazwyczaj jak w takie coś wdepnąłem to wycierałem w trawę ale nigdy mnie nie rozbawiało.
Jesteś pierwszy.
P.s. "Niektórych", "niepotrzebne"... Nie wiem w której klasie jesteś ale to Ci się może przydać. Nie dziękuj.
Zgłoś
Avatar
garota 2024-06-07, 9:19 1
frytburger.z.paprykarzem napisał/a:

Setnie mnie ubawiłeś. Troszkę żałosna ta Twoja napinka na mucho ale przynajmniej w swoim prostactwie jesteś zabawny.
Zazwyczaj jak w takie coś wdepnąłem to wycierałem w trawę ale nigdy mnie nie rozbawiało.
Jesteś pierwszy.
P.s. "Niektórych", "niepotrzebne"... Nie wiem w której klasie jesteś ale to Ci się może przydać. Nie dziękuj.



Dzięki. Błędy rzeczywiście z mojej strony to żenada, dobrze że mi je wskazałeś , ale może i ty zrozumiesz że pozwoliłbyś żeby ktoś kpił sobie w wulgarny sposób z twoich dzieci i budował na nich swoje show. Nie jesteś w ten sposób nawet mężczyzną tylko kpiną której się pojebało w głowie. Żeby przyznawać się że pozwoliłbyś aby inny mężczyzna żartował kosztem twoich bliskich....chłopie. Nieważne co napiszesz o mnie. Jesteś pizdeczką.

"
Zgłoś
Avatar
frytburger.z.paprykarzem 2024-06-07, 12:43
garota napisał/a:

Dzięki. Błędy rzeczywiście z mojej strony to żenada, dobrze że mi je wskazałeś , ale może i ty zrozumiesz że pozwoliłbyś żeby ktoś kpił sobie w wulgarny sposób z twoich dzieci i budował na nich swoje show. Nie jesteś w ten sposób nawet mężczyzną tylko kpiną której się pojebało w głowie. Żeby przyznawać się że pozwoliłbyś aby inny mężczyzna żartował kosztem twoich bliskich....chłopie. Nieważne co napiszesz o mnie. Jesteś pizdeczką.
"



Widzisz... "Rozumiałem" w podobny sposób do kiedy nie miałem dzieci. Wtedy zrozumiałem że dzieci mają setkę innych potrzeb a moje jakieś napinki, deklaracje o obronie rodziny, podskakiwanie do tych czy tamtych bez uzasadnionej potrzeby...
Bo wiesz że ten koleś z filmiku skoczył z łapami nie dla dziecka które w swoim wieku ma to w dupie, nie dla rodziny bo chuj wie czy ją ma a żeby zaspokoić swoją zjebaną potrzebę napinki i bycia mucho?
Życie i troska o rodzinę jest diametralnie odwrotna niż napinki.
Powiem nawet nieco przerysowując przykład:
Dziecku bardziej się przydasz jako ojciec uczący je mądrości niż jako jarzyna z przetrąconym kręgosłupem bo musiał skoczyć do kogoś żeby zaspokoić swoje potrzeby.
Dorosłość to umiejętność zamknięcia mordy dla dobra innych a nie podskakiwanie dla zaspokojenia zjebanych wyobrażeń o byciu mężczyzną.
Niech by gruby upadając popchnięty rozjebał sobie łeb i wiesz jakim koleś by był ojcem?
Ojcem opowiadającym cwelowi pod celą jakim to był przez chwilę mucho dla dziecka które zobaczy za jakieś 20 lat.
P.s. Napiszę Ci też o pewnej mojej obserwacji życiowej. Zazwyczaj kolesie z tak zawichrowanym postrzeganiem męskości byli wychowankami niepełnych rodzin gdzie brakowało męskiego wzorca. Nastolatkowie wyobrażali sobie jak powinna wyglądać męskość i "zakładali spodnie" nie mając pojęcia czym to jest.
Nie piszę tego o Tobie. Piszę "zazwyczaj". Ale rozejrzyj się wokół siebie i przeanalizuj swoich znajomych pod tym kątem.
Zgłoś